Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting #139 – Pieśń lodu i ognia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zabrzmiało to coś w stylu: "ładnie dzisiaj wyglądasz" "daj spokój, jestem taka gruba!" xD Prace znamienite. Szkoda, że oglądnąłem tylko kilka odcinków, a książki nie widziałem na oczy, bo może też bym maznął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - czyli mówisz, że jak zrobię rycerza walczącego ze smokiem zombie w śnieżnej scenerii i zamkiem w tle, z którego wychyla się piękna i cycata księżniczka, to mam szansę na wygraną? ;) No to może spróbuję swoich sił ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej oto moja praca Bran i Hodor jakoś ich polubiłem para jakich kilka chyba widziałem np: w MadMaxieIII

ps+tablet+jakieś pędzle+1,5h

właśnie kończę książkę, przede mną rozdział Bran (polecam wszystkim), a serial jeszcze czeka na swoją kolej

branihodor.jpg

 

.....Hodor!

 

__________________________________

Teczka 2D

zapraszam na moją stronkę www.lulek.pl

Edytowane przez lulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając życie to będzie ktoś z głównych bohaterów ;D ja wczoraj przekroczyłem 500 stron z drugiego tomu...no i dzieje się dzieje, szkoda, że brak mi jeszcze umiejętności, żeby narysować jakąś scenkę z książki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami aż się prosicie o spoilery :P

Nie będę zdradzać kto umrze, a kto nie (jestem już po całym Tańcu ze smokami). Napiszę tylko, że - jak go Sucharek nazwała - Pan Trupek jest nową postacią, pojawiającą się dopiero w "Uczcie dla wron" i mającą duży wpływ na jedną z główniejszych postaci. Więcej nie napiszę.

Edytowane przez karola-j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam kolo 21:00 dzisiaj, z drobnymi przerwami skończyłam przed chwilą. Mimo, że się w czasie nie zmieściłam to i tak pokazuję. Referencja ze screenshota z serialu- dziewczynka "Inna".

Pozdrawiam,

Anja.

other_girl02.jpg

Edytowane przez AniaEm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wiem co mam zrobić. Bo ja bym nie spinał pośladów i wrzucił to do głosowania bo to tylko zabawa. Z drugiej strony jeśli będzie się pojawiało coraz więcej prac, ktróre powstają nie około 1,5h a około 2,5-3h to idea tej zabawy przestaje mieć jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze tolerancja do max 20% przekroczonego czasu będzie ok.ale w przypadku 1 góra 3 prac, w końcu nie poto sa zasady ustalone żeby je naginać za kazdym razem,

w końcu nie walczymy o wygraną jakąś materialną, to że w ogle cos dana osoba namalowała to już dla niej jest sukces i kolejny kroczek w rozwoju, może te osoby które nie zdążyły w limicie nie powiiny wrzucać tutaj tylko do teczki u siebie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pracę robiłam z ogromnymi przerwami i nie licząc warstw "dopieszczania" myślę, że sam obrazek zajął mi mniej niż 1,5 godziny :-) Ale szanuję zasady i nie mam zamiaru wykłócać się o to czy ta praca ma być zaliczona do głosowania czy też nie, także problem rozwiązany ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności