Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe. - 2011


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

już to poprawiłem, trochę jak uszy Shrek'a mi to wygląda, no ale co, projektanci mają fun kiedy to projektują :D

 

a i mam nadzieję że nie przeszkadza wam że czasami traktuję ten wątek trochę jak finished dla niektórych moich prac, ale chyba nie ma innego wątku gdzie można wrzucać gotowe same modele...

 

salut.

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polka dot jak na razie to koło 5 godzin. Tutka pewnie nagram, ale dopiero jak będę miał sprawny nowy PC bo na tym lapku co teraz działam to specjalnie nagrywać i robić coś się nie da :)

 

tutaj skończona wersja modelu Woody'ego z Toy Story, siatki w poprzednich postach, hope you enjoy :)

 

mjid6.jpg

 

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indian powinienes do kazdej swojej pracy robic time lapse bo sporo mozna by sie z tego nauczyc, czasem jak obserwuje Twoje prace to niektore pomysly masz tak fajne ze az zastanawiam sie jaka technika sie posluzyles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wszystkie listki układałem sam, zrobiłem sobie jedną grupę liści i poobracałem ją kilkanaście razy i porozmieszczałem po gałęziach.

Można było oczywiście użyć partcli albo czegoś innego do automatycznego rozmieszczania, ale jakoś miałem czas i sam sobie z 2 godzinki rozmieszczałem liście :)

 

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką małą prośbę do Indiana, mianowicie czy mógłbyś zrobić tutorial na temat modelowania takich rzeczy KLIK DO OBRAZKA Z PORTFOLIO INDIANA. Wiem że wyjaśniałeś już modelowanie zmarszczek na przykładzie słuchawek, ale tam zmarszczki idą wzdłuż siatki, a co jeśli zmarszczka/zagniecenie na sofie czy innym elemencie tapicerki biegnie pod kątem do ortogonalnej siatki (tak jak to ma miejsce na załączonym w linku obrazku (na boku fotela)?. Byłbym ogromnie wdzięczny i myślę że wszyscy śledzący ten wątek gdybyś znalazł czas aby pokazać step by step jak radzisz sobie z takimi rzeczami i zrobił taki właśnie fotel jaki masz w portoflio (choć sam jego bok :)). pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności