Skocz do zawartości

Postać 3d: najemniczka


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To jakis mutant?

Jeśli to ma być żeński homo sapiens sapiens...to się trochu kaszani.

głowa wygladadobrze...ale czym niżej tym gorzej ;P

Po pierwsze trzeba poprawić trochę okolice zbiegu obojczyków, szyję...narazie straszną dzirę ta ma...musisz to to odrobinę poprawić bo narazie to wygląda dość dziwnie.

Po drugie piersi. Kobiety mają różne cycuszki więc może i sie czepiam...ale ja bym to poprawił bo jakoś tak dziwnie wiszą...

Kolejny i najwięskzy problem to brzuch. !!...

Przede wszystkim kobiecie przydałyby się z pewnością żebra...jakiś mostek. Narazie mięśnie brzucha zaczynają jej się zaraz pod piersiami...Wogóle mięsnie by trzeba było poprawić

Kolejny problem to biodra. Tutaj wogóle się nie będe rozpisaywał. Poszperaj po sieci za referencjami anatomicznymi postaci. Zwróć uwagę na to jak wygląda kość biodrowa, zwróć uwagę też na to jak rozbudowany jest układ mięśniowy (tutaj najlepiej przyjrzeć się jak to wygląda u facetów bo mają przeważniej mocniej zarysowany układ mięśniowy). Jest tutaj sporo do poprawy. Także pośladki kończa się troche za nisko.

Dodatkowo podrasuj odrobinę plecy (jest coś z nimi nie tak...są troche płaskie, może jakby wepchnięte "do śrdoka") i jeszcze przy okazji sprawdzania anatomii zwróć uwagę na kolana bo też chyba trzeba troche poprawić...

 

Ogólnie wygląda dobrze :P Pare poprawek i będzie git ;)

Pozdrawiam

CzAki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche ja odchudzic te biodra sa za duze wzgledem reszty ciala dlatego ta pupcie troche bym podniosl i odchudzil. A co do piersi do je bym lekko obnizyl i powiekszyl by byly dorodne ;] Ale to moze tylko mi sie tak wydaje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, skoro najemniczka to niech ma troche mniejsze piersi i niech wygląda jak normalna kobieta a nie jak sylikonowa dama, ale wiesz ja sie nie wtrącam i rób jak tam uważasz. To co musi być poprawione to juz inni powiedzieli więc ja tylko powiem że praca spoko i czekam na dalsze postępy. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem dupa jest za nisko tak o 1/2 glowy, tlow jest za dlugi. Cycki tez chyba za bardzo do srodka sie schodza. Reszta spoczko, Twarz troszke za meska, ale to kwestia stylistyki. Jest juz znacznie lepiej niz bylo. Pokaz jeszcze jakisz widoczek z boku.

Edytowane przez soda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nie każdy model musi mieć idealne proporcje - myślę, że warto o tym pamiętać. Chyba, że nielot modeluje ideał, to spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skróć odrobinę tułów i podnieś dupę. Ten odcinek gdzie masz załamanie na plecach a zaczynającymi się pośladkami powinien być mniejszy, bo tam gdzie wystaje kość miednicy na biodrach powinna się już delikatnie zaczynać pupcia. Plus delikatniejsza kość policzkowa. Coś o tym wiem bo sam mam problem z opanowaniem tych proporcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie czepiacie :P

najemniczka musi miec grubsze uda bo nie chodzi na bansy tylko duzo biega i dzwiga ciezary, taka przysadzista w sam raz - kiedys nie bylo fitnessu i silowni :P

 

w necie widzialem juz duzo podobnych projektow i wszedzie jakies lale silikonowe, nozki jak u lani, raczka taka ze pod ciezarem miecza zlamanie w 3 miejscach - tutaj przynajniej jest jakis konkret bliski realizmowi

 

chcielibyscie zobaczyc krasnoluda postury emo ?

prawda ze nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kobieta mi sie nie podoba. Jako skulpcik fajna. Tylko dwie rzeczy:

Jak ona trzyma kolano po wewnetrznej, a stopy odchylone na zewnatrz?

Jezeli idziesz w realizm to daj jej jako najemniczce troche wieksze miesnie rak, klatki piersiowej i barkow itp i odejmij troche tluszczyku z okolic pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Witam!!!!!!!!!!!!! :D

Mnie tjw jako babeczka nie specjalnie siem podoba, jako model fajnie pyknięty, nie rozumiem tez dziwacznych komentów o dzwiganiu mieczy, cięzarów, bieganiu itp to zdaje sie są tylko polygony :D czyli gra i raczej nie symulacja podnoszenia mieczy cięzarów ani innej lekko ateltyki itp ehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolana ma za nisko i za długie uda przez to w stosunku do dolnej części moim zdaniem :P

+1. Też na moje oko tak to wygląda.

Bimbałki mogły by być troszkę niżej, znaczy to wcięcie u dołu. Za bardzo Kulkowate przy takiej wielkości.

Włosy jakieś takie standardowe, pokombinuj z nimi. Wojujące kobiety mają w sobie coś z z feministek, te często trochę coś z anarchistów, punków. Lubią się wyróżniać dziwnymi sposobami, zaznacz to jakoś może nie psując kobiecości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem nie wiem ale od kolan w dół troche po bandzie pojechales taki ubity karakan wyszedł , troche dłuzsze te łydy i bedzie git, real realem lub nie ale przedewszytkim ma być fajnie, tak mi sie wydaje przynajemniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych wszystkich poprawkach już ta postać zaczyna nawet wyglądać ale mnie jeszcze razi jedna rzecz. Mianowicie końcówka ud, linia mięśni nad kolanami nie odpowiada budowie anatomicznej człowieka i o ile z proporcjami może być różnie (nie musi to być modelka z nogami jak Cindy Crawford) o tyle budowa mięśni u człowieka jest raczej taka sama. Poniżej podrzucam obrazek (z lewej twoje a z prawej tak jak być powinno).

 

Ale modelik zacny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, zajebisty modelik, co z tego że krótkie nogi, ludzie sa różni, naprawdę różni.

Kanon to tylko teoria i należy go traktować jedynie jako punkt wyjścia.

Jak dla mnie proporcje nie muszą być idealnie "ludzkie", warto experymentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no dobrze prawisz Levus, nie muszą , ale fajnie jak no własnie są fajne , w sumie jako experyment moza zrobic nogi konczące sie na kolanach tez moze bedą fajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że nogi są w porządku, tzn. może nie ładne, ale naturalne, w granicach normalności.

Za to piersi jakby zbyt krągłe i pękate, skoro już idziesz w realizm.

Włosy bym związała albo jakoś przypięła, żeby jej nie wpadały do oczu w jakichś bardziej nerwowych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że nogi są w porządku, tzn. może nie ładne, ale naturalne, w granicach normalności.

Za to piersi jakby zbyt krągłe i pękate, skoro już idziesz w realizm.

Włosy bym związała albo jakoś przypięła, żeby jej nie wpadały do oczu w jakichś bardziej nerwowych sytuacjach.

 

 

Ja się jednak upieram, że te nogi nie są git i nie chodzi tu jak już wspominałem o ich długość. Mięsień czworogłowy uda jest jaki jest i nic tego nie zmieni. Zewnętrzna głowa tego mięśnia nie ma prawa być dłuższa od wewnętrznej, Aniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności