Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w sumie to racja. nie pozostaje mi nic lepszego niż granie z lepszymi, chyba nawet więcej się wtedy naucze :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem oblivionem trochę zawiedziony, fakt gra się fajnie, można się wczuć w klimat, ale to nie jest ten klimat który powinien być. Wszystko jest takie ładne, słodkie i świecąco-pierdzące, że aż mdłości biorą. Po grze w której otwierają się bramy piekieł spodziewałbym się mroczniejszego nastroju. Zawiodłem się trochę.

 

Podobnie grafika, też jakaś, niby świetna, ale nie do końca. Przyczepiłbym się lasów których jeszcze nie widziałem, bo chyba ich nie ma (przynajmniej nie takich lasów jak na przedpremierowych screenach, a te które są to z parkiem w moim mieście nie mogą konkurować), oraz oświetlenia budynków które jest dziwaczne.

 

A gra chodzi całkiem znośnie, suwaczki pomiędzy medium, a high (bez blooma, self shadowing i AA, reszta opcji na ON) @1024x768, paralaxy świetne, w ogóle textury są bardzo dobre (zwłaszcza interiory).

Mój sprzęt to Athlon 1700+, 1 gig ramu, GF6600GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Condemned - Criminal Origins

 

Psychopatyczna jazda... moża powiedzieć połączenie FBi, X-Files, Silent Hill'a ... gra jest na X'a 360, wyszła już jakiś czas temu, na komputra za niedługo, jak ktoś ma dobry umysł i umi działać w buszu to może znaleśc w necie Demko, ja osobiście mam :)) (choć demo oficialnie jeszce nie wyszło... ;P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Heroes 5 juz jest?? hmmm... chyba jestem do tyłu w grach :/

 

za to mogę powiedzieć że onimusha 4 jest bardzo ciekawą grą (według kumpla - sam jeszcze nie grałem, bo nie ma na kompa tylko na ps2 :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz pierwszy odwiedzam ten topic:> raczej nie mam gry w ktora gram regularnie, preferuje gry konsolowe, raczej takie szybkie i przyjemne. do ulubuionych naleza:

def jam: fight for new york, pes 5, prince of persia: two thrones i ostatnio true crime.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie filoos muszę w końcu zagrać w ff7 :)

wszyscy nonstop mnie namawiają i mówią że to super gra, więc może taka jest prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nadchodzący wielkimi krokami hit firmy Capcom o nazwie Devil May Cry 3: Dante’s Awakening trafi również na konsolę PlayStation Portale – poinformował znany japoński producent Tsuyoshi Tanaka."-->DraB znalazłem cosik takiego a że to stare newsy to powinno juz byc na psp ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba dwunasty raz przechodzę obie części Fallout'a.

No. Najlepszy RPG wszechświata. Jak do średniej chodziłem to przeszedłem 1 po angielsku bez żadnych solucji. Podzwoniem po kumplach o 22 i wszyscy mi nadali od dupków (był taki lekki konkursik kto przejdzie pierwszy).

 

Osobiście polecam "N" http://www.harveycartel.org/metanet/n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno wyszła kontynuacja HL2 - Episode One. Engin Sourse jest poprawiony, ma dodane nowe efekty oraz inne bajery... no i oczywiście jest bardziej zooptymalizowany :)) Oto niektóre moje screeny:

 

 

Fabuła jest świetna, dużo akcjii, choć wydaje się czasami monotonne, ale początek baaajeracnki... Moja karta graficzna to podrasowany GFFX 5200 a gra chodziła świetnie na Full Detalach z 800 na 600, wsyztsko max... Nawet efekty Bloom, które w innych grach są abrdzo nie wydajne, (ponieważ robione na DX9...)

Tu całkowicie nic nie zwalniają, tylko gra wygląda lepiej :)) Wszedzie widać do modeli oddane HDR'y i inne bajerki.. cóż, moge jedynbie powiedzieć... Jeżeli ktoś nie grał w HL2, niech zagra... przejdzie i zabierze się za EP 1... czekamy na EP 2 !!!!!!

 

ep1c1700a00100vq.jpg

 

ep1c170500036la.jpg

 

ep1c1700a00130hd.jpg

 

ep1c170600116gu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm :) chyba jednak się połakomie i wydam na niego te 20USD. Alyx na tym screenie wygląda jak jakiś staruch xD

Oczywiście czekając na Ep2 nie będziemy tracić czasu na jałowe oczekiwanie a będziemy rozkoszować się grą w Kątera :D ... sorca oczywiście ;)

konter3km.gif

[wersja na 8-bitowce ;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It's beautiful!

Już sie nie moge doczekać aż "kupię" tą grę !!! Dwójka skończyła sie w tak irytujący sposób że aż zaklęłem jak zobaczyłem napisy końcowe :P H-L:2 to dla mnie the best gra.

I prosze was nie ujawniajcie w tym wątku scenariusza!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thief thief thief!!! ale trzecia czesc to juz na wlasne ryzyko bo skopana straszliwie :/ ostatnio po obejrzeniu badziewiaka pt: Silent hill pogrywam w to wlasnie, proponuje nie przespac z dwóch nocek i trzeciej zasiasc do gry...ja gaci do dzisiaj doprac nie moge :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta alyx rzxeczywiscie wyglada jak obrzydliwion :D ale grafa na prawde miodzio. Ja wlasnie sobie porzyczylem orginala hl2 od kumpla i sciglem Lost Coast'a, jak to skoncze bedzie trzeba sie zabrac za Episode one;]

Edit:

Aha powiedz mi jak dlugi jest ten E1? slyszalem ze to jedynie okolo 2-3 godzinki grania:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta alyx rzxeczywiscie wyglada jak obrzydliwion :D

no bo taki badziewny screen. tu na pewno wygląda lepiej:

 

alyx_t.jpg

alyx2_1100553994.jpg

 

tez slyszalem ze dodatek jest krotki, ale to w koncu tylko pierwszy z trzech epizodów, z ktoryxh składa sie dodatek. no a potem moze HL3 :)

 

tak BTW - cos kiedys slyszalem o "HL-source", czyli ze niby ten stary dobry HL ale na nowym enginie (czy cuś w tym stylu). wiece moze cos dokladniej? czy to sciema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest hl source, osobiscie nie gralem ale troche sie naczytalem na ten temat. Ogolnie dodali tylko fizyke i dokonali lekkiego tuningu grafy (chyba tylko woda wyglada tak jak w dwojce, kanciasto nadal jest) no ale lepiej juz na czyms takim pograc, klimacik zawsze bedzie;] Wlasnie "przeszedlem" Lost coasta, heh jesli w ogole mozna tu mowic o jakimkolwiek przechodzeniu:/ Nie wiedzialem ze to jest tylko pokaz nowinek technicznych jakie wprowodzono heh. u mnie i tak wygladalo po staremu, tylko troszke sobie moglem postrzelac:P

hehe no teraz alyx wyglada duzo lepiej;] widze ze jej dodali pare trojkacikow tu i tam, nie pamietam czy wczesniej modelowane byly zabki czy tylko dawali jakiego bumpa. Teraz wygladaja na modelowane, co moim zdaniem nie wyglada najlepiej:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tka sie ciagle zastanwialem wlasnie, co to jest ten Lost Coast, a to tylko prezentacja engine'u. ale widzialem screeny i wygląda wypas - szczegolnie scenki w jakims malym kosciele.

 

co do Alyx - wiem ze do HL2 jest programik co sie zwie Half-Life Model Viewer i w nim mozna obejrzec wszystkie obiekty uzyte w grze - także w trybie siatki, cieniowania Gourada i Phonga bez textur. chyba nawet tez podaje polycount, ale nie jestem pewien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Life Source - To jest Half-Life dokłądnie taki sam tylko... dodatkowe efekty dodane np. Woda jest jak z HL2 i takie tam inne bajery jak fizyka... ale nic poza tym, wsyztsko jest identyczne anwet textóry... ehhh ;P

 

Half-Life 2 EPO - Tak ,Ja to skonczyłem na najtrudniejszym levelu w 2 godziny hcyba :)) nie wiem moze krócej ale to strrasznie krótkie jest, ale naprawde moge przysiac że gra się świetnie :))

 

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem Herosów V i jestem pod gigantycznym wrażeniem.

Najpierw zagrałem w demo i muszę napisać, że demo to zrobili beznadziejne, gra jest o niebo lepsza. Nigdy nie grałem w herosów, to tym bardziej reklama. ;)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności