Skocz do zawartości

„Rio”- nowy film animowany twórców „Epoki Lodowcowej”


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poza animacja i strona wizualna okropnie slabe.

 

Poza animacją i stroną wizualną pozostaje tylko dźwięk bo trudno fabułę oceniać.

 

Mnie się bardzo podoba. Tylko miejscami akcja jest tak szybka że trudno się przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba, o fabule trudno cokolwiek powiedzieć bo to nawet nie jest trailer, tylko jedna scena.

Wiecie chłopaki, prawdziwe życie czeka za oknem, i ja szczerze powiem, że do kina chodzę żeby się od niego odciąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz wszystko będzie w tym "3D"? Czy wyświetlają jeszcze takie rzeczy normalnie w kinie....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne komentarze - posmialem sie :D.

 

"To tylko bajka" - no tak... a mogli sie pokusic o film paradokumentalny o AIDS w Afryce albo chociaz jakis dramacik, prawda? Cos glebokiego, szaroburego i tragicznego trafiloby w gusta madrych Europejczykow a ci glupi Amerykanie znowu robia czysta rozrywke :(

 

BiX - a slyszales o jakims filmie ktory bylby tylko i wylacznie 3d?

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ide do kina to nie mam specjalnego wyboru niestety. Albo nakładam okulary albo trzeba iść na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że gdzieś pewno są. Na pewno nie ma w obrębie wsi Katowice. Co mnie szczerze trochę denerwuje.

No tak skoro bilet droższy na 3D :)

 

//

Ale ok, nie robie już offtopa. Anim mi się podoba i z chęcią bym obejrzał. Taka luźna bajka na łikend.

Edytowane przez BiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja ptaszkow bardzo fajna, sam trailerek tez zapowiada calkiem ciekawa bajeczke, z checia wybiore sie do kina zeby sie troche troche posmiac. Uwazam ze co niektorzy troszeczke przesadzaja... chyba nie spodziewaliscie sie po cartoonie ktory z zalozenia ma bawic patetycznych tresci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie uważacie, że lepiej byłoby tworzyć świat, w którym nie ma ludzi? ludzie nigdy nie wychodzą ciekawie w takich animacjach, może jedynie w shreku był wyjątek, fajnie by się wczuć w inny, obcy dla nas świat, według mnie właśnie tego brakuje nowym filmom, że chcą jednocześnie pokazać nam inny świat i punkt odniesienia, a z drugiej strony umieszczają to w świecie który już znamy, wychodzi zwyczajnie, słabo, dla mnie najlepsze bajki były zawsze odseparowane od rzeczywistości, dlatego np. tak bardzo podobała mi się epoka lodowcowa, czy stare dobre filmy typu król lew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no graficznie i animacyjne to juz najwyższa liga, WIdać rośnie godny konkurent Pixarowi..bo poziomem moim zdaniem przewyżsyli grafików z Dreamworksa. Brakuje mi w kinie filmów naimowanych z bardziej realistyczną grafiką jak Wall-E,, mnije bajkową po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie zalimy i narzekamy to ja bym chetnie zobaczyl pelnometrazowa animacje w jakosci i stylistyce intra do "Starcraft2". Albo tego starszego do "Warhammer-Mark of Chaos", ktore bilo na glowe wszystkie Beowulfy i inne hollywoody.

 

Tutaj jednak mamy do czynienia z inna stylistyka i innym targetem. To tak jakby obejrzec trailer komedii romantycznej i zaczac narzekac ze kiszka bo wolelibysmy mniej randek i gagow a wiecej krwi, walk, strzelanin... WTF? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi.. no te animacje Blizzarda powalają od dawna,, zwłąszcza jakość animacji(rendering i inne też HQ) .. Myślę że Pixar by podołał stworzyć w tej jakość półtoragodzinny film.. i myślę ze nastanie niedługo czas filmów animowanych od 16 r. życia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mistrzostwo swiata - tez uwielbiam cinematik do AC2 i AC1 (gre niedawno skonczylem - genialna :D). A z naszej polskiej dzialki to mega chetnie bym obejrzal pelen metraz wiedzmina takiego jak z intra renderowanego. Tekkena rowniez nie powinni plugawic aktorami bo z gory wiadomo ze bedzie cienko - cinematiki miod pomada. Ech...

 

A RIO chetnie obejrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobil sie jakis czat z tego watku ale.. No jasne ze widzialem :D Assassins Creed z wielu powodow jest dla mnie pozycja kultowa. Juz sie jaram nastepna odslona :D Teraz nie mam czasu na gre to jedynie BARDZO wybrane pozycje sa w stanie ukrasc moj sen. AC jest jedna z nich.

 

A RIO chetnie obejrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności