Skocz do zawartości

Postać: Cierpliwość


Luki Luki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tylko chciałem napomknąć, że jakby jakiś mod miał zapędy do kasowania postów to niech się nie męczy, bo mnie tutaj nic nie przeszkadza. Dzieje się przynajmniej coś. I nie chodzi mi o to że dzieje się u mnie w wątku (zomg milion odpowiedzi), ale na tym zwyczajnie brakuje miejsca żeby porozmawiać. Więc jak ktoś ma ochotę coś powiedzieć, to ja zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak ktoś ma ochotę coś powiedzieć, to ja zapraszam.

 

Tylko na to czekałem.

Z początku się wstrzymywałem gdyż nie chciałem zrobić flamea bo nie chcę mieć minusowej reputacji, ale skoro lubisz.

Tytuł nie pasuje. Wręcz przeciwnie wygląda na zniecierpliwioną. Dalej chciałem się dopytać o te dwa zdjęcia - czy to naprawdę inspiracja czy żart? - Bo już sam nie wiem, chociaż ludzie różne gusty mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze w ramach emigracji wewnetrznej, bede musial skonczyc niedlugo z max3d ;P

 

ja staram sie zerwac z nalogami, zostal mi wlasnie tylko jednen ;) max3d.pl, walcze od 2ch miechow, jak widac z marnym skutkiem hehe tak czy siak, palenie rzucalem rok, wiec jestem dobrej mysli... trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a co tu się ryneczek jakiś zrobił, że każdy sobie może wziąść i pomacać ogóry.... do tego to trzeba mieć statystykę.....:))....Stradivalius...!!!.... ze skanami z zeszycików.....:)))....

 

..trzeba się zapytać sprzedawcy .....nie wiedziałeś o tym synku....!!!

 

zrób coś szam ....to Ci Nerozumi pomaze po tym...no ale on może bo on Nerozumi....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakryczna nuda, jesli chodzi o prace ktora dostala fornta to nic nie wnosi nowego, nie szokuje, nie sprawia ze czlowiek nabiera motywacji do pracy nad wlasnym skilem a myslalem ze prace prezentowane na forncie powinny chodz troche motywowac ludzi a nie zanudzac.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za moj blad w twoim watku, jednak to nie zmienia faktu ze ta praca jest jaka jest, wiec nie wiem po co starasz sie uswiadomic mi jak sie pisze FRONT !!! skoro i tak dobrze wiedziales o co mi chodzi ;].

 

Słowo "umiem" nie znaczy tego samego co słowo "znam".

 

Jak widzisz znam te slowo ale nie umiem go napisac haha.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To" a nie "te" słowo.

Przykro mi że tak Ci się nie podoba. Nie dlatego że sprawiasz przykrość mnie, tylko dlatego że tak się wynudziłeś i pochylam się nad Twoją ciężką dolą. Chyba zmienię nicka na Luki boleściwy, czy coś takiego.

 

Naprawdę jestem zdziwiony że tak późno się pojawił taki komentarz. Ale chętnie dowiedziałbym się jakiego modelu samochodu oczekiwałbyś, żeby wzbudzić w Tobie motywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi byc zaden samochod Luki Luki, to ze zajmuje sie samochodami nie oznacza ze nic innego nie akceptuje i ze nic innego nie wzbudzi we mnie jakis tam pozytywnych emocji. Negatywne komentarze powinny cie determinowac, wyobraz sobie jak by to bylo jak wszyscy by ci pucowali ze zajebsicie zrobilem ale sam wiesz ze to nie prawda za kilka miechow popatrzysz na to i sobie pomyslisz WTF ?, kiedys dojdziesz do takiego stadium ze malo kto bedzie mogl cie zjechac negatywnym komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekGliwa

... ma być irytujący... inaczej byś dupy nie ruszył z San Francisco... i nie napisał... a tak Cię poznałem....:))).... a co Cię tak irytuje... że mam inne spojrzenie.... zapraszam do moich wątków, masz sporo do wybory... możesz tam być nie irytujący, poważny i kompetentny....:)))... bo coś malutko postujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekGliwa - szkoda czasu. Dziadek jak widac nie umial w zaden sposob pomoc i to widocznie wzbudzilo frustracje skutkujaca takimi przedszkolnymi wycieczkami. Nie winie go - potrzebuje akceptacji, musi sie czuc najlepszy nawet za cene trollowania. Im wiecej ludzi go skrytykuje tym lepiej sie poczuje bo przetlumaczy to sobie jako atak zawistnych na Prawdziwego i Utytulowanego Artyste.

I tylko zal mi go kiedy gdzies tam sam siada w fotelu i zasepia sie nad przemijaniem. Bo to, ze wszystkich innych tez to czeka nigdy nie jest pocieszeniem.

I moze stad ta fasada glupkowatych docinkow, usmieszkow, udawania. Kiedys tez to mnie irytowalo - dzis odczuwam zal. Byc moze mnie tez to kiedys czeka - takie wzbudzanie burzy w szklance wody, na jakims forum - zeby jeszcze poczuc sie waznym, zwrocic na siebie uwage. Jeszcze choc ten raz. Niechby i wirtualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze mnie tez to kiedys czeka - takie wzbudzanie burzy w szklance wody, na jakims forum - zeby jeszcze poczuc sie waznym, zwrocic na siebie uwage.

 

Tylko że Ty, Nezumi jak dotąd nie byłeś nikim ważnym. Może nie mam racji, nie znamy się - jeśli tak, wyprowadź mnie z błędu.

Być kimś i przeminąć, to jednak nie to samo niż być nikim i pozostać nikim. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ! czy wy naprawdę musicie kazdą komentowaną pracę konczyc takim wstrętnym offtopem ? jakby tego było mało to jeszcze zaczynacie personalne wycieczki :/ to jest okropne - jad sie wylewa wiadrami w ostatnim czasie na max3d - co sie z Wami dzieje ludzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77 - to zalezy jakiej waznosci w zyciu szukasz. Dla mojego syna i zony jestem bardzo wazny i znajduje komfort w tego typu waznosci. Co do przemijania - myslisz ze wielki i uznany artysta przemijajac cierpi bardziej? Kazdy z nas ma swoje zycie i kiedy to zbliza sie do finalu nie ma znaczenia czy byles prezydentem, swiatowej slawy artysta z dyplomem (to bardzo wazne - ten dyplom :D) czy - jak to nieelegancko ujales - nikim. Dla kazdego to osobiste przezycie i ja to rozumiem. Nie usprawiedliwia to dziadkowego czepialstwa a nie raz i chamstwa (by nazwac rzecz po imieniu) - ale tlumaczy jego przyczyny.

Poza tym spojrzmy tez prawdzie w oczy. Dziadek - nie ujmujac mu jego zaslug jak on to zwykl czynic w odniesieniu do innych - nie jest swiatowej slawy autorytetem w jakiejs dziedzinie. Podpada raczej pod kategorie tzw. artysty lokalnego, ktorego wspomina sie na wiecach z okazji ilustam-lecia miasta. Kilka slabych okladek miesiecznika Amiga nie daje mu prawa do obrazania i wykpiwania innych.

 

A cokolwiek bysmy tu nie napisali wciaz pozostana mu te minuty w fotelu, zabijanie ponurych mysli dzialaniem i tykajacy zegar. Nie wspominalbym o tym bo to okrutne z mojej strony - ale raz ze prawdziwe a dwa ze dosc juz mam docinkow tego czlowieka. Obojetnie w jakim by nie byl wieku i jaka dluga brode sobie nie zapuscil by dodac powagi postaci.

 

jaras - rozmawiamy. Co do prywatnych wycieczek polecam zwrocic sie do prowodyra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi, rozpędziłem się i użyłem niegrzecznych słów. Za to - przepraszam. Przy ogólnym sensie mojej poprzedniej wypowiedzi bym pozostał, jednak inaczej bym to ujął.

 

Co do pracy - zgadzam się, że "goły render" lepiej się prezentuje. Czasem mniej znaczy lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77 - nie ma za co - po prostu uwazam ze do pewnego stopnia wszyscy jestesmy sobie rowni i przynajmniej winni sobie na wzajem szacunek jako ludzie. Dziadkowe kpiny i docinki zjezdzaja czasem bardzo nisko i zwyczajnie nie mozemy sobie na to pozwolic albo cale forum utonie w bagnie.

 

Wracajac do pracy - dziwie sie osobiscie ze wzbudzila az taka burze. Nie zeby nie byla tego warta po prostu nie dotyka zadnego drazliwego tematu - jest raczej neutralna w swojej wymowie. Nie jest tez razaco zla - sympatyczna, prosta pracka a tutaj wojna jakby ktos co najmniej przedstawil Mahometa z usmiechem jedzacego wieprzowine o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie trochę bardziej postarać się skutecznie komunikować z dziadkiem3D. Facet wymaga dużo i bardzo dobrze, zwłaszcza że sam dużo prezentuje. Co jak co ale jego prace nie są oklepane. Mnie się z nim fajnie dyskutuje chociaż zwykle jestem zagłuszony przez wojowników.

 

To, że praca jest na froncie nie znaczy, że została uznana za wybitną. To tylko sugeruje, że ktoś uznał ją jako jedną z ciekawszych wśród ostatnio prezentowanych, co wskazuje na upadający poziom prac 3D na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi ze ta praca jest wybitna. Mozna o niej normalnie porozmawiac i ja skrytykowac wnoszac cos do dyskusji. Jednak powiedziec ze cos jest "gupie" moze byle kto i niczego konstruktywnego to nie wniesie chocby dac tam stukropek i 40 usmieszkow.

 

Do relatywnie spokojnej i bezbolesnej komunikacji z dziadkiem3D wystarczy spelnic jeden warunek - chwalic go i przyznawac mu racje. Jesli o mnie chodzi koncze przygnebiajacy temat dziadka3D na dzis. Kiedy nie wie co odpowiedziec nie bierze udzialu w dyskusji - poczeka az burza przycichnie i wyskoczy z tym samym co zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki Luki, kolory ładne, ale dof miazga.

Pozatem 'czarnulka' z takim opisem zobowiązuje. Życie uczy, że szybko takie dorastają,

a wyszła taka trochę Goth lolita. Trochę niedosyt pozostaje, przede wszystkim w oczach. Ona kokietuje, a powinna czarować melancholią, przynajmniej mnie, tak sobie myślę.

Faktycznie 3d to 'drewniana' technika na takie niuanse, jak zresztą sam coś w ten deseń

pisałeś.

 

Nezumi, szach-mat w dwóch postach od Dziadka, a Ty się teraz spinasz z ROZPRAWKĄ jak licealista na maturze z 'polaka'. To tak w sprawie artystów, chłe chłe, bo ja ich lubię, a ty nie.

 

Jaras nazwa wątku zobowiązuje, ale weź pod uwage fakt, że przy gruncie i w zasadzie

chopakom idzie o metafizykę, hehe, więc zasadniczo Lukiemu się udała pracka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peteRlo - racja, ja nie lubie artystow. Lubie dziela niektorych z nich.

Jedna z najwiekszych porazek dla mnie bylo osobiste poznanie autora poczytnych ksiazek ktore uwielbialem (przemilcze kto to). Swoja rozkapryszona, marudna osoba niemal zabil urok swoich dziel. Na szczescie kilka lat pozniej udalo mi sie o nim samym zapomniec i cieszyc sie znowu tym co tworzy.

 

dziadek - nie moge, bo juz kiedys przewrotnie dalem ci plusa :D A teraz chcialem drugiego ale jeszcze nie moge...

Ale jesli ci to poprawi humor to zapewniam Cie ze jestes oryginalniejszy, bardziej utytuowany a poza tym masz lepszy aparat i dluzsza brode.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi

...szkoda znowu mnie zawiodłeś.... znowu nie możesz....:)))

 

ps. .....a tu masz coś ode mnie do poczytania.... moje...!!!...już znasz moją marudność więc będzie odwrotnie niż z tamtą książką.... :))... trzeba zbierać rózne doświadczenia...!!!

 

...no i na moim nowym watku mozesz sobie pojeździć... lubię sobie poczytać.... wieczorkiem..

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te białka są jakby za duże - albo zmniejszyć oczy albo powiększyć źlenice do komiksowego poziomu.

.

 

Mysle że to by mogło polepszyc odbior bardzo fajnej, jakby nie było, pracy. Troszke większe źrenice. Wtedy oko nie bedzie sprawiało wrażenia, że jest płaskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze gratuluje. Jednocześnie przyznam ze praca mi się po prostu nie podoba. Plastycznie.

 

Pozdrawiam:)

 

Bywa ;). Ja nadal jestem umiarkowanie zadowolony.

Dłubię już z resztą powoli coś nowego. Ale ten mix toonowości i specyficznie pojmowanego realizmu mnie ciągnie więc gdzieśtam będzie to podobne. Blablabla, jak się urodzi to pokażę, póki co, dzięki jeszcze raz wszystkim którzy się wypowiedzieli, szczególne dzięki tym którym chciało się jakoś podmalować rzeczy które uważali za możliwe do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności