Skocz do zawartości

wizja ciotki


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

hello, wrzucam do wip moja najnowsza pracke. Ktora stanowi pewien punkt graniczny tego co do dej pory robilem a co mam zamiar robic. Bede sie bawil w sztuke z jakims przeslaniem - sztuke dajacam do myslenia. I ta nizej przedstawiona praca jest tego poczatkiem.

 

afterdrygs.jpg

 

 

Niech zyje Krol POU=pU

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Może zrobił to w photoshopie...tak czy inaczej najpierw myśl potem coś rób. Ta praca jest żadna. Wygląda jakbyś starał się coś wymodelować, nie wyszło ci i wyżyłeś się na tym w photoshopie. Tak czy inaczej pracka daje do myślenia...wręcz krzyczy "weź się do roboty i przestań się wygłupiać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta praca naprawde dała mi do myślenia i musze powiedzieć że jednak Photoshop czy inny program graficzny nie jest dla każedego. A autorowi ta praca powinna dąc do myślenia i zastanowić się czy warto dlaje bawić się w 3D bo to co narazie widać nie ma sensu. Pozdrawiam i mam nadzieje ze takie prace to ewenement na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca graniczna, gorzej być nie może.

Sorki Keraj ale pojechałeś teraz po całości.

A nazywanie tego sztuką, hm......

Jak dorwiesz jakiegoś psora z ASPka i sprzedaż mu taką ściemę a on to kupi to ja zmienię zawód, przestanę studiować i zakopię się w grobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dorwiesz jakiegoś psora z ASPka i sprzedaż mu taką ściemę a on to kupi to ja zmienię zawód, przestanę studiować i zakopię się w grobie.

 

uwazaj bo mozesz sie przejechac. Slyszalem o profie od sztuki nowoczesnej ktory uwazal ze zdiecie ruchu ulicznego zrobionego z 30 sekundowym naswietlaniem z jadacego samochodu to mega sztuka i full wypas :)

 

A teraz bardziej na temat.

Wiem ze sztuke mozna roznie interpetowac, ale czy autor moze powiedziec co mial na mysli walac wszedzie ten liquify ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie rozumiecie sztuki moi drodzy, ale to znamy juz z historii... często wielcy artyści nie rozumiani przez im współczesnych byli doceniani dopiero po smierci... często długo po śmierci. Tym razem zachodzi właśnie taki przypadek, jestem tego pewien. Z tą różnica że ja jedyny się połapałem i dzięki temu już teraz wiecie :)

P.S. I zeby nie było, ja nie życze śmierci kerajowi vel Noe :) pozdrawiam !

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po wypowiedźi klimenta postanowiłem wydrukowac pracke i poczekac aż będzie warta miliony :P Ale jak widać ten temat znowu będzie miał z 7-8 stron i będzie zabierał miejsce dla prac o wiele lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docencie ze praca nie znalazła się w FW ;) Keraj nie podchodzi na poważnie do sprawy to i Wy tego nie róbcie, wrzućcie 1 bieg i omińcie temat na korzyść kogoś kto się uczy i potrzebuje konkretnej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie rozumiecie sztuki moi drodzy, ale to znamy juz z historii... często wielcy artyści nie rozumiani przez im współczesnych byli doceniani dopiero po smierci... często długo po śmierci. Tym razem zachodzi właśnie taki przypadek, jestem tego pewien. Z tą różnica że ja jedyny się połapałem i dzięki temu już teraz wiecie :)

P.S. I zeby nie było, ja nie życze śmierci kerajowi vel Noe :) pozdrawiam !

 

 

W takim razie ja rozpoczynam licytację :D daję 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam się trochę zapędziłeś się, można odczuć jak powoli zjadasz swój ogon, polecam trochę ochłonąć, odstawić kompa na jakiś czas, później spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy, na świeżo, trochę więcej samokrytyki, nikt nie jest ani cudowny, ani beznadziejny, po prostu można czasem zagubić się w tym, nie bierz sobie wszystkiego do siebie, zrób sobie wolne, a później spróbuj na nowo, wierzę że traktujesz to jako hobby, więc nic na siłę, ludzie docenią cię i zapamiętają za parę świetnych prac, a nie za masę przeciętnych i tzw. masowych

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keraj znów atakuje, alleluja!

 

uważam się trochę zapędziłeś się, można odczuć jak powoli zjadasz swój ogon, polecam trochę ochłonąć, odstawić kompa na jakiś czas, później spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy, na świeżo, trochę więcej samokrytyki, nikt nie jest ani cudowny, ani beznadziejny, po prostu można czasem zagubić się w tym, nie bierz sobie wszystkiego do siebie, zrób sobie wolne, a później spróbuj na nowo, wierzę że traktujesz to jako hobby, więc nic na siłę, ludzie docenią cię i zapamiętają za parę świetnych prac, a nie za masę przeciętnych i tzw. masowych

 

Ja tam bym mu radził znaleźć natchnienie bo wszystko co robi jest "bez duszy".

 

Pooglądaj prace słynnych artystów i ich interpretacje - są tego tony. Zobacz jak oni - wielcy twórcy - przekazywali coś za pomocą substancji powłokotwórczej służącej do ochronnego lub dekoracyjnego pokrywania powierzchni dowolnych przedmiotów*

 

*wikipedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ugh... toż to nawet windows ma takie efekty specjalne.

Noe: potrzebny przekaz... Jeśli masz gadane to każdą pracę można obudować w super znaczenie i każdemu pikselowi nadać sens... Ale skoro nie ma owego znaczenia, to praca (ze względu na brak walorów estetycznych niestety) jest tyle warta co wiadomości w Fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565
Ja myślę, że keraj potrzebuje konkretnej pomocy. Kto chętny na korepetytora?

 

Korepetytor? To później... Nie wszystko na raz. Zacznijmy od lekarza... Jakiegoś psychiatry albo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi?

Gdzie byli rodzice?

Czy musiało tak być?

O co chodzi z tą ciotką?

Twoja ciotka miała taką wizje?

Nic jej nie jest?

To ma jakieś przesłanie?

Co myślisz o ciągłych przebudowach skrzyżowań na ronda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze BiX w dobra strone idziesz z tymi rondami. to moze byc temat tej pracy. na obrazie widac wiele prostych lini ktore moga symbolizowac skrzyzowania, sa lekko zblurowane co swiadczy o ich niewyrazistosci na drogach. Z drugiej strony, zawiorowania moga symbolizowac ronda. Rowniez w mimice twarzy postaci widac dwuznaczne emocje. Pierwsza, to zdziwienie, zszokowanie- rozwarte usta w ich "niezawirowanej" czesci , to symbolizuje zapewne wyglad kierowcy wjezdzajacego na skrzyzowanie. Druga czesc ust , ta zawirowana tworzy usmiech, jak nie trudno sie domyslic- postac wjezdza na rondo. Bardzo gleboka pracka, i na czasie podczas ciaglych remontow na polskich drogach . jedynie nie dopasowalem tytulu do tej lamiglowki... ale mysle nad tym ... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze BiX w dobra strone idziesz z tymi rondami. to moze byc temat tej pracy. na obrazie widac wiele prostych lini ktore moga symbolizowac skrzyzowania, sa lekko zblurowane co swiadczy o ich niewyrazistosci na drogach. Z drugiej strony, zawiorowania moga symbolizowac ronda. Rowniez w mimice twarzy postaci widac dwuznaczne emocje. Pierwsza, to zdziwienie, zszokowanie- rozwarte usta w ich "niezawirowanej" czesci , to symbolizuje zapewne wyglad kierowcy wjezdzajacego na skrzyzowanie. Druga czesc ust , ta zawirowana tworzy usmiech, jak nie trudno sie domyslic- postac wjezdza na rondo. Bardzo gleboka pracka, i na czasie podczas ciaglych remontow na polskich drogach . jedynie nie dopasowalem tytulu do tej lamiglowki... ale mysle nad tym ... pozdrawiam

 

hahaha dokładnie o to musi chodzić! :D Postać jes zszokowana bo przecież wcześniej na codziennej drodze do pracy miała skrzyżowanie.. Obecnie była przebudowa i powstało rondo. Stąd właśnie te wiry symbolizujące ruch okrężny. Wydają się jednak być w drugą stronę a więc postać mieszka być może w UK.

 

A na serio.., powiedz o co ci chodziło.. gdzie łapałeś natchnienie etc :D Na rondzie? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wyluzujcie - pojawila sie praca wiec fajnie by bylo wyrazic jakies konstruktywne zdanie- co do gotowcow to nie widze bysmy tu na forum objezdzali np wizualizacje arch. choc wiekszosc z nich przepelniona jest gotowcami od everow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

wiesz eco wizualizacja to zupelnie co innego, kupujesz plytki od everow i pykasz szybko bo klient czeka. Przeslanie tam jest takie ze klient ma byc happy. Sztuka oczywiscie jest ustawienie swiatla, shaderow, kadr, kompozycji i te sprawy. Jak robisz prace "artystyczna" to wypadaloby wlozyc w nia troche serducha.

 

Co do pracy, to wyglada tak jakbys robil kazda prace tylko po to aby jak najszybciej wrzucic na forum a potem a moze sie uda i beda zadowoleni. Chlopie jak dla mnie to strata czasu. Idz ze znajomkami na piwo, baw sie, zwiedzaj czas. No ale jak chcesz robic grafike to ja rob i wowczas poswiec sie temu. To nie plaza. Dajesze z siebie 110% albo nic nie robisz i zajmujsze sie czyms innym. Inaczej to strata czasu, strata zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności