Jump to content
AkkA

Bitwa 30 Broń:Blade Runner Gun

Recommended Posts

Kolega Bruneq z inspiracji kolegi Krystiana podsunol mi swietny pomysl na gun'a z Blade Runner'a do minibitwy ;), niewiem czy dam rade skonczyc bo czasu teraz niemam nawet zaczac ale termin dlugi wiec moze dam rade.bladerunnergun.jpgUploaded with ImageShack.us

Edited by AkkA

o japierdziele, ale fajny gun z recyklingu :) głupio się przyznać ale Blade Runnera nie oglądałem :/

spoko Valery, głupio to sie przyznać ze sie po 15 minutach na nim usnęło:P dlatego sie nie przyznam :D

Edited by Bruneq

Guest e=mc^2

działaj działaj Artur, teraz to będę się tak troszkę czuł jak ojciec tego guna;) ( ale i tak go chyba sobie też zrobię, bo fajny jest;)

Guest e=mc^2

heehee no to mamy trójkącik ;)

to w takim razie ja daję Ci błogosławieństwo i co za tym, zostaję ojcem chrzestnym

bardzo fajny :)

znalazlem pare drobiazgow mimo wszystko

akka.jpg

1 - jakis babol ci sie zrobił

2- troche inny przkroj ma na refce ten element, fajniej taki obly ksztalt bedzie sie renderowal, spec fajniej bedize po nim latal wiec w sumie warto zrobic tutaj jak na refce

3 - bardziej wyczamferowany ten element jest na refce :P

takie czepialstwo ale model jest na takim poziomie ze nic innego nie mozna wymyslic :)

bardzo fajny :)

1 - jakis babol ci sie zrobił

2- troche inny przkroj ma na refce ten element, fajniej taki obly ksztalt bedzie sie renderowal, spec fajniej bedize po nim latal wiec w sumie warto zrobic tutaj jak na refce

3 - bardziej wyczamferowany ten element jest na refce :P

takie czepialstwo ale model jest na takim poziomie ze nic innego nie mozna wymyslic :)

racja, takich baboli jest kilka :D, do reszty elementow jeszcze wroce jak juz wszystkie elementy bede mial skonczone

HP skonczone, moze cos jeszcze podlubie gdy bede przepalal, narazie wystarczy.

brghp3.jpg

Bez kitu, zmiazdzyłeś - znowu. Swietny model, mozna to poznać po tym ze bez materiału juz miazdzy jajka:D Prezentacja tez fajna:D Kurde przeciez jak Ty zrobisz do tego teksturki to juz .... nie bedzie czego miazdzyć ;) ja daje 5 gwiazdek bo normalnie szacun:D

Guest e=mc^2

fajne fajne, dajesz dalej

Guest fishinthewater

Hp na wypasie nie ma to tamto.

pzdr.

skonczone low poly z przepalonymi normal map'ami, wyszlo w 4575 tris, mysle ze dalo by sie zejsc ponizej 4000 ale jest w limicie i czsu na kombinowanie mi szkoda ;)

brglowpoly.jpg

Edited by AkkA