Skocz do zawartości

Teczka 2D: RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

Hey !

 

wpisales sie w mojej teczce w nagrode dla zachęty dam Ci komentarz do Twojej.

 

Niezle masz prace.

Odnosze wrazenie ze przydało by sie poprawić perspektywe i umiejetność sadzenia ostrych krawędzi tam gdzie powinny być. Twoje obrazki maja "blobiastą nature" sam tez mam z tym problemik-pracuje nad tym.

 

czekam na rewanż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z czasem nabędę takie umiejętności, jednak w tej chwili malowanie czy rysunek traktuję jako odskocznię od studiów :) Także walczenie z moimi słabościami w tej kwestii odkładam na później (jestem w takim wieku, że muszę wartościować pewne rzeczy;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie wyszedł dół obrazka, udało Ci się pokazać rozmieszczenie planów, jest głębia : ) trochę nie przekonuje mnie materiał szaty (jak narazie), co prawda bardzo dobrze, że ten stwór jest ubrany> Bazujac na kończynach, które mu spod niej wystają, widok mógłby być przerażający..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woa, dawno mnie tu nie było :D

świetne te ostatnie prace: bardzo podobne w stylistyce i kolorystyce. widać ze masz cierpliwość do męczenia detali bardzo małym pędzelkiem :D fajnie to wygląda bo się taka fakturka naturalna robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki u niego wymiatają, starałem się właśnie zrobić coś podobnego tyle, że (w miarę możliwości) po swojemu :) Siedziałem 3 dni kombinując by wyszło zjadliwie, w kolejnej pracy spróbuję zdziałać coś całkiem od siebie, tym razem bez analizowania czyiś malunków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wymęczony portret topielicy. Przepraszam za dużą rozdzielczość, ale przy mniejszych rozmiarach sporo tracił:

Untitled-7wieksza.jpg?t=1304337905

Być może jeszcze będę mazał bo nie jestem do końca zadowolony, a błędów już nie widzę.

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne za komentarze

Mariossan- lata świetlne dzielą mnie od tego człowieka. Pooglądałem i dostałem potężnego kopa w twarz. Potężne umiejętności.

sicksicksick, serio- kłaniam się i dziękuję ;)

telthona- hehe, może jak będę miał siłę to poprawię tę linkę ;DDD A co do topielicy to już nie jestem z niej zadowolony (głównie przez prace Jia Ruan o której wspomniał Mariossan)... Może jeszcze powalczę z portretami, ale coś czuję, że tak czy siak przegram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe enviro naprawdę mi się podoba. Świetne.

 

I strasznie spodobała mi się Twoja topielica. Zauważyłem jednak sporo błędów, które sam bardzo często popełniałem przy malowaniu portretów właśnie. Po pierwsze nietrafione proporcje. Warto zrobić sobie pare kresek na osobnej warstwie, które będą nas konsekwentnie trzymały w ryzach. Po drugie dziubdzianie przy dużych zbliżeniach (strata punktu odniesienia - świeżego oka - dobrym remedium jest odbijanie pracy horyzontalnie praktycznie co chwilę).

 

Pozwoliłem sobie na dość radykalny overpaint okrąglakiem, żeby pokazać co mam na myśli (poniosło mnie cholernie).

 

1-7.jpg

 

2-9.jpg

 

3-7.jpg

 

4-5.jpg

 

 

Żeby nie było - to tylko moja sugestia i przemyślenia, nie chcę żebyś brał mnie za jakikolwiek punkt odniesienia - po prostu pare moich wniosków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez najbliższy miesiąc prawdopodobnie nic się nie pojawi (ewentualnie sporadyczne, godzinne szkice), sesja zjada cały wolny czas;)

Rothbart, dzięki za overpaint, przy kolejnym portrecie postaram się wziąć Twoje uwagi do serca.

Edit

Przerębel został dziś wyróżniony na deviantart :)

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że DaRoZ i ManiakS są z Gdańska. Pewnie jeszcze kilku by się znalazło. Tak czy inaczej mi by pasowało raczej po wakacjach bądź we wrześniu ;) W razie czego założy się wątek na forum i rozeznamy czy są chętni.

Odnośnie prac- jest sesja i nie ma czasu na nic innego niż nauka..w lipcu postaram się poprawić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności