Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting #26: "Demon"


lukanus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nikt nie robi lepszych demonow niz Alex Olivier, po prostu jego rzezby to czysty majsterczyk, facet jest niesamowity jesli chodzi o tworzenie wszelakich demonow, potworow, mutantow z piekla rodem, jesli ktos szuka jakichkolwiek inspiracji to polecam przejrzec jego portfolio, a poza tym to dobra okazja zeby zaznajomic sie z pracami tak utalentowanego artysty

 

http://www.zbrushcentral.com/showthread.php?t=062748

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vega bo ten przepis z siatka jest gupi pewnie:P

Generalnie faktycznie siescie rozgadali -troche za malo roboty a za duzo gadania panowie drodzy;)

@Jose - szacun za cale cialko, ale jakies te proporcje dzikie zupelnie i z twarzy to to srednio do dziewczynki podobne

 

Finisz odemnie, jak panowie chca to dorzuce siatke, ale ona jest syfiasta, z zkulek szlo + troszke zmian topologii w blenderze coby lepiej sie rzezbilo.

demonss.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwieki chlopaki

@lucek- generalnie jakis tutek powinienem byl obejrzec bo z tymi rogami faktycznie troche czasu poszo i nie jestem jakos szczegolnie happy co do nich...

Ale z drugiej strony to wiesz zapisanie jakies formy idzie mega szybko, a detale zjadaja mase czasu:)

@lukanus - heh no faktycznie, aczkolwiek bronic sie bede bo te filmiki widzialem dopieor po rozpoczeciu prac. Rogi, zarowno moje jak i jego zapewne, sa inspirowane konceptami do darksiders, z autodestruct.com :)

@trybuh dzieki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że poziom panowie narzuciliście taki, że szans to nie mam, ale nie tylko o to tutaj chodzi :]. Mam już pomysł co zrobię, i chętnie wezmę udział dla samego treningu. Sculpciki naprawdę świetne, dawajcie dalej chętnie popatrzę, może się czegoś nauczę.

 

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic... pierwszy mój sculpt w życiu... Jak widzę pracę takiego Morte-go to moja szału nie robi :D... jak znajdę chwile to może szarpnę się na drugie podejście...

 

demonbitwa.jpg

 

PS. Nabyłem wczoraj drogą kupna książkę "Blender Kompendium"... jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem ksywki ludzi biorących udział jej pisaniu... Morte, Mookie, Szczur - jaki ten nasz 3D świat jest mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i dłubię tego bezpłciowego demona. Podchodzi do mnie żona i pyta:

- Co robisz?

- Pracę na konkurs.

- A na czym polega ten konkurs?

- Na speedsculptingu.

- Widzisz? I taka z tobą jest rozmowa... (i się obraziła :D )

 

Tez tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo bo nie mam żony :)

 

Morte używa Blendera?? Tego nie wiedziałem :) Myślałem, że Wingsa.

 

Co do sculptu to popracuj nad nim :) Nie obrażaj się na zetkę :) Ja 3x wracałem do tego programu. Dodaj mu oczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę tu cicho przez ostatnie dwa dni...

vrocker, pierwszy model imo lepszy. ma unikalny design i wygląda na podłego :)...takie mam odczucie :)

Uriel, świetny ten pomysł z "podwójną głową".

Papa pio, najlepsze jest to, że teraz kiedy już wiesz jak to działa, to może być już tylko lepiej :) tak więc szarpnij się na coś jeszcze, albo jeśli masz ochotę, doszlifuj to co już zrobiłeś.

Mc01, witaj :) Ciekawy koncept. Masz jeszcze pół godziny, może dodaj jakiś detal, lub - skoro bawisz się kolorkami - dodaj mu jakieś demoniczne znaki/ symbole, etc. ;)

 

a ode mnie kolejna skrobanka:

 

demo3.jpg

 

momentami bez pomysłu, no i z czasem ledwo, ledwo (Zbrush odmawiał posłuszeństwa :( ), wiec zostaje jak jest. do sondy i tak pewnie pójdzie pierwszy koncept (chyba). pozdrawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zagadka... czy Wy tutaj kozacy prawda ... sculptujecie przy użyciu tabletu??... bo w sumie w życiu tego urządzenia w dłoni nie miałem... wiem, że w 2d to sprzęt obowiązkowy, ale zastanawia mnie czy w 3d też znajduje zastosowanie... w ołówku mam nienajgorszy skill i zastanawiam się czy mógłbym to jakkolwiek w 3d wykorzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już swojego nie poprawię bo pojutrze kończy się czas, a przez weekend nie będę miał dostępu do neta, żeby zamieścić zmiany... Ostatni tydzień to miałem w chacie pandemię grypy i przez myśl mi nie przeszło usiąść do kompa... Ale w następnej bitwie powalczę dzielniej ;]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

@Vega - z tą sondą to proszę cię poczekaj jeszcze, pod wieczór usiądę i skończę swojego diaboła ;0)

 

Dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności