Skocz do zawartości

Obiekty 3D: Podnoszenie skill`a


Lubus

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego co wczesniej zostalo powiedziane ja dodam, ze zegar wydaje sie chyba troche za nisko, no i ta lampka jakas tako malo ciekawa, moze zrobilbys taka jak skacze w logo Pixara ?

 

Co do samej postaci i jej teksturowania. Zle robisz ze modelujasz ja od razu w pozie finalnej. W ten sposob naprawde bedzie ci ciezko ja oteksturowac. Powinienes najpierw wymodelowac ja w T-pose i taka oteksturowac, nastepnie zeskinowac i ustawic w zadanej przez ciebie pozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Postać jest modelowana w T pose :D Ustwaiam ją poprostu w tej pozycji aby ustawić sobe envelope...

Świetny ten papier, podziel się tym sposobem bo wygląda to pro :D

Cóż jak skończę postać to zabiorę się za poprawki póki co muszę wymodelować jakąś buźkę. Dziękuję z krytykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sposób wykminiłem po przeczytaniu twojego problemu ze zgniecionym papierem, aż doszedłem do dosyć ciekawego efektu, tak mi sie wydaje,

 

te zgniecione kulki są zrobione ze sfery,nałożony jest na to modyfikator NOISE, no i oczywiscie na koniec vraymaterial, o kolorze białym i w bumpie mapka papieru, (zapodam upa)

te drugie kartki to zwykły box o proporcjach kartki, i niewielkiej grubości,

pozniej zarzucone modyfikatory po kolei : wave,twist,taper,bend i na końcu noise, wszystko dopasowywane wedle własnego uznania,

 

tu daje przykład ustawień na pogniecione kule i kartke:

2c5becf9fcd28501.jpg

 

a tu bump do papieru: u mnie ustawiony na 40 :)

 

eb75fa83efdb1a0f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoko musi być ten dom skoro za oknem jest szczyt gór :D Do tego z lekkim śniegiem :)

 

Klamka/Uchwyt od drzwi jest trochę za duży i zbyt kanciasty :) Przypomina mi to trochę lodówkę :D

 

Popracowałbym jeszcze nad dywanem, ale jest dobrze :)

 

IMHO :D Oczywiście poczekać musisz, aż skomentuje to ktoś kto bardziej się zna niż ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

trochę kanciaste to.. Powiedz.. Dlaczego ten kawałek po prawej od samochodu wygląda na najbardziej oświetlony w całej scenie? Skąd się to światło wzięło? I dlaczego w związku z nim zewnętrzna ściana po lewej na piętrze, jest taka ciemna? Drzewka są jakieś dziwaczne. Natomiast krawężnik tak jakby bez tekstury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznacz obiekt i nacisnij J :D ramka zniknie :D bez zadnego skryptu :)

 

eeeej super! nie znałem tego

 

Co do prac to od początku wątku widać zdecydowany postęp. Troche jestem rozkojarzony więc wybacz brak dogłebnej analizy :)

Ale mamwrażenie że za szybkozamykasz tematy. Zaczyna być fajnie, brakuje jeszcze dodania pewnych drobiazgów, poprawienia dywanu, zieleni czy czegoś tam innego a ty rzucasz sprawe i zabierasz sie za coś nowego. Troche szkoda. Fajnie jest zamykac projekt skończonym obrazkiem.

Ale tak czy owak jest coraz lepiej

 

Nie przesadzaj z wyostrzaniem bo u mnie juz sie sypią proste linie

Edytowane przez pabulo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba prawa strona tzn ta ściana z wnęką na drewno. Ciekawią mnie te schody. Z jakiego materiału są wykonane? Nie są niczym podparte więc jak wytrzymają jakiekolwiek obciążenie? Chyba że to jakaś nanotechnologia czy inny kosmos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizka jest robiona na podstawie istniejącego projektu więc schody raczej istnieją (aczkolwiek muszę się przyznać że sam nie mam pojęcia z czego są one wykonane. Wrzucam natępne wizki ( tutaj są plany na małą animkę so stay tuned )render001lm.jpg

Edytowane przez Lubus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności