Skocz do zawartości

ZBrush 3.5 - darmowa aktualizacja już na dniach!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Pixologic poinformowała na swoich stronach, iż wersja 3.5 programu ZBrush ukaże się na dniach jako darmowa aktualizacja dla wszystkich dotychczasowych klientów wersji 3.0. Firma podała jako datę wydania koniec sierpnia i poinformowała, że każdy klient powinien dostać maila w tej sprawie (przy czym samo wysyłanie maili i informowanie o tym fakcie) zostanie rozłożone na 2 dni. Warto przeczytać oficjalną notkę na stronie support.pixologic.com.

 

Więcej: support.pixologic.com

 

 

Zachęcam również do odwiedzenia zaktualizowanej galerii ZBrusha "Turntable Gallery" (być może znajdziecie tam znane Wam z naszego forum nazwiska?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szaleństwo. Gdy wydaje się, że jak chodzi o sculpting 3d to już jest w sumie ok i nie trzeba za dużo zmieniać, Pixologic pokazuje po raz kolejny, że można jeszcze łatwiej, szybciej i przyjemniej! Strach się bać co szykują na 4.o :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie łyknie ich autodesk zrobią integrację z PudłemBłota wystawia cenę 4000$ w Polsce i będzie jak zwykle. Taka aluzja do softimage :P A tak serio To jestem w szoku. Firma autodesk powinna się uczyć co to znaczy zrobić upgrade. Same ZSphereII nadają się na 4.0. Dodam tylko że posiadacze ZBrush 3 mają 3.5 i 4 for free...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 tez za free? Zapowiedziane to jest?

Bo my tu przypuszczamy ze dlatego 3.5 wypuscili zeby zarobic na 4. Zresztą, pewnie i tak się nikt nie obrazi jak za upgrade do 4 będą chcieli pieniądze. W końcu trzeba zarobić na rozwój..

 

BTW: dostał już ktoś ten update? Bo się już wiercę w fotelu i nonstop maila sprawdzam i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek, 500$ to po naszemu teraz ~1500zl, więc to są właściwie żadne pieniądze za soft o takich możliwościach, szczególnie gdy ten soft jest narzędziem pracy.

A jak zarabiasz to możesz sobie wrzucić w koszty uzyskania przychodu;)

(Dla porównania giętarka do drutu zbrojeniowego kosztuje 2000zł:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam szit co zawsze - zapowiedzi, filmiki, wielki hype a pozniej cisza, nikt nic nie wie, niekonkretny belkot jakis ze MOZE sie opoznic (oczywiscie zero podawania jakichkolwiek powodow). Na zbrush central ludzie cos wspominaja o usuwaniu niewygodnych postow... Czasami sie zastanawiam co chce zyskac takim zachowaniem Pixologic. Przeciez do cholery nikt im nie kaze niczego oglaszac dopoki nie sa gotowi, nie? Jedna wielka bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misię wydaje, że myśleli że będą gotowi i znaleźli poczas ostatnich testów jakiegoś bug'a z którym nie mogą sbie poradzić ;]

I tak to jest lepsze jak trzeba będzie poczekać jeszczez 2 dni niżjakby mieli wypuścić takie "coś" jak mudbox 2010, w którym jestwięcej błędów niż funckji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ci sie - dobrze powiedziane ;).

Bo co by im szkodzilo powiedziec dlaczego jest kolejny juz poslizg? Przeciez od pierwszych zapowiedzi minelo KILKA MIESIECY. Ja nie mowie, ze powinni wypuscic zabugowany syf tylko zeby podzielili sie z uzytkownikami z czego wynikaja wieczne opoznienia. Ty mowisz ze jeszcze dwa dni - i obys mial racje - ale z Pixologic cholera wie. Moze to beda na prawde dwa dni, moze nawet jeden a moze 2 miesiace a moze pol roku i jednak wydadza 4ke... kto ich tam wie.

O to chodzi, ze Pixole maja jakas chora fobie do powiedzenia CZEGOKOLWIEK przy czym nie przeszkadza im to w zapowiadaniu po kilka razy tego samego produktu i przenoszenia dat wydania w nieskonczonosc. Ja tam moge czekac jeszcze i dwa lata, ale chcialbym o tym wiedziec od razu a nie tak, ze nakrecaja mnie co chwile a potem nic z tego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-no przecież poinformowali na blogu w poniedziałek że kończą beta testy i do końca tygodnia powinien się ukazać:

 

"ZBrush 3.5 for Windows systems is currently in final stages of beta testing.

We estimate testing will end shortly and ZBrush 3.5 will be available as a free update to all Windows registered users this coming week. "

 

Gorzej że na GoZbrush poczekamy przynajmniej do końca miesiąca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba byloby na tyle jesli chodzi o slownosc Pixoli...

Co u nich - dzial marketingu nie rozmawia z deweloperami czy jak?! 10 razy zapowiadaja cos, potem sie nie wywiazuja... Moze sie przytrafic raz czy drugi ale Pixologic siegnal granic absurdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już 3.5! Dostałem mail od Cleverbrige z linkiem do mojego konta na ZBC gdzie musiałem wklepać kod + nazwę komputera ( dowolna np. Home) po czym stronka wygenerowała mi haslo do aplikacji) . ZB przyszedł jako 44MB zip w którym nie było instalacji tylko struktura katalogów taka jak po zainstalowaniu programu. Fajne rzeczy poza ZSII to lightbox - przewijana półka z katalogami i prackami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności