Skocz do zawartości

Wiz: Wnętrza Apartamenty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatni set renderów. Nie ze wszystkiego jestem zadowolony ale terminy były zabójcze :) Średnio 1 dzień / 1 render pod rozdzielczość 5k łącznie z projektowaniem.

 

Modele: Anna Szerszeń, Marcin Przybyś

Textury, rendery: Marcin Przybyś

Projekty: Maciek Skupiński, Marcin Przybyś

 

Soft: Modo 401

 

Przy każdym renderze detale w skali 1:1 z renderu 5k

 

 

sypialnia_st.jpg

 

 

salon.jpg

 

 

sypialnia_s.jpg

 

 

salon_j.jpg

 

 

lazienka_s.jpg

 

 

lazienka_j.jpg

 

 

sypialnia_j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przeswietne, mi sie bardzo podoba kolorystyka, klimat i wykonanie,

troche jest prjektowy tlok w lazience... no ale coz poczac jak jest taka mala i napchana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

lucek - Gitara faktycznie nie mam mostka !? Dopiero mi zwróciłeś na to uwagę, a był zrobiony. Co do katalogowego klimatu to taki miał być, idzie to do katalogu ;)

 

Dunuś - Lewitują zabieg celowy, moze trochę za dużo. Robi się pod elementami troche lewitującymi większa "głębia"

 

NEBULA-Grafika - Dzięki. Sprzęt to Core i7+6Gb RAM oraz Core 2 Quad+8Gb RAM spiete w sieć. Co do czasów różnie, zależny od tego co w scenie ale tak od 3h do 12h przy rozdziałce 5k.

 

Roju - Dokładnie ;) Tak jak ze słuchawkami, iPad położony na podłodze bezpośrednio wygląda jak tekstura więc trochę podniosłem;)

 

tjviking, Arkhaor, dac77 - Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się pomysły i wykonanie. Gratki za czas. Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to straszna biel. Nie wiem jaki system oświetlenia stosujesz ale w tych ostatnich wnętrzach przy tak mocnych światłach powinno być troche żółtego i niebieskiego a nie szarość.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności