Skocz do zawartości

saharaam


saharaam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

saharaam Ciekawy portret, czyste linie, od strony czysto technicznej nie ma się do czego przyczepić. Chociaż dla mnie nad jego prawym łukiem jest nieco za dużo cienia, twarz wygląda trochę "matowo" brakuje tej "tłustej skóry" z reklam.

 

Świetne dłonie, mogłabyś wrzucić więcej takich prac, są naprawdę budujące i cenne.

Postać stojąca w wodzie, miazga, klimat, nie wiem co znaczą te dwie kreski wychodzące zza głowy.

Kolejna praca. SUPER LASKA! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kalberos, @kamesanin, @ramalooke nie no chlopaki dajcie spokoj : o Ja sie nigdy olowkami za bardzo nie bawilam, nie znam sie na tym totalnie~ Moje CG jest zazdrosne ;) Moze zaczne rysowac czesciej to wtedy beda olowki.

 

@MattMar 70g :)

 

@MacOG Dzieki, postaram sie!

 

------

 

Okej no to porzadniejsza wrzutka.

 

Spidziory, ilustracyjki, thumbnaile bez wiekszego ladu i skladu, raczej zeby zanotowac pomysl na pozniej niz cokolwiek innego. Perspektywa poleguje gdzieniegdzie, ale nie moglam nad tym spedzic ani chwili dluzej, wiec zostawilam tak :) Niektore powstaly przy Fusowych akcjach rysowniczych.

 

qgb5kAA.png?1

 

avnMhc1.jpg?1

 

rwMpHzg.png?1

 

HIq21cY.jpg?1

 

gWkUdDV.jpg?1

 

4DB16hV.jpg?1

 

Teksturka gratis

 

L5MDqGX.png

 

 

Bardziej wykonczone babeczki:

 

Fanart co prawda, ale panowie dupecka nie pogardza :> Chcialam porysowac miesnie plecow, ale jakos tak nie moglam bez kolorow, kilka godzin pozniej mialam juz to~

6Zp5DZU.png

 

 

 

A to mialo byc muzyczne w miare. Najpierw superszybkie concepty coby wiedziec mniej wiecej kak to ma wygladac.

 

Z5LXOs1.png

 

I jazda z tym koksem. Chcialam cos na ksztalt fantasy femme z dramatycznym oswietleniem, catchy pozę, cala reszta sie dorysowała wokół tego. Niestety pozniej musialam ja troche bardziej 'ubrać'.

 

Qa1cNhM.png

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, stanik zniweczył całkowicie niezwykły potencjał jaki ma ta praca ;] a tak poważnie to podoba mi się bardzo ;3 kompozycyjnie przypomina mi troche prace rossbacha (czy jak tam się pisze jego nazwisko ;p). skrót perspektywiczny na obrazku z wonder woman -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zebym sie porownywala do Rossbacha, ale ja tez bym jej nie ubrala, gdybym miala wybor :)

Mialam mieszane odczucia, takie tricky pozy są albo porażką albo sukcesem, więc cieszę się, że się podoba.

 

@grass : popracuję nad bump mappingiem następnym razem, w sumie jeszcze nie do końca wiem jak to zrobić ale od czego jest metoda prób i błędów :) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie, zajawka, uprościł bym trochę nos dla urody, ale nie wtrącam się :P

Szkoda, że nie mogłaś zostawić taśmy na sutkach :) Koncept, git.

 

Praca z Wonder Woman pewnie teeeż by mi się podobała, gdyby nie była to Wonder Woman :) gardzę Wonder Woman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emenems @kamesanin : dzieki ;]

 

@n-pigeon : no tak, nie spodziewalabym sie czegos innego po kims ze Starfire w ikonce ;) Ale w sumie chyba tez wole Starfire...

 

Nieopublikowana grafika z nieopublikowanego komiksu. Moze bedzie kiedys kolor. Troche faili, ale na tamta chwile nie mialo to znaczenia. Jesli sie za to znowu zabiore to poprawie.

 

headk.png

 

 

...zapisalam sie na lekcje rysunku \o/ Trzeba cos ze soba zrobic.

Edytowane przez saharaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emenems @kamesanin : dzieki ;]

 

@n-pigeon : no tak, nie spodziewalabym sie czegos innego po kims ze Starfire w ikonce ;) Ale w sumie chyba tez wole Starfire...

 

Nieopublikowana grafika z nieopublikowanego komiksu. Moze bedzie kiedys kolor. Troche faili, ale na tamta chwile nie mialo to znaczenia. Jesli sie za to znowu zabiore to poprawie.

 

headk.png

 

 

...zapisalam sie na lekcje rysunku \o/ Trzeba cos ze soba zrobic.

Edytowane przez saharaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@motyl Hm, nawet nie wiem jak Ci to mam wyjasnic. Kolezanka z ASP mnie zaciagnela do takiej jednej kamienicy na starym miescie, gdzie przemila starsza pani uczy rysowac/skladac teczke pod ASP ;3; Niestety powiedziala mi, ze niczego mnie juz nie nauczy, ale nie dalam sie wywalic. Z kolei Pumax mi podsuwala to: http://rysuj.com.pl/ wyglada fajnie :)

 

@karola-j i tak mialo byc :) to nawet nie jest kask, tylko takie urzadzenie, ktore grzebie w mozgu. Przedstawione w ciut bardziej malowniczy sposob.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@motyl Hm, nawet nie wiem jak Ci to mam wyjasnic. Kolezanka z ASP mnie zaciagnela do takiej jednej kamienicy na starym miescie, gdzie przemila starsza pani uczy rysowac/skladac teczke pod ASP ;3; Niestety powiedziala mi, ze niczego mnie juz nie nauczy, ale nie dalam sie wywalic. Z kolei Pumax mi podsuwala to: http://rysuj.com.pl/ wyglada fajnie :)

 

@karola-j i tak mialo byc :) to nawet nie jest kask, tylko takie urzadzenie, ktore grzebie w mozgu. Przedstawione w ciut bardziej malowniczy sposob.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze oto mapka wiekszosci wartych uwagi miejsc na nauke, oczywiscie wschod rzadzi sie swoimi prawami i go tam nie ma, bo jak wiadomo zachod zawsze " Nie haroszy" :P

 

http://www.artrenewal.org/pages/ateliermap.php

 

 

Jesli masz srodki i nie boisz sie sprobowac za granica, to nie znajdziesz w Polsce chodz w polowie tak dobrych odpowiednikow.

 

W Rosji, godna uwagi i jedna z najlepszych na swiecie jest Akademia Repina w Sankt Petersburgu, ale trzeba znac rosyjski, albo szybko sie go nauczyc, bo wykladowcy Don't speak english. ~~

(Pomimo angielskiej rekrutacyjnej strony dla obcokrajowcow,( give us your money and do it our way! wee! :D ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze oto mapka wiekszosci wartych uwagi miejsc na nauke, oczywiscie wschod rzadzi sie swoimi prawami i go tam nie ma, bo jak wiadomo zachod zawsze " Nie haroszy" :P

 

http://www.artrenewal.org/pages/ateliermap.php

 

 

Jesli masz srodki i nie boisz sie sprobowac za granica, to nie znajdziesz w Polsce chodz w polowie tak dobrych odpowiednikow.

 

W Rosji, godna uwagi i jedna z najlepszych na swiecie jest Akademia Repina w Sankt Petersburgu, ale trzeba znac rosyjski, albo szybko sie go nauczyc, bo wykladowcy Don't speak english. ~~

(Pomimo angielskiej rekrutacyjnej strony dla obcokrajowcow,( give us your money and do it our way! wee! :D ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram na to rysuj.com.pl, tak jak wspomniała saharaam, w tym miesiącu jakoś :) Tyle,że ja stawiam głównie na cenę i wygodę dojazdu\godzin pracy - po prostu chce sama poćwiczyć i przeanalizować sprawę + niewielka pomoc prowadzącego w pewnych zagadnieniach więc wybredna nie będę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ICE: Ja tylko chce sie zmusic to rysowania wiecej lapa, zlapac wyczucie, ogarnac wiekszy canvas, niby to moge zrobic sama, ale z tym 'moge zrobic sama' juz wiem jak wychodzi ;) Farby i rzezba mnie fascynuja.

 

Zagraniczne akademie rozwazalam jakies 4-5 lat temu, nie zdecydowalam sie, juz na to za pozno. W pracy codziennie ucze sie tyle co zadna szkola by mnie nie nauczyla.

 

Edit: ale dzieki za propozycje, pewnie znajda sie zainteresowani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramalooke to kiedy slub :D

 

Kurcze, chochoły mi się tu przewijają, bo a) brak czasu b) brak czasu, że aż nie wiem od czego zacząć, gdybym miała tu coś teraz wrzucić, złapmy więc najbliższy szkicownik i otwórzmy na randomowej stronie, o.

 

k2zHytX.jpg

 

1Vf47WL.jpg

 

VocqvwK.jpg

 

I dodajmy trochę randomu z pulpitu:

 

tumblr_mmasf0TGYy1qh29gio1_500.png

 

457IfOU.jpg?1

 

r2qEqMF.jpg

 

 

Z newsów, wystąpię w EXPOSE 11, więc chyba robię coś dobrze.

 

Pozbieram jakiś sensowny post jak wrócę z MCM london expo. Czirs! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem od dzisiaj fanem Twoich prac, nie wiem tylko dlaczego wcześniej nie widziałem tej teczki :O Piękne te prace, poziom światowy. Jak uzbieram kasę to chyba zamiast numeru ósmego kupię sobie jedenastkę expose :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie tu zakurzylo ze az nie moglam teczki znalezc.

W ferworze porzadkow zalaly mnie stare smiecie, a ze akurat pracowalam nad nowym...

(tak to ta sama, erm, postac. Do tej pory zastanawia mnie, dlaczego nikt cztery lata temu mi nie wyrwal tabletu z reki i nie wyrzucil z wrzaskiem przez okno... 100% zajebistości ;)

 

N13Nqe2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bosz, pięć gwiazdek ;_; No dzięki wielkie, naprawdę nie wiem na jakiej podstawie to przyznane, bo nie mam nic szczególnego tutaj do pokazania, ale miło bardzo!

 

 

Jest troche obojnakowo... Nie mogę dociec jakiej płci jest ta postać.

Naprawdę, EC? Ciemne rzęsy i już się gubisz? ;) Jk, jk, dokładnie wiem, dlaczego takie wrażenie, ale bear with me, ta postać dokładnie tak wygląda w mojej głowie (sic)... następne będą mniej kontrowersyjne :)

 

Nie wiem czemu ale w pierwszej chwili widząc jedynie twarz postaci z 2013 pomyślałam że rysujesz swój autoportret :) Ta postać z 2009 też nie taka zła przecie :D

PUMAX. nie wiem z kim Ty pracowałaś, ale ja nie mam takich ust!!!! Nad brwiami pracuję, ale też mi jeszcze sporo brakuje. Czapka... check, katana... check, trampki... check...

 

Dzięki wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, Saharaam, Ty też tutaj? Trochę głupio udzielać się w wątku dla samej wazeliny, ale wymiatasz :) Fajnie móc sobie popodglądać Twoje zmagania sprzed czterech lat. I w ogóle mnóstwo prac, których nie widziałam wcześniej. Idę zagłębić się w poprzednie strony wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiciputek :) Ano tak mnie jakoś przywiało :) Chyba nie było dużo oglądania, ta teczka ssie jeśli chodzi o updejty... oh well.

 

Na konkurs Tlou fanart...

jeo8.jpg

 

7zfh.jpg

 

yceo.jpg

 

 

 

Projekt Death Priest dla Locwork do We Are Darkness

fuhe.jpg

 

 

Jedna z pierwszych rzeczy jaką zrobiłam w Artifex Mundi:

3s2a.jpg

 

I jedna z najnowszych:

swcc.jpg

Facesheet pod postać do nowego projektu, dla beki dodałam twarze paru kolegów ;)

 

Projekt postaci dla koleżanki:

 

9uwp.jpg

pna7.jpg

 

Coś na odmóżdżenie :)

dhit.jpg

 

vy2y.jpg

 

 

Następny post będzie lepszy!

Pzdr i dzięki za odwiedziny~~ :)

Edytowane przez saharaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielką fanką Twoich prac, wrzucaj więcej. Ale tak żeby nie było za dużo tego cukru to muszę przyznać, że czarno-biała wersja fanartu do TLOU bardziej mi podeszła. Miała taki fajny, niepokojący klimat, współgrający z wyrazem twarzy dziewczęcia, a w tej ostatecznej wersji to kolorystycznie wyszło trochę jak niedzielny piknik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@telthona Dzieki wielkie :) No Tarzan to super animacja, to chyba dobry znak!

 

@Sammael @Bombadil Dziękuję!

 

@nlmda Dzięki wielkie za komentarz, coś w tym jest. Przegięłam z kolorem, choć starałam się, żeby było blisko oryginalnej gamie... cóż, nie wyszło, next time! *shakefist*

 

@pumax - Pana nr 10 poznajesz? Kurde, myślałam, że jestem oryginalna ;) Tylko raz narysowałam gościa i to z bani.

 

@kamesanin Moja siostra rzuciła, żebym narysowała eskimosa na niedźwiedziu, kiedy nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić... ale chyba nie o to jej chodziło :D

 

@Kefas Czasami mnie chyta jakaś taka brutalna nostalgia to piszę takie rzeczy ;) Fajnie, że ktoś czyta, a nawet docenia. Dzięki wielkie!

 

@88grzes @j4q Dzieki!! ;)

 

----------

 

Mikrobump, bo nic nie moge wykonczyc ostatnio...

 

IeQ58ty.jpg

Postać z komiksu 'Bler' autorstwa Rafała Szłapy, z którym mam ogromny zaszczyt pracować.

linka do bloga: http://bler.szlapa.com

 

Dzieki za odwiedziny :)

Edytowane przez saharaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności