Skocz do zawartości

I, pet goat II


Euzebi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Animacja rewelacyjna, niepokojaca. To skakanie z tematu na temat, szybkie zmiany, "teledyskowosc" moze rownie dobrze byc zabiegiem celowym i celowym nawiazaniem do telewizyjnych wiadomosci. Bombardowanie ogromem informacji na raz, szybkie ruchy, sensacja na kazdym kroku...

 

Obejrzalem dopiero raz wiec nie jestem teraz pewien ale czy Jezus przypadkiem nie ma zamknietych oczu kiedy przeplywa przez caly ten swiat a otwiera je dopiero po jego opuszczeniu? Bo jesli tak to to byloby kluczem do odczytania znaczenia tej animacji jesli o mnie chodzi. I ten jego bezruch przeciwstawiony wszechobecnym drgawkom, tancowi i gonitwie. Musze znowu obejrzec i z checia to zrobie. Dzieki za fronta - przegapilbym jak nic.

 

PS

Dlaczego moderator nie wyczyscil jeszcze watku z postow z cyklu "attention whore" pozostaje dla mnie zagadka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi jeśli uważasz któryś post za niewłaściwy zgłoś go przyciskiem pod postem, raport zostanie rozpatrzony.

 

Wywalanie dyskusji... z doświadczenia wiem, że to nie najlepszy pomysł ^^' To jednak forum, dopóki nie jest łamany regulamin, ani nikt nie czuje się urażony na tyle, by poprosić o skasowanie postów, nie w naszych rękach decyzja o kasowaniu czegokolwiek.

 

Chcecie gadać o dziadkach, o śmiesznych animacjach, proszę bardzo, jeśli ktoś nie ma ochoty tego czytać, albo brać udziału w dyskusji, ma prawo tego nie robić. Moderacja nie jest od panowania, ale od sprzątania.

 

Dajcie znać, jak za bardzo nabałaganicie :B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-pigeon - spoko, formalnie zgloszone. Wlasnie o sprzatanie mi chodzi - bo jako uzytkownik wchodze na forum, widze promowany link do kapitalnej animacji a pod spodem jak widac. To zadna dyskusja - niedopieszczony tworca domaga sie atencji a reszta w taki czy inny sposob mowi mu ze to durnowate. Niczego to nie wnosi, nie zmienia. Od autopromocji sa osobne watki.

 

Wracajac do animki - tak jak myslalem... Przekaz w tej chwili jest dla mnie jasny i przejrzysty, swietnie pokazany. A te malenkie detale jak na przyklad znikajaca plama krwi na bieliznie staruszki... Kolesie dali do pieca - moge to ogladac i ogladac w kolko. No i ta muzyka. Jeszcze raz dzieki za zamieszczenie tego na glownej.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja mnie bardzo zainteresowała i zaintrygowała. Jeśli kogoś ciekawi interpretacja to na Youtube pojawiło się parę analiz, wystarczy wrzucić tytuł do wyszukiwarki. Polecam ze względu na fakt, że można dostrzec wtedy kilka ciekawych rozwiązań, na przykład przed wieżą o fallicznym kształcie w której uwięziona jest kobieta jest też ugięte kolano ;-)

 

Wczoraj pojawił się również wywiad z autorem, dostępny jest tutaj: http://www.3dartistonline.com/news/2012/07/i-pet-goat-ii-interview/

Ciekawy jest fakt, że autor pracował nad animacją głównie sam, zlecając poszczególne elementy freelancerom. Szczegóły w wywiadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie jest kolano - czyli oglądamy sobie tutaj leżącego kolesia z całkiem pokaźnym członkiem ... nieźle ... właśnie też dostrzegłem, że babcia w wieży ma jakąś dziwną plamę - coś w rodzaju okresu ... tylko dlaczego plama znika? hmm ... nie ma co - mocny filmy. Mimo obejrzenia po raz 4 wciąż odczuwam dreszcze po plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to się skojarzyło z trailerem czegoś większego. Tak mi się wydaje, że chłopaki z Heliofanta mieli pomysł na pełny metraż albo cuś o tym kto rządzi światem i podobnych teoriach spiskowo-dziejowych i potem to zgrabnie zamknęli w formie teledysku. Bardzo dużo odwołań do żydowskich rodzin bankierskich, masonów, spisków, zamachów... tyla ja wypatrzyłem, bo symbolik egipskich i arabskich niestety nie rozumiem. to już dla mnie za daleko.

forma hipnotyzująca - jak dla mnie muzyka tutaj odgrywa niesamowitą rolę. pulsuje w głowie... a obraz dopełnia to wszystko. naprawdę fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przebudzony

Witajcie zalogowałem się tylko na tym forum aby dodać ten komentarz ad tej animacji.Informacje które w nim zawrę są że tak powiem hokus, pokus i ci wrażliwsi z otwartymi umysłami mogą już nie wrócić do normalnego życia .Czyli praca, kasa, jedzenie, plany na przyszłość itp. Zanim zacznę zastanówcie sie czy chcecie wiedzieć wiece niż wiecie z telewizji gazet i plotek.To co wam mogę dać to głównie prawda która wyzwala, ale też jest przekleństwem i czasami żałuje że wiem i chciałem się dowiedzieć togo co wiem. Sytuacja przypomina Morfeusza i Neo z Matrixa, jedna pigułka to zaprzestanie czytania dalej ,wracasz do swoich obowiązków ,przeglądasz inne animacje udzielasz się ćwiczysz ,idziesz do pracy, teraz jest czas wakacji ,może grill itp. Druga pigułka to przewartościowanie wszystkiego co do tej pory robiłeś w swoim życiu. To nie wkręty, żadne sekciarstwo, tylko poznanie pewnych faktów które przełożą się na odbieranie życia inna miarą niż dotychczas. Temat jest tak obszerny że mój post będzie nie bramą czy furtką a jedynie ścieżka do poznania całego problemu .To jak bardzo was to zainteresuje zależy od was .Ja to wszystko z początku wyśmiewałem , chciałem się dowiedzieć ile się da aby rozumieć co wyśmiewam i w którymś momencie coś pękło , zacząłem traktować to poważnie. Przeczytałem wasze posty i wielu/wiele z was zauważyło pewną symbolikę ,klimat,niepokój itp .Otóż tak animacja jest przeładowana symboliką do bólu ,jest tu tego tyle że ... Generalnie ta animacja spina wszystko czym jest N.W.O. NEW WORLD ORDER wpiszcie w google NWO i się zacznie.W dalszej części wszystkie hasła w nawiasach badajcie w googlach. Jest pewien ukryty, złożony z bardzo wpływowych ludzi światowy rząd świata. W jego skład wchodzą bankierzy ,słuzby ,naukowcy,politycy i BOG wie kto jeszcze. Jest to tajne stowarzyszenie które ma ukryty wpływ na rządy i korporacje na świecie. Wszystko co się dzieje na świecie, a raczej to co dobiega już końca, jest ich sprawką. Zwą się Iluminatami (ILUMINACI,MASONI)i uważają się za architektów tego świata. Wyznają szatana i czczą go poprzez swoje rytuały. Podbili świat poprzez zabiegi finansowe ,kryzysy,a ludźmi sterują za pomocą mediów. Nie chodzi im o pieniądze bo mają wszystko i są ich drukarzami, a o władzę ,władzę absolutną. Wszystko do czego teraz dążą to depopulacja ludności świata o 90%. Chcą zostawić niewielka grupę ludzi, jako swoich niewolników. Swoje zamiary i cele przemycają w filmach i teledyskach jest to część ich rytuału. .Do tego celu wykorzystują wielu artystów z rożnych dziedzin. Muzyków filmowców,animatorów. Tytuł animacji odnosi się do bajeczki jaką czytał G. bush czytał dzieciom, w czasie ataku na wieże WTC 11/9. Widzimy kozę w [obozach FEMA] dla niepokornych ,w rezultacie to obozy koncentracyjne ich odpowiedź za holocaust.W głównej mierze iluminaci to syjonistyczni żydzi nie mylić z ortodoksami czy innymi.i robią to trochę w formie zemsty(Syjoniści). Ludzie będą znaczeni kod kreskowy i pilnowani rysunek psa ze strażnikiem.Koza jest symbolem szatana ,zahipnotyzowana bo cały czas to robią poprzez media .Pojawiają się ręce szatana ,za pomocą kasy (sygnet na palcu),szantażu steruje marionetkami. Wadzimy Busza, gra jak mu zagrają na masońskiej podłodze .0:37 mapa stanów, pinezkami i zaznaczone ich działania .Zatoka meksykańska /katastrofa BP,Huragan w Katrina i trzęsienia w LA [system HARP],WTC.Za głową Busza spalony dom,symbol wojny niszczenia bezpieczeństwa Irak,Afganistan,Syria ,Libia itp. Rekin finansjera. Sowa symbol mądrości iluminatów.0:44 Ewolucja człowieka do Oświecenia ruchy [NEW AGE,ZEITGEIST MOVEMENT,PROJEKT VENUS czy NESARA]Powieszony ludek z napisem rvolution ,rewolucji nie będzie lub to będzie ich rewolucja.0:56 przepołowiony mózg (wyprany) ludzie są uśpieni i zdemoralizowani nie myśla robią to za nich sprzedajni dziennikarze i inni.busz zamienia sie w obamę następcą jego i jego polityki.1:16 dziewczynka życie wśród lemingów ,nieświadomych nie wiem ,wszystkiego nie wiem.Pot na twarzy obamy możliwe ze to co nadchodzi go przerośnie.I start grafiti psalm 23, nad nim prawdopodobnie symbol kolejnego ataku[flase flag], jakim był atak na WTc ,teraz na big ben w londynie podczas olimpiady. Wtc potrzebowali do ataku na iraq . 1:56 WTC. 2:03 ludek robi akrobację odniesienie do olimpiady i ofiarnie spada jako symbol ofiary.Za wszystko znowu odpowiada alkaida i kraje arabskie symbol pół księżyca. ROPA to jest cel w kolejnych wojnach.2:38 Nadciąga Antychryst i jego babilońskie symbole.2:47 Światowe media głoszą ,,JEZUS wrócił !!! i dalej piorą bezmózgich ludzi"2:54 Człowiek otumaniony narkotykami ,lekami,szczepionkami z wypranym mózgiem wierzy że to prawdziwy Chrystus przyszedł zbawić świat.3:05 niszczony meczet pod budowę [Świątyni Salomona jako siedziby antychrysta] gaśnie pół księżyc koniec islamu3:14 Maryja bezradna w tle III wojna atomowa.[doktryny kościoła katolickiego kult maryjny].3:31 rosja Ginie .3:36 chińskie czołgi i słynna próba zatrzymania na placu tian coś tam. dalej już za cienki na razie, jestem spróbujcie się sami czegoś dowiedzieć,zostawiam linki .Ta stoma narazie jest zablokowana znowu sie włamali ,ale admin już działa żeby odblokować .http://www.poznajprawde.net .Tu jest taki artykuł o zamachu na ełro który się nie wydarzył ale to wszystko moze oznaczać zamach na olimpiadzie http://www.alienator.pl/showthread.php?tid=419. Powodzenia w szukaniu prawdy NEO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności