Skocz do zawartości

Minikonkurs: 4 wejściówki na "Asylum 5D" dla użytkowników Max3D


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem w zeszłym tygodniu o mobilnym kinie, które z pierwszym polskim filmiem 5D pt. "Asylum 5D" ruszyło w nadmorską trasę. 5 sierpnia kino odwiedzi Warszawę i będzie szansa zobaczyć ten film jak i ocenić samo kino w stolicy. Właśnie dostałem informację, że dla użytkowników Max3D.pl znajdą się dwie podwójne wejściówki....

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1322

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam czas w czwartek i chętnie zobaczę z osobą towarzyszącą film ASYLUM 5D w mobilnym kinie w Warszawie.

 

Jeżeli oczywiście jak wspomniał FlorianP, ktoś zrezygnuje ;).

Ewentualnie gdyby ktoś nie miał osoby towarzyszącej i miał iść sam, to dajcie znać, chętnie się podczepię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem, widzialem, poczulem:) Jak dla mnie rewelacja! Padajacy deszcz czy wiejacy wiatr swietnie integruje sie z tym co widzimy na ekranie. Mysle, ze takie sale naszpikowane elementami integracji z widzem to przyszlosc kina. Graficznie Asylum to takze kawal poteznej roboty. Gratulacje dla zespolu VM! Good job!. Jedyne czego mi brakowalo to motion blur ktorego niestety nie bylo.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bylem i uwazam podobnie, ze to przyszlosc kina :) na poczatku nie wie sie czego mozna sie spodziewac ( i tak jest najlepiej) ;) obok mnie siedzial taki maly koleszka (moze z 12 lat), niezle sral po gaciach. Skakal, ukrywal sie i machal rekoma niby chcac odepchnac przedmioty od siebie hehe

 

tez byla rewelacyjna glebia tego 3d, naprawde zrobione bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem, pocałowałem klamkę chłopaki akurat się zwijali 17:00 i koniec. Troszkę głupio to zaplanowali większość ludzi kończy robotę 16-17 więc mogli posiedzień w Wawie do tej 20. Wasze komentarze panowie jeszcze bardziej mnie wpieniają bo bardziej żałuje że nie widziałem tego :(, a tak się w mordeczke spieszyłem. Dobra koniec żalu żyć trzeba dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich zaproszonych i zainteresowanych pokazem Asylum 5D za zaistniala sytuacje. Niestety pewne ogranicznia odnosne ruchu drogowego tak wielkiej ciezarowki wymogly na organizatorach podjecie naglej decyzji o szybszym wyjechaniu z Warszawy do Gdyni. Wszystkie rozlosowane wejsciowki oczywiscie nadal zostaja aktualne i beda do zrealizowania w Gdyni obok akwarium gdynskiego, gdzie nasza ciezarkowa bedzie stacjonowac do konca sierpnia. Od wrzesnia ciezarowka rusza w Polske wiec zawita jeszcze do Warszawy (na dluzej) oraz wielu innych duzych miasta, tam tez wejsciowki beda aktualne. Moze wiec jeszcze nic straconego:)

 

Jeszcze raz przepraszam i dziekuje wszystkim, ktorym udalo sie przybyc mimo tak pozno wyslanej informacji o zmianach.

 

Daniel Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsza trasa nie jest jeszcze ustalona. Bedziemy informowac na biezaco.

 

Oto lista stacjonarnych kin gdzie na dzien dzisiejszy mozna zobaczyc Asylum:

Zakopane, Inwałd, Równica, Chorzów, Krasiejowo, Tatralandia (Słowacja), Bałtów, Rabka i Szklarska Poręba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności