Skocz do zawartości

Objekt 3D: bizuteria [UPDATE]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Chcialbym sie podzielic jednym z posterow ktore przygotowalem na tegoroczne UK Jewellery Awards 2010 ktore mialy miejsce wczoraj.

 

Modele robione w Gemvision Matrix a liczylem to w mojej nowej ulubienicy Thei.

 

PS. Wygralismy w tej kategorii :)

 

file.php?id=2975

Edytowane przez velopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne to jest. Bardzo schludnie, dasz jakąś siateczkę?

 

Nie wiem czy jest sens bo modeluje to w rhino ale jak bedziecie chcieli to wrzuce mesha

 

A to moja najnowsza wesola tworczosc. Nie zakladam nowego watku, moze jakas teczke zaloze ale nie wiem czy bizuteria na tym forum jest mile widziana ;)

 

onenew2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wita ponownie.

Chcialbym zrobic maly update.

Nowy wzor wymodelowany glownie w t-splinsie

 

psds2.jpg

 

EDIT:

Touch: Troche poprawilem centralny w shopie

Edytowane przez velopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sama prezentacja. Może to kwestia gustu ale dla mnie brylanty i jasne tło nie grają ze sobą. Za dużo przejaranej bieli. Dla mnie kształt brylantów totalnie przez to nieczytelny.

Może strzelisz jakiś ciemny renderek for fun przy okazji. Rozumiem że to zlecenie i waruki są narzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indian: No rzeczywiscie lepiej wyglada a co do tego ciemnego tla to juz Wam pokazuje. Tylko, ze ciemne tla mamy tylko do stackow niestety poki co. Beda w niedalekiej przyszlosci inne jeszcze warianty ale to narazie tyle co moge pokazac.

PS. Straszna kompresja sie wdala wiec nie zwracajcie na to uwagi.

platbri3fullcopycopy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. I jak widać testy się opłaciły, bo znalazłeś sety na studio bdb. Ta winieta bardzo pomaga skupić oko w centrum gdzie jest pierścionek. Może potestujesz jakieś błyski w post, jak kobiety zobaczą na foto, że to się jeszcze błyszczy to będą mdlały:D. Ciekawe też jakby się to prezentowało na jakimś ciemnym tle (ala to z niebieski tylko ciemniejsze, albo czarne) z dodatkiem jakiegoś glow'a.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności