Skocz do zawartości

Postać 3d:Reptilianman


mafida

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajowski, jak juz mowilem, a w duzej wersji ladnie detale wychodza:) Oogolnie graty, wypuscili ebooka z tym, w ladnym towarzystwie zes sie znalazl Tomku :) I rzeklbym ze twoj twor tam no jeden z lepiej wygladajcych. Gratulalcje raz jeszcze!

 

Ah, no i front sie nalezy koledze, IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od lat fiola na punkcie wszelkich zwierzoludzi. Obejrzalem tony obrazkow z roznymi lizardmenami, ale ten iguanopodobny pozytywnie sie wybija. Poza tym ze kolce sa zbyt ostre i poza troche jakby sie czyms dlawil w zasadzie nie ma sie do czego doczepic. W ktorym to numerze 3dcreative ma byc albo moze juz bylo? Gratuluje - swietna robota. A mowi ci to ktos kto zyje w miejscu gdzie iguany po prostu laza sobie tu i tam jak w Polsce koty ;) Super robota.

 

edit

juz widze - 51 numer. Obok Alvareza wystepujesz? Nie zebym ci zazdroscil ale jakbys byl na wyciagniecie reki to oczy bym wydrapal LOL ;) Ladnie jedziesz - numer zakupiono.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,dzięki za komentarze i gwiazdki:)

Morte-dzięki:),sam nie wiem jak sie w tym towarzystwie znalazłem:)

Nezumi-dzięki,nie drap;)

ptfromscr-che,che nie wolno na torebki,to gatunek chroniony:)

Frey-dzięki:)

bolitic-dzięki:)Wyraz twarzy mi nie wyszedł,tak raczej na szybko był pozowany.Tektury właściwie to nie ma,to zbrushowy polypaint,nie ma uv mapingu na modelu.Może w ps coś pokręciłem i się zblurowało...

Sibu-:)

Tomala-dzięki:)Właściwie to głównie postpro;)

le_chu-dzięki:)

 

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo fronta dostałem:)Dzięki:).Jakbym wiedział to bym go juz dawno do finished wrzucił:D

 

No w sensie np. bruno melo - ja osobiscie bardzo lubie jego rzeczy, i stad ten komentarz;)

Nie no wiem o co Ci chodziło,napisałem że nie wiem skąd się wziąłem w tym towarzystwie bo w porównaniu z Bruno Melo i innymi autorami tutków w tym cyklu zwierzo- ludzi to ja cieńki bolek jestem:)

RaVirr-dzięki,nie taka potężna,kupa photoshopa bo nie umiem renderować w Zbrushu;)

jacenty-dzięki:)

Kroopson-dzięki:)

Polg-dzięki:)Ja bym dużo poprawił w pozie i wogóle.

Hatt3r-dzięki:)

krzys!3k-dzięki bardzo:)

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy, ale wydaje mi sie ze faldki jakies dziwnie sie rozkladaja na ciele. No i w niektorych miejscach widac slaba rodzielczosc tekstury.

Fałdki się trochę zepsuły przez łuski.Rozdzielczości tekstury tu nie ma,model nie ma uv.Kolorki to polypaint zbrushowy,ewentualne błędy to skutki mojego mieszania w PS albo lenistwa przy polypaintingu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gkjedi

Bardzo mi się podoba, zazdroszczę talentu. Jedynie co mnie tak razi w tym, to zbyt ostre kolce. Chyba już tak wyewoluowany gad umie się bronić, więc takie kolce powinny zaniknąć. Można by było jeszcze wydłużyć jego paszczę, i dać bardziej taką "twardą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, może sie skusisz i napiszesz ogólny tutorial o postprocessingu w Szopie;) Co, w jakim celu i z jakim skutkiem zyskujemy po wrzucie modelu do Szopy czyli warstwy , mapy, alphy itede. A może już taki jest na forum.

I jak robicie te odnośniki pod swoimi postami /hehe;)/ do swojego portfolio/oooo/.

 

 

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak robicie te odnośniki pod swoimi postami /hehe;)/ do swojego portfolio/oooo/.

Panel użytkownika -> Edytuj podpis (po lewej)

 

Ano, może sie skusisz i napiszesz ogólny tutorial o postprocessingu w Szopie;)

No taki tutek wielu osobą (np. mi) by pomógł. Jednakże stawiam, że taki się nie pokaże :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astrologos-Eee, raczej nie,za dobry w Photoshopie to ja nie jestem,napewno gdzieś są tutoriale facowców o postpro w PS,wystarczy poszukać:)

 

peter_f-Dzięki:).To ja Tobie raczej zazdroszcze skilla:D

 

Vega-Pamiętam że kiedyś widziałem fajny wideotutek o postpro renderów w PS,ale za cholere nie pamiętam gdzie:D

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... mi tam kopara opada...

Właśnie oglądając takie prace, nie wiem czy się załamać czy śmiać:) (nie z ciebie, z siebie:D)

Próbuję od prawie miesiąca coś ogarnąć z tym ZB, ale idzie.... słabiutko. Ale coś mi się wydaje, że poprostu odbija mi się słaba znajomość rzeźby, rysunku postaci itd....

Chociaz łatwiej jest mi wymodelować postać w maxie niż w ZB co ciekawe, ale to może przyzwyczajenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Vega, kiedyś widziałem tego t-ka i zgubiłem linka. Megacool!

Przy okazji na forum ZBC znalazłem fajny materiał + ustawienia oświetlenia, którymi podzielił się z nami ten artysta:

 

ustawienia:

 

http://www.zbrushcentral.com/showthread.php?t=085683

 

 

materiał:

 

 

http://www.mediafire.com/?lgn5g2lnz04

 

pozdro!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XaoC-che,che spokojnie,kwestia praktyki,chyba niewielu ludziom wychodziły fajne rzeczy w Zbushu po miesiącu zabawy:).W maxie idzie lepiej bo masz doświadczenie,wszystko przychodzi z czasem:)

 

Vega-eee,nie tamto to był video tutek z komentarzem,ale to tez fajne.

astrologos-;)

 

Pozdr:o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności