Skocz do zawartości

Snow White and the Huntsman - trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

2011-11-12-133650_news.jpg

 

Pojawił się trailer do pierwszego, spośród dwóch przygotowywanych na rok

2012, filmu o Królewnie Śnieżce. Rupert Sanders w swoim filmie Snow White and the Huntsman proponuje jednak całkowicie nowe wydanie znanej wszystkim opowieści.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2087

Edytowane przez CzAk1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podzielam zdanie Synusia; kinematografia zyskała gigantyczne możliwości dzięki efektom 3D, a cała para idzie w gwizdek. Te wszystkie trailery, a w końcu i same filmy zdają się pochodzić z jednego sortu, jest to pięknie opakowana papa pozbawiona na ogół dobrego scenariusza (fabularnie jest to poziom scenek z gierek komputerowych)... Na dłuższą metę żywienie się takim celuloidowym popcornem prowadzi do niestrawności, blee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda mega wporzo. Może i nie będzie to ambitna historia o przyjaźni i przemijaniu, która wpędzi mnie w tydzień głębokich rozważań, ale myślę, że będzie to przynajmniej dobre widowisko godne wydania 20 złotych na bilet do kina.

Świat wykreowany wygląda na trailerze bardzo spoko- mrocznie i magicznie.

Poczekamy - ocenimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rozpruwacz

A mnie śmieszy jak to ludzie oceniają film po jednym krótkim trailerze na rok przed premierą. Pfu. Bo Kristen tam gra? No i co? Że DiCaprio zaczął grać w różnych ciekawych filmach to też było źle, bo przecież "to ten laluś z Titanica". I co? Incepcja, Wyspa tajemnic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ocenianie filmu - tylko obawy i nadzieje ;p A co do samych filmow, to tytuly tutaj zapowiadane sa przesiakniete efektami 3d (chyba z racji tematyki forum), i narzekania na mialkosc fabuly sa troche nie na miejscu ;) SF od zawsze szla w efektownosc i scenariusze jakos nie aspirowaly do zbytnich rozmyslan na istota zycia ;) Po prostu nie ten gatunek kina, tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sunedge

"ten film bedzie jedna wielka bzdura..... po za tym Kristen Stewart w tym gra - co mowi samo za siebie :/"

 

Sorry, ale ja tu nie widzę "ten film będzie prawdopodobnie..." tylko "ten film BĘDZIE...". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dav, nie porownuj Stewart do tak znakomitego aktora jak DiCaprio, ktory jesli najwyzarniej nie zauwazyles zadebiutowal w "co gryzie...." gdzie od razu pokazal ze jest swietnym aktorem....

a Kristen ostatnio w Runaways, w filmie ktory nie byl tak komercyjni jak Twilight, pokazala ze jest slaba aktorka, mimo ze scenariusz umozliwial jej tam zagranie naprawde swietnej roli.... a wyszlo tak jak wyszlo.... osmieszyla sie wrecz jako aktorka obok Dakoty Fenning :)

 

co do filmu to kto to jest Rupert Sanders? nie wydaje mi sie ze gostek zrobi z tego fimlu arcydzielo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje :) może reżyser obsadził Kristen ponieważ chciał by Snow White wyglądała jak narkotyzujące się, anorektyczne, emo dziewczę :) Kto wie może będzie pasować.

Młoda aktorka, nie każdy jest geniuszem, może się rozwinie, a może to dlatego, że nie lubię takich postaci. Podejrzewam, że raczej będę fanem myśliwego i królowej. Taki gust.

Aktorzy są różni, nie skreślał bym filmu tylko dlatego, że moja wizja piękna, czy postaci, jest trochę inna ;)

 

Mnie osobiście przypadła do gustu zła królowa :D, jak wypowiedziała "of them all" to zrobiło mi się trochę cieplej :D

 

Film mroczna baśń, bardzo ciężko będzie zepsuć, akcja musiała by być baaardzo monotonna, a ja raczej nastawiam się, że ta będzie subtelna, ale to dobrze.

 

Mam nadzieje, że film będzie równie magiczny i wciągający jak Red Riding Hood.

 

Trzeba się rozluźnić i delektować seansem, nawet jeśli całość nie będzie ciekawa, to zawsze będzie warto popodziwiać niektóre ujęcia. :)

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio Conana oglądałem...tego nowego. Gorsze na pewno nie będzie...nie ma szans, by było gorsze :D

A Charlize-zła-królowa-Theron robi póki co spoko wrażenie...

Co do obsady, to faktycznie na innych serwisach tez się ludzie obawiają, że może być ciężko.

Ja mam nadzieję, że na początku pojawi się theatrical trailer i będzie coś więcej można się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności