Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe. - 2011


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam serdecznie,

 

Staralem sie zrobic jakis sensowny render studyjny. Siedzialem siedzialem i w koncu sie udalo. Co o nim sadzicie?

 

Z gory dziekuje za wszelkie uwagi.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

 

eamesloungeaftercc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatki.............

Jest dobrze bo wygląda na lounge chaira ale... poduszki strasznie twarde, przez te ostre linie nadające im kształt trapezu, co raczej nie było zamierzone( choć może się mylę ), zmarszczki fajne ale stanowczo za mało i za płytkio...

pokaż refelkę z jakiej korzystasz i wtedy będzie można jeszcze coś powiedzieć :)

 

 

salut.

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@indian - w takim razie ciesze sie :) Dla mnie jestes mistrzem od zmarszczek. Ukladasz je tak naturalnie, ze brak mi slow. Wyglada na to, ze musze poprostu gesciej i glebiej te zmarszki porobic. Popracuje nad tym. Narazie zamieszczam link do referki.

 

http://img830.imageshack.us/img830/7452/photogalleryeameslounge.jpg

 

Moge sie jeszcze zapytac o to jak ustawiles studio? Jesli sie nie myle, to masz swiatlo z lewej (niebieskawe) i z prawej (pomaranczowe) i chyba swiecisz z gory racja? A ten plane to zwykly plane, czy jakos specjalnie zawiniety? I jeszcze jesli moglbys powiedziec jak to robisz, ze ie masz takiego ziarna na renderze? Ja zwiekszalem wartosc subdivs i sampli zgodnie z tym co claude napisal w swoim tutku o V-Rayu i nadal jest to samo :/ Mozesz pomoc?

 

Z gory dzieki,

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

 

P.S.

 

Zapomnialem linkow do siatek. Znajdziesz je ponizej.

 

http://img141.imageshack.us/img141/7967/eamesleft.jpg

http://img848.imageshack.us/img848/701/eamespillowsperspective.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinecage do projektu SLS'a. To co jest teraz jest na bazie blueprinta (swoją drogą jednego z lepszych z jakimi miałem do czynienia), teraz pozostaje poprawić niektóre elementy do zdjęcia.

 

74391553.jpg

Edytowane przez Berger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model felgi, przód z częściowo z tuta, tył i obręcz (nieskończona) moja. Ogólnie jestem średnio zadowolony, przy modelowaniu nie zwracałem uwage na poprawność powierzchni i to będzie moim celem w następnych modelach:

 

87260424.jpg

 

54551027.jpg

 

22771212.jpg

 

23664098.jpg

 

28929364.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności