Skocz do zawartości

Scena 3d: Lamborghini Reventon


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie noo weee no ehh ble... Lakier w miare(czemu niema twardych odbic ? niepoprawny fizycznie.).... felgi w miare.... oponki za plastelinowe...a tlo to juz wogóle...tak jak bys wziąl jakąś fotke 600x400 i ją rozciągną...dodatkowo nie pasuje :/ ech chlopie :P wywal tlo wrzuc studio i jakis spot na back ground i będzie lepiej wyglądac bo teraz to eh nie no sry ale ble :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód przepiękny, ale otoczenie jakieś takie maślane i się nie zgrywa z samochodem ani trochę, podłoże najgorsze, ale uważam że pomysł i miejsce fajne, tylko trochę doszykuj.

Nie wiem czy inne ustawienie ogniskowej nie poprawiłoby efektu bo coś takie to dziwne odrobinkę (mówię o ekspozycji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pomniejszy o 50% to nawet otoczenie daje rade ;) Jedank na hi-res tak jak wyżej pisali i jeszcze proporcje jakby nie te, nie wiem jak innym ale mi się wydaje że samochód ma połowe swoich wymiarów, to chyba przez te ogromne okna i rozmazane tekstury. Lakier i światełka mistrzowskie.

 

5*

TWA? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze samochod wyglada zajebiscie, a tlo zajebiscie slabo. Zastanawiam sie skad te roznice. Skoro masz wyczucie do takiego wymodelowania i wyrenderowania samochodu, dlaczego zabraklo Ci go do tla? Nic Ci nie chce zarzucac, nie sprawdzalem czy sa takie modele do sciagnieca. Wlasciwie nic mnie to nie obchodzi, bo gdybys oszukiwal to wlasciwie tylko siebie, dla innych wszystko wyjdzie w koncu w praniu.

Nawet Twoje wipy mnie nie przekonuja bo pokazujesz duzo gotowych elementow, a malo rzeczywistego powstawania modeli.

Jeszcze raz powiem ze nie chce o nic Cie podejrzewac, jakos tak tylko dziwnie troche.

 

Edit: taki jest minus robienia samochodow, ze sporo tego jest na sieci, mozna tez znalezc komercyjne modele nie do konca legalnie. Troche zachodu i chodzenia wokol presetow materialow i wlasciwie przy jakotakim ogarnieciu w 3d mozna robic superrealistyczne prace w ktorych wlasciwie zaden element nie jest do konca zrobiony samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz mnie podejrzewac, a jednak to robisz. Wszystkie modele aut jakie robilem, byly zlecone... wiec watpie czy mozliwe byloby sciagniecie z netu:D

Czemu takie slabe tlo? Dla mnie bylo ok... ale tak to juz jest jak sie obcuje za dlugo z jednym tematem, a ten byl niewatpliwie trudniejszy od pozostalych, bo nie wystarczylo podlozyc Hdri i dodac directa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy pomysł na scenke, ale już troszkę gorzej z jej wykonaniem :) A w ogóle to się uśmiałem troche jak przeczytałem osądy, że poziom wykonania tła jest inny niż modelu więc pewnie model nie jest Twój ;) To przecież zupełnie inna bajka więc nie wymagajcie od genialnego pianisty, żeby umiał śpiewać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności