Skocz do zawartości

Pojazd 3d Czołg Tiger


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo mi przykro, przeczytaj regulamin, o zakladaniu tematu oraz o wulgaryzmach

 

i przydalyby sie chyba srodki uspokajajace

 

EDIT:

 

Aha... mozesz jeszcze przeczytac regulamin dotyczacy Avatarow, twój zajmuje za duzo miejsca, maxymalny rozmiar to 10kb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny czołg, nie znam sie i nie wiem jak ma się do oryginału, ale sam model wygląda bardzo fajnie. tesktury może nie powalają, ale są spoko. Tylko na obrazkach widać trochę \"schodków\" nie wiem czy to brak AA, czy przy przeskalowaniu obrazka coś się stało, ale popraw to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, ze wkońcu umieściłeś swojego TIGER\'ka w galerii, ale jestem trochę zawiedziony...nie modelingiem, cz tekstukami...myślalem, że zrobisz otoczenie, albo choć wkomponujesz go w jakieś stare zdięcie...:(

 

Trochę szkoda...:| Ale i tak odwaliles kawał dobrej roboty :)

 

Kx - bawisz się w moderatora, czy co ?? Ciągle kogoś poprawiasz...:P To dobrze, ale mody jeszcze trochę \"wyjdą z mody\"...odbierasz robotę modkom :P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, bawie sie, bo byc nie moge i tak :P moze mi kiedys order dadza

 

\"Wzorowy Forumowicz\" :):):)

 

Poprawiam bo nie mam co robic, a nie chce mi sie pisac filozofii na temat cudzych prac, a moje i tak jezdza, wiec moge sie wyzyc :] hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm.. ekhm... kto sie bawi w moderatora! to nie etyczne! zabawa nie dydaktyczna! czołg... kurde super jest szczegoly materiał (pomijając lufe) są super, ale mozna by go jeszcze jakims fajnym oswietleniem i tłem potraktowac. moze sie pobawisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, nawet nawet. Texturki nie do konca dopracowane, poza tym nie poprawiles wszytskich bledow ktore wytkna Ci gen.Jaggen w WIPie (zreszta ktos chyba wywalil jego posty?). Wbij to w jakies tlo a bedzie extra. Potem juz tylko do evermotion user gallery > military , zeby nie byl sam :).

 

Pozdrawiam

Pionier

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Niezły modelik! Nic rewelacyjnego, ale prezentuje się całkiem poprawnie! Prościutki, ładnie oteksturowany... teraz czas zrobić z nim scenkę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Por@szek, waćpan chyba nigdy nie widział Tiger\'a czyli Panzerkampfwagen VI E... :o

 

oto mój Tiger zrobiony kiedyś (dawno, dawno temu) w programie Plastik w wersji 1.35 pluginem Klej + Farby :PPP

 

tu widać układ jezdny:

tiger_2.jpg

 

a tu wnętrze pojazdu (powiedzmy, że to taka ciekawostka nie na temat ;) ):

tiger_3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem dużo w Battlefield\'a... i interesuję się trochę drugą wojną światową..i znam niektóre modele militarii..., i muszę przyznać że twój model zrobił na mnie wrażenie...:)) , bardzo realistyczny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rozumiem dlaczego pzkpfw IV nazywasz tygrysem!? Tygrys wg nomenklatury niemieckiej pzkpfw VI Tiger wygladał odrobinę inaczej, a ten tu to sredni pz IV. Chyba ze wzorem alianckich zołnierzy z czasów wojny, dla których kazdy napotkany niemiecki czołg był tygrysem, autor podziela trwogę przed legendą niemieckiej broni pancernej:) ....słowem....ACHTUNG PANZER! pozdrawiam!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności