Skocz do zawartości

Stranger


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajno niach niach :)

 

tylko mam pytanie dlaczego na panach z tylu jest tyle niebieskiego a kolor ten juz nie wystepuje za panami :)? Przez co panowie wygladaja jak nie z tego obrazka (takie mam odczucie)

 

A ja sie zapytam bo nie wiem czy ktos pytal na intuosie czy cintiq smigasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego na panach z tylu jest tyle niebieskiego a kolor ten juz nie wystepuje za panami :)?

Będę strzelał, że panowie z tyłu nie mają nieba ;)

 

Praca jak zwykle na poziomie :) Dalsze plany możnaby oddalić, np. te czerwone daszki mogłyby lepiej stopniować głębię. Na plecach tego największego ogra możnaby dodać taki "glow" jak na czaszce, może by lepiej działało światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

jaszczurak niepotrzebna - wprowadza tylko szum w odczycie a tam gdzie sa plachty czerwone swiatlo by sie rozpraszalo dajac czerwona poswiate a tego kompletnie nie czuc. wydaje mi se rowniez ze glowa kolegi po prawej rowniez powinna byc w cieniu bo tak to za duzo sie tu dzieje i nie wiadomo gdzie popatrzec ;)r eszta wymiot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ke?

 

.....

Kiedy mamy do czynienia z intensywnym naturalnym (słonecznym) światłem, bardzo często w cieniu pojawia się pochodna koloru nieba. Bardzo dobrze to widać np. na plaży na piasku, szczególnie podczas zachodu słońca.

 

U tych panów błękit pojawia się - że tak powiem - od strony nieba. Za plecami mają światło odbite np. od ścian i innych utensyliów, więc błękitu jest mniej lub go nie ma.

 

Oczywiście nie wiem, czy to autor miał na myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morbid chce miec z toba dzieci.... xD no dobra nie chce bo jestem facetem xD

 

A ogolnie czy sa bledy czy nie.... NIE WAZNE - ja poprostu czuje ta prace :) - kupiles mnie po raz kolejny. Czepiac sie nie smiem nawet bo sam nawet 20% tego bym nie zrobil. Stary inspirujesz jak malo kto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

Fajna, malarska praca.Tylko jak na mój gust zbyt duże , jednorodne nagromadzenie detali.

 

Za to świetna materia i światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe chcialo mi sie czytac wszystkich komentarzy, wiec jesli juz ktos o tym wspomnial to wybaczcie. Praca swietna, udalo ci sie oddac ciasna atmosfere tych uliczek. Technicznie rewelacja, czuc tez opowiesc, jest tylko jeden drobny szczegol,. ktory mi przeszkadza, wydaje mi sie iz ten fiolet/niebieski na kapturze naszego "glownego"? bohatera jest tam nieco na sile.

 

9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelka, moze faktycznie jaszczur powinien miec jakis delikatny detal w innym kolorze aby go wczesniej zauwazyc ;], przyznam ze dopiero po kilkunastu sekundach wpadlem na to ze on wogole tam jest: ], ryje, arbuzy mnich, wszystko miodnie piekne. ehhhhh Tylko sie czeszyc ze mamy takich skillerow w naszym gronie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszlo swietnie ale az sie prosi zeby ten kurz zastapic plaszczami i dokonczona sylwetka bialoglowych ludzikow. ciutek szerszy kadr tez by nie zaszkodzil i pokusilbym sie o troszeczke bardziej plaska przestrzen w tle (czyt. wyobraz sobie to samo tlo robione z 100 mm kamery).

 

reszta fajnie, bardzo ladne kolorystycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayk: tu są dzieci ;)

Cpt.: Twoje fachowe oko z pewnością widzi tu jeszcze dużo więcej do poprawy, ale ja chyba zrejteruję i zostawię po swojemu. Innym też dziękuję za wkład. Jak widać każdy miał co innego do dodania i poprawianie wg gustu każdej osoby skończyło by się tragicznie. I dla mnie i dla obrazka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayk - w końcu się wydało jak wy tak szybko łapiecie tego skilla w ręce :D

 

A co do obrazka to ja też go łykam bez żadnego ale... dla mnie jest po prostu świetny. Kupuje go takim jaki jest...

A swoją drogą czy nie można po prostu obejrzeć czegoś bez analizowania? Ot czysto subiektywnie, emocjonalnie... bez analiz. Zanim ktoś odpowie na moje retoryczne pytanie dodam tylko, że to takie moje myślenie na głos. :) Nawet nie w kontekście tej konkretnej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja troszeczke pomarudze:) Mi najbardziej podobają się twarze i dłonie (chociaż uśmiech tego 3ciego ufoka bardziej wygląda jak śpiewający Cugowski).

Nie do końca mi siedzą ubranka wszystkich razem wziętych

Niepotrzebnie chyba robisz tyle kresek i linii na kufajkach tych zombiaków - bardziej by mi tu pasował jakiś efekt płaskiego materiału niż dziesiątek falek.

Strój tego człowieczka też jakoś nei do końca mnie przekonuje (chociaż bardziej).

 

A Arbuzy to chyba pomoc ze zdjęć :)

 

Ogólnie obrazek pozytywny;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te analizy artów na takim poziomie jak ten, sa naprawde bezsensowne...Bo taka krytyka dotyka juz kwesti gustu poszczegolnych osób, niz błedów pracy..

"nie dogodzisz wszystkim choćbyś chcial...chocbys bardzo sie starał nie dogodzisz wszystkim naraz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te analizy artów na takim poziomie jak ten, sa naprawde bezsensowne...Bo taka krytyka dotyka juz kwesti gustu poszczegolnych osób, niz błedów pracy..

"nie dogodzisz wszystkim choćbyś chcial...chocbys bardzo sie starał nie dogodzisz wszystkim naraz..."

 

Chciałem zauważyć, że skoro większośc ludzi analizuje prace na mega wykręconym poziomie "świetne, podoba mi się", to powyższa myśl też się nadaje. Może ów post miał niewiele wspólnego z "konstruktywną krytyką", ale użytkownik wypowiedział swoje własne zdanie.

Swoją drogą proponuję nauczyć się korzystać ze znaków interpunkcyjnych.Bycie prawie architektem nie uprawnia Cię do tego, żeby pisać jak ci wygodniej. Nie musisz być orłem, ale możesz opanować stawianie wielokropków gdzie popadnie. Chyba, że podkreślasz swój emo-nastrój. Tutaj mała podpowiedź: wielokropki zwykle stosuje się jak się nie kończy jakiejś myśli.

Tak na marginesie to głębokie te twoje przemyślenia. Winszuję.

 

Wracając do meritum sprawy - jakbym nie patrzył to ten cień po lewej stronie (obok głowy postaci) na budynku wydaje się być zupełnie nieprawdopodobny. Wygląda jakby był rozłożony na zupełnie płaskiej ścianie, a przecież znajduje sie tam balkon. Cień bardziej przypomina jakby w tym miejscu był jakiś załom w ścianie, ale go nie ma (przynajmniej wnioskuję to po liniach prostych tworzące te, dyletancko powiem, ozdobniki pod oknami).

Nie łapię tez do końca klimatu historii. Z jednej strony całośc sprawia wrażenie raczej jakby była umiejscowiona w przeszłości, z drugiej np. jakaś pseudo-maska gazowa (swoja drogą zdecydowanie za mała - chyba, że to dla tej jaszczurki;p). Trzech dziwnych kolesi ma miny jakby chcieli głównego bohatera zatłuc, a jednak jeden powstrzymuje drugiego i trzyma go za rękę. Mimika świetna, chociaz ten koks "pomiędzy" chyba ma spore problemy z żołądkiem.

 

Jaszczurka z tego wszystkiego najbardziej mi się podoba. Szkoda tylko, że prawie jej nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem, ze forum sluzy do wypowiadania sie i wyrazania swojej "dowolnej" opini na temat danej pracy, rownie dobrze mozna napisac ze bez sensu jest ciagle "oh", "ah ale cudne"... Proponuje wyluzowac panowie. Jedni uwazaja, ze uwagi odnosnie pracy na wysokim poziomie moga pomoc autorowi doprowadzic ta badz nastepna jego prace do jeszcze bardziej wykreconego poziomu, inni optuja za tym zeby pozostac przy opini ze jest super i nie warto nic komentowac. "Kazdemu nie dogodzisz" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chasdiel - masz do mnie żal ze nie robie karcianki dla twojego brata,czy o co ci chodzi? To jest forum dotyczace grafiki a nie ortografii i poprawnej polszczyzny. Są wakacje, idz sie przewietrz a nie szukasz problemów tam gdzie ich nie ma...No chyba ze wpadles w jakis emo-natroj na publiczne stękanie...

 

Sory za offtopa.

 

praca jest mega pro, gratuluje wszystkim czepialskim za wyszukiwanie mikro błedów.

 

PS. z gory przepraszam wszystkich moderatorow;]

Edytowane przez nicponim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chasdiel: nie wiem po co sie czepiać interpunkcji. Nie jesteśmy na lekcji polskiego w gimnazjum :D to mnie rozbawiło do tego stopnia, że aż musiałam sie wstawić za nicponimem :P może jeszcze ktoś mi zwróci uwagę za stosowanie za dużej ilości emotek typu ":D" lub "XD" w postach?? :D Jesteśmy dorośli... litości :D

 

i też sorry za oftop :D Praca mi sie podoba, dlatego zajrzałam jeszcze żeby zobaczyć co inni myślą.

 

A bez względu na to czy konstruktywna krytyka czy nie, skoro pokazuje sie coś w necie, to z nadzieją na jakiekolwiek reakcje :) Czy złe komentarze czy dobre, nawet jeśli nie zamierza sie poprawiać danej pracy, to twórca wyciąga wnioski i może być czujniejszy przy robieniu następnej :) Po za tym wydaje mi się, że kiedy zdania są podzielone, to przynajmniej człowiek prze do przodu by stać się jeszcze lepszym. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której wszyscy są zadowoleni. Wtedy to już chyba tylko skoczyć z mostu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja powiem tak

 

gumbasy prześwietne

jaszczur odkrywany po chwili patrzenia to fajny pomysł, choć nie wiem czy zamierzony

 

dłonie wyszły wymęczone, w sensie ze za sztywne (plastycznie)

 

nie kumam ocb z tymi arbuzami, tzn kto komu wywrócił stragan :)

 

i szkoda, że wybrałeś ujęcie zasłaniające zgiełk ulicy, bo to esencja orientalnych miast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

bez komentarza nicponim - widze ze juz jestes taki dobry ze chcesz dyktowac ludzią co maja pisać w komentach. prac pro ofkoz i mega wszystko, a czepianie sie mikrobledow o ktorych mowisz kolego nie jest po to aby autorowi wytknac ze cos zrobil zle ale po to aby zasugerowac ze mogl rowniez cos rozwiazac w taki a nie inny sposob (skad wiesz - moze na to nie wpadł), a to tez z pewnosica poprawia jego umiejetnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu ludzie się spinają czasami.

 

Ja napiszę tylko, że to o czym większość tutaj pisała na temat tego jaszczura, że się za mało rzuca w oczy, mnie się akurat najbardziej podoba :) To wygląda jak rodzaj takiego kamuflażu i to naprawdę dobrego, bo to kamuflaż oddziałujący na widza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności