Skocz do zawartości

Mocnek - duzy kombo update!


Mocnek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, po dlugich namowach ze strony moich drimaginowych kolegow po olowku i tablecie (Coyote, Ice, pozdro :)), postanowilem w koncu zalozyc teke, gdzie bede wrzucal swoje prace z ostatnich miesiecy. Poki co wiekszosc rzeczy, ktore trafi to raczej b. szybkie koncepty, tworzone gdzies tam "pomiedzy" - szkolnymi zadaniami, deadline'ami, projektem z animacja itd. Jakies bardziej wylizane obrazki moze trafia tu juz za niedlugo, bo wlasnie pomalu pomalu zblizamy sie do konca naszego projektu grupowego (film animowany, 3 minuty) i w koncu bedzie czas by posiedziec nad jakims portfolio. Ok, tyle slowem wstepu, teraz juz pracki: 01.jpg02.jpg03.jpg18.jpgchefisback.jpg Po wiecej prac w razie czego zapraszam na mojego bloga: http://hungrychameleon.blogspot.com gdzie codziennie cos malego dorzucam.[ATTACH=CONFIG]88283[/ATTACH]

Edytowane przez Mocnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzien dobry po przerwie,

 

lucek, telthona: dzieki wielkie!

 

Okej, ze ostatnio jakis maly zastoj jest na forum, to postanowilem sobie jakos przypomniec o tej teczce i troche ja odkurzyc. Wiec pare rzeczy z bloga:

 

44.jpg

 

24.jpg

 

39.jpg

 

15_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f, KhazadThard: dziekowac!

 

 

dawno mnie tu nie bylo, teczka poleciala gdzies daleko daleko wglab w dzialu, wiec moze wypadaloby zdjac z niej nieco kurzu ;) Wlasnie skonczylem swoje portfolio i pomyslalem, ze moze rzuce paroma pracami z niego. Wiec.. indżoj:

 

01CIRCUSCO.jpg

 

14ROZTOCZA.jpg

 

05PEACOCK_QUEEN.jpg

 

PEACOCKNEST.jpg

 

15PITCHVILLAINS.jpg

 

Jest tego wiecej, wiec pewnie jakis kolejny apdejt za niedlugo bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rothbart - wielkie dzieki :) Odpisuje z "lekkim" ;) poslizgiem, bo jakos mi sie wydawalo, ze watek przepadl w czeluscia maxa, bez zadnego odzewu i zwyczajnie przeoczylem Twoj komentarz ;) Moje rzeczy mozesz wybadac pod adresem hungrychameleon.com

Zapraszam :)

 

Ok, troche ostatnio sie dzieje na maxie, wiec pomyslalem, ze moze tez odkurze swoja teke.. Najpierw jakies portfoliowe rzeczy:

 

PIZZAFUT.jpg

 

BABAYAGAHUTS2.jpg

 

 

 

10MONKEYS.jpg

 

I moze jakies bardziej szkicowe myki z bloga:

 

 

03.jpg

 

02.jpg

155.jpg

 

138.jpg

Edytowane przez Mocnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombadil: dzieeeki. Bardzo milo. Co do malp to tez fajnie, choc troche mnie boli, jak pomysle, ze to akurat najstarsza rzecz z tej wrzuty (fakt, ze wszystko bylo robione mniej wiecej jedno po drugim, ale i tak) ;)

 

Rothbart: thx man, tez sie ciesze bardzo, ze sie podoba :] Z lajnartami dobrze wiedziec, ze sie podobaja, bo.. prawde mowiac z uwagi na prace / zlecenia / proze zycia, robie je coraz szybciej i watpie by to dobrze im robilo ;) A TF2 musze kiedys nadrobic, uwielbiam designy Valve, a wciaz nie gralem ;)

 

Zeby nie bylo tak bez rysunku - ponizej inne blogowe / codziennie szkice

 

151.jpg

 

141.jpg

 

130.jpg

 

I na kuniec, troche tradycyjnie, dlugopisik:

 

128.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rothbart - thx man, z tym statkiem i perspektywa to az troche glupio, ze cos tam plywa, bo taki prosty i praktycznie bez perspektywy.. bede uwazal ;) A za Jakkasowe porownanie bardzo dziekuje, mila odmiana, bo z reguly zakres skojarzen z moimi pracami zamyka sie w waskim kartunowym gardle ;))

 

WWWoj: dziekowac :)!

n-pigeon: rowniez thx, pana eleganta postaram sie wkrotce skonczyc w kolorze, wiec wroci :)

nao: dzieks, ale zes mi teczki wykopal spod kurzu :)

Telthona: reptalianin xD tez dzieki :)

 

Ok, skoro juz nao mi wykopal teczke, to moze jakis maly apdejt.. niestety wiekszosc to stare rzeczy bo moje ostatnie pol roku to jeden wielki ciag zlecen bez mozliwosci pokazywania czegokolwiek. Poczekamy, tymczasem:

 

13NATIVEINDIANDS.jpg

 

SUBURBS.jpg

 

I szkice rozne, pierwsze to postaci do ilustracji z baboyago, druga rzecz to wczorajszy szybki skecz nocny (teraz widze, ze mozna by tam z waga jakos pokombinowac, ale.. moze kiedy indziej)

173.jpg

 

185.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry,

 

troche mnie nie bylo, a rzeczy sie nazbieralo, wiec pomyslalem, ze wpadne, przywitam sie i pokaze co robie. Myk pierwszy, pare czysto prywatnych obrazkow do nowego fortpolio:

 

01_slawek_fedorczuk.jpg

 

03_slawek_fedorczuk.jpg

 

02_slawek_fedorczuk.jpg

 

Kto sledzi strone glowna max3d lub dzial animacji, widzial pewnie tizer do Magic Forest od Panoptiqm. Tez dolozylem swoje pare groszy i kartek do tego projektu, konceptujac postaci i troche innych rzeczy, np. logosik. Szort generalnie jest o grzybkach, wiec dzisiaj pokaze wszystko procz grzybkow :):

 

00_ekspl_slawek_fedorczuk.jpg

 

00_modelsheets_slawek_fedorczuk.jpg

 

01_zajec_ekspr_slawek_fedorczuk.jpg

 

02_wiew_ekspr_slawek_fedorczuk.jpg

 

03_mf_ekspr_slawek_fedorczuk.jpg

 

04_mf_ptaszur_slawek_fedorczuk.jpg

 

pozdr!

Edytowane przez Mocnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uou, nie spodziewalem sie az tak pozytywnego odzewu, dziekowac pieknie wszystkim za komentarze i komplet gwiazdek!

 

Wracajac:

 

Varmer, ola-f, Chrupek3D - wielkie dzieki!

Wojtek - a to sie ciesze, bede wypatrywal eksperymentow, polecam, zachecam:)

Pawelkos - dzieks! Co do animek w stylu LT - no to mysle, ze Magic Forest akurat trafi w gusta, bo chlopaki wlasnie chyba w taki klimat celuja, a ze ambicji i staran im nie braknie,to sam bardzo wierze w projekt:)

Coyote - a dziekuje, i to podwojnie, bo kolor to tez wypadkowa Twoich (i ICE'a!) sugestii, cisnien, i.. zaowocowalo. thx!

ICE: jak najbardziej chetnym, bo i sam dawno nie rysowalem ludziow nigdzie:)

kamesanin, JoseConseco: wiecej ponizej :)

 

no wlasnie - poskladalem reszte konceptow z grzybkowego szorta, tym razem wlasnie grzybki i ges. I by nie bylo zbyt monotematycznie, luzny brazek autoportreto na blogaska:

 

05_mf_grzybki_slawek_fedorczuk.jpg

 

06_mf_grzybki_slawek_fedorczuk.jpg

 

07_mf_grzybki_slawek_fedorczuk.jpg

 

08_mf_grzybki_slawek_fedorczuk.jpg

 

ii z innej bajki, ten luzny brazek-autopo ;):

 

autopo_221_blog_slawek_fedorczuk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna wrzutka, super! Chciałem jeszcze napisać, że masz świetny sposób prezentacji prac, mimo tego, że to dość proste rysunki, na wczesnym etapie conceptowania (lineart), wyglądają naprawdę zachęcająco. I fajnie przedesignowałeś bloga, grafika w headerze się sprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek: dzieki! zawsze staram sie spędzic jakas chwile przygotowujac ladna prezentacje - sam bardzo lubie ladnie poskladane prace w artbookach, czy portfoliach szkol takich jak np. Gobelins, wiec mysle, ze warto dolozyc jakas chwilke i na to:)

Jameli: dziekuje! chociaz to jest.. ges ;))

Swiezy: thx, choc od cukierasow ktos tu chyba juz jest ;)

heman: rowniez dzieki :)

 

I zeby nie bylo, ze wrzuta tak bez niczego, taka pracka, z projektu, ktory gdzies zaginal niestety poki co:

 

06_u_slawek_fedorczuk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh widze, ze nie tylko moj projekt w budyń media trafil do lodowki na wieczne przechowanie, fajnie ze podciagnales saturacje, wersja ktora pamietam byla nieco mdla. Joł!

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach noworocznych postanowien chcialem nieco pozbyc sie kurzu z teczki, ktorej nie aktualizowalem.. huh, ponad rok. Troche obrazkow przez ten czas sie nazbieralo, "pracowe" rzeczy pozostaja jednak wciaz w produkcji / nieujawniowne, wiec zostaja mi pokazanie paru prywatnych obrazkow:

 

slawek_fedorczuk_portfolio_lumberdave.png

 

slawek_fedorczuk_experiments.png

 

Pare miesiecy temu powzialem postanowienie by codziennie po rysowaniu w pracy.. narysowac cos wiecej! a przynajmniej skromny szkic jednej czy dwoch postaci. Jak na razie udalo mi sie dotrzymac tego zamierzenia w zasadzie bez opuszczania chocby dnia, i bardzo polecam innym, choc sam pewnie niebawem zmienie temat, bo trooooche juz tych charakterow sie namachalem przez te tygodnie. Ponizej drobny przekroj z tego:

 

239_slawek_fedorczuk_sketchbook_page3.png

 

slawek_fedorczuk_digital_sketchbook_page01.png

 

225_slawek_fedorczuk.png

 

Ciuf! Chyba tyle na dzis, mam nadzieje, ze nastepnym razem trafia sie do pokazania tez jakies envirki i inne klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności