Skocz do zawartości

modele 3D: |DOODLES|


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Następny prezydenta modeluje:) W twoich modelach nie ma nigdy nic zbędnego - żadnej przerysowanej anatomii czy niepotrzebnych szczegółów i faktur. Na pewno wiesz co michał anioł mówił o swoich rzeźbach i w pewnym sensie można powiedzieć to samo o twoich sculptach. OBYŚ SCULPTOWAŁ JAK MICHAŁ ANIOŁ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

pokazuje stary (z przed paru misiecy) mmodel

nazwalem go "chinczyk" (sam nie wiem czemu akurat tak)

tak naprawde mnostwo rzeczy mi sie w tym modelu nie podoba :)

ale musze go wkoncu "zamknac" i miec za soba ;) (mam taki jeszcze jeden model... )

 

jak pewnie widac np. cialo jest takie jakby niedokończone...

 

koles ma jeszcze zrobiona koszule ale narazie mi sie strasznie nie podoba wiec musze ja poprawic (zrobilem mu tez krokie spodenki i koszulke bez ramiaczek) ;)

 

cialko robilem z bazy ktora pokazalem, glowe nie pamietam ale chyba z zsphere spodnie tez jakis prymityw :)

 

no dobra to chyba wszystko :)

 

 

pozdrawiam

 

chinczyk.jpg

 

bodyc.jpg

 

stopa.jpg

 

basebody.jpg

 

clipboard02qea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten żulik z 3dsk. Jeszcze troche ostrzej zarysuj zmarszczki, dodaj porow i bedzie git. Ten gosc poprzedni tez fajny tylko troche przegiales ze zmarszczkami na dole spodni, technicznie są super ale koncepcyjnie to jest ich za duzo, zwlaszcza przy kolanie jednym. A, no i z tylu to troche gorzej zwlaszcza w zgieciu pod kolanami, costam jest nie do konca tak jak trzeba, tak samo na tylku. Heh pewnie juz porzuciles ten model wiec krytyka troche za pozno;). Ale zulika skoncz bo jest naprawde dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieżle, nieżle szczególnie ta ostatnia.

odbiór całości psuje mi jedynie to że cała tylnia część modelu jest ukryta, rozumiem że to z powodu nie dokończonych włosów, jednak w efekcie nie czuć przez to masy, ciężaru, objętości etc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!Dzięki za upik:)Podoba mi się coraz bardziej:)Powieki bym trochę pogrubił.Górne powieki można by trochę w dół przesunąć-takie bardziej oklapłe są w oryginale.Zmarchy na czole flattenem bo trochę za bardzo napompowane - jak wałki tłuszczu a dziadek raczej zasuszony.Na szyji te poprzeczne zmarchy w oryginale też są bardziej płaskie.

Dawaj dalej,czekam na pory na skórze.Warto dokończyć bo śliczniutki jest:)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!!A wygląda jakbyś się trzymał w 100%;)(znaczy referek).

Ta powierzchnia między łukami brwiowymi trochę za płaska-można by trochę to wgłębienie pośrodku wyżej podciągnąć.Kolor zproject ze zdjęcia?Może byś jakiś renderek z sss zapuśćił?

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie przyłaczę sie do zachwytów kolegi. Wyglada fajnie, ale pomijając już takie kompletnie jasne rzeczy jak ucho, bo to wip przecie, to:górna powieka jakoś tak zawija przy nasadzie nosa, kształ podbródka jest strasznie dziwny, górna warga okropna imo, no i karczycho jakieś niekształtne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za komentarze :)

nastepny speed jeden wieczorek (nie liczac stopy, dloni i troche proporcji)

 

ps. tak naprawde to wszystki jest jeszcze WIP cialko tylko zarysowane glowa takze :)

ps2. spodenki wiem, ze skaszanione ale nie moglem znalesc jakis dobrej refeki :(

 

boxer1h.jpg

 

boxer2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endrju świetny, ale spodenki imo zupełnie nieudane. :)

Pomijając fakt, że kulki spod brzucha przesunąłeś mu pod tyłek (hehe), to fałdki stanowczo za bardzo widoczne. A nawet jak je "zmiękczysz", to ich charakter nie odpowiada zachowaniu materiału, z którego są wykonane. To powinien być lekki, stosunkowo zwiewny syntetyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala glowa, szerokie karczycho, gruby brzuch na bokach, za waskie miesnie ramion i bicepsu, faldki na spodniach tak ostre jakby nie zmienial spodni od 2ch lat, z tylu wlaza mu zdecydowanie za mocno w tylek, tworzac efekt bezjajowca, ale twarzyczka na trzy na szynach jest wiec generalnie git

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obu ostatnich modelach (bokser i pan cuś) spodnie wyglądają jak z usztywnionej skóry. Takiej jak na siodła. Zbyt sztywne fałdy, za mało grawitacji.

 

Wydaje mi się że na karku i plecach trochę mu brakuje mięśni, w porównaniu do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicor ma trochej racji, ale ogólnie ostatni bardzo mi się podoba, może pomijając te fałdki, no za ostro z nimi jedziesz. cool stuff.

 

łoo-> 666 post! to zeby być złym powiem ze model okropniasty:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności