Skocz do zawartości

Teczka 2D: Fotomontaże


kolegaalek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Vorek -> dobre to jest! Podoba się.

 

To mój niedawny eksperyment - auto®portret inaczej: tytuł: "odprężenie" - ponieważ nieżadko zapieprzając przy projekcie - właśnie w tym miejscu można mieć chwilkę spokoju ;))

 

 

odprezenie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Insane contrast". Fotka zmontowana z 5 zdjęć (-1EV,-0.5EV,0EV,+0.5EV,+1.0EV - w stosunku do ekspozycji punktowej na lasek w środku kadru). Dowolny wycinek tego zdjęcia ma prawie taki sam histogram jak całość :-) Wot tiechnika .... (reszta jak idzie wie ten kto oglądał "Wujaszka Wanię" :-P)

 

cont.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dorzucam jeszcze swój speed-montażyk. Morda to moja, dlatego taka głupawa. Reszta to chyba wiadomo.

Leander - miałeś genialny pomysł ze zmotowaniem szkicu i zdjęcia. Zamierzam to wykorzystać i zrobić jakąś prackę tą techniką. Świetna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

 

pierwszy post w tym topicu wiec cos wrzucic trzeba ;) 2 parogodzinne montazyki...dziwnie brzmi ta nazwa "montaż" btw ;P

 

1. Dzisiaj zaczety dzisiaj skonczony "gecco" pod wplywem wyciagnietej wkoncu z fallouta 2 muzy do tego miasta ;) uwaga ciemne i ponure i takie miaUo byc ;)

 

gecco

 

link do orginaU: gecco-org

 

2. To jush ma pare miesiecy...w gruncie rzeczy efekt jest calkiem podobny do koleżanki z roku :) choc Ona uwaza innaczej :D

 

she

 

wyciagniete z 3dtotal...

link do orginaU: she-org

 

cheers...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgas, nie chwal sie ocenami z infy, bo poziom nauczania photoshopa itp. w polskich liceach jest tak wysoki, ze mozna go opanowac w kilka minut... :P

 

niechodze do liceum tylko do technikum elektronicznego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilustracje do bajek J.Ch.Andersena:

 

1 - Dzien sądu ostatecznego

2 - Na końcu morza

3 - Niema ksiega

4 - Stary nagrobek

 

Najbardziej jestem zadowolony z "Niemej księgi" i "Na końcu morza" ... pozostałe dwie robione na siłę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być zbyt krytyczny... ale hmm... poziom "coniektórych"... prac.. pozostawia wiele do życzenia.. ale mnie to wali...

i tak warto tu wejść... i poczytac przekomarzających się licealistów czy 'elektrotechników" ... z samymi 6 w dzienniczku... >:) ....

pozdrawiam... tak trzymać... hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności