Skocz do zawartości

Animacja 3D : Assassin's Creed III - spot na konkurs


Quentin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim. Później odpowiem na pytania bo pisze teraz z tel.

Maksym- to jakaś aluzja? Co w tym dziwnego że założyłem konto mając 12 lat? Jakbyś przeczytał poprzednie posty to byś wiedział że zacząłem mając 7 lat. Zresztą nie musze Wam niczego udowadniać. Jak nie wierzycie to Wasza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

blukazs - dzięki, chyba rzeczywiście popróbuję coś z tym mocapem ipisoft. :)

 

Użyte programy wymieniłem w pierwszym poście. :) Do renderingu Advanced render - internal w cinemie 4D.

 

Sebazx6r - spróbuję zrobić jakiś making of i tam wrzucę czyste rendery. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zakończyć te offy o Dziadku3D. I Dziadku3D: Ty tez juz przestań powtarzać w kółko jedno i to samo. Autor chyba zrozumiał, ale też chce usłyszeć innych. Pracę zamieściłeś w osobym watku to dobrze.

 

Quentin: No gratuluję ukończenia. Faktycznie wiek o ile prawidziwy robi wrażenie. Nie miej za złe ludziom, że nie wierzą bo faktycznie mało jest osób z takim poziomiem w tym wieku. Ale też nie spoczywaj na laurach i pracuj nad kolejnymi rzeczami. Jest dobrze, myślę, że zyskałeś spore grono, które będzie teraz obswerować co tam ciekawego za jakiś czas pokażesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało jest osób z takim poziomiem w tym wieku.

Można to stwierdzenie odnieść równie dobrze do dziadka ;)

 

Quentin: Dziadek jaki jest każdy widzi, ale radzi dobrze. Mając takie umiejętności jakie już posiadasz zastanów się może przy następnym projekcie, czy warto je inwestować w film naśladujący inne filmy o odgrzewanym po raz kolejny kotlecie.

Na mnie przykładowo niestety nie działają już nawet wysokobudżetowe trailery o Assasynie.

Wygląda mi to trochę tak, że napisałeś o wieku i czasie pracy nad filmem, żeby podreperować se trochę ego (nic w tym złego), bo w film włożyłeś sporo pracy, a nie wygrałeś w konkursie, ale może to i lepiej dla Ciebie ;)

Przy okazji na mnie wiek nie robi wrażenia, jak sam pisałeś zajmujesz się tym już długo, przy czym młody umysł szybko się uczy to są efekty. Ciekawszym byłoby pewnie gdybyś w tak młodym wieku miał coś do powiedzenia w swojej animacji.

Z wielka mocą wielka odpowiedzialność man ;)

Ciekaw jestem twoich kolejnych prac.

 

Przy okazji jestem hipokrytą bo sam na codzień pracuję przy odgrzewaniu kotletów, i trupów z szafy ;D, ale cóż... złości mnie to już trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkurs Assasina 3 ;p

No i spoko DOBRA ROBOTA, konkurs jak konkurs, po prostu chyba sama tematyka mi nie podchodzi i mam marudny nastrój.

Do tego frustruje mnie perspektywa klepania w kółko w pracy tego samego, przez najbliższe parę lat, bo pierwszy tytuł się sprzedał, ale cóż taki świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego frustruje mnie perspektywa klepania w kółko w pracy tego samego

Dobrze, ze właściciel cukierni w jakiej kupuję pączki ma inne zdanie. Oczywiście jest dla Was nikim, bo mój dziadek jadł takie same jak był młody ale ma świetne wyroby i jego pączki przeżyły nie jedną oświeconą ideę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkurs Assasina 3 ;p

Do tego frustruje mnie perspektywa klepania w kółko w pracy tego samego, przez najbliższe parę lat, bo pierwszy tytuł się sprzedał, ale cóż taki świat.

 

niestety ale Assassin zamienia sie w tasiemca jak COD który będzie wychodził co rok, z tego powodu ten tytuł już mi serdecznie zbrzydł ( kiedyś nawet lubiłem )

wolę nastawienie Rockstara ich GTA sprzedaje się 3 razy więcej niż Assassiny i lepiej niż CODy ale wydają tą grę co kilka lat żeby była dopracowana na tip-top i w każdej części jest dużo zmian

To tyle jeżeli chodzi o moje kilka offtopowych groszy

 

A wiek jak wiek i tak każdy sie zestarzeje a później kopnie w kalendarz tak więc bardziej skupcie się na samej pracy która jest niezła przy okazji ;P

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....trawa to już nie tamta trawa, krowa to już nie krowa, więc mleko z niej to już nie mleko, masła więc także być nie może.... i dlatego pączki mimo najszczerszej chęci już pączkami nie są.... ale nie ma się co martwić... baton popity napojem energetyzującym daje większego powera (tak piszą)... i co najważniejsze jest zdrowy bo bez bakterii no i bije pączka na głowę opakowaniem....:)))... dzięki projektowaniu którego graficy mogą zjeść prawie-pączka....:))))))))))

.... tak też ma się Assassian do Winetou....którego autor stworzył w wiezieniu, a w Polsce w 1951 roku postać została usunięta z bibliotek bo była za mało czerwona.....:))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze właściciel cukierni w jakiej kupuję pączki ma inne zdanie. Oczywiście jest dla Was nikim, bo mój dziadek jadł takie same jak był młody ale ma świetne wyroby i jego pączki przeżyły nie jedną oświeconą ideę.

 

No świetne porównanie, filmy są jak pączki i jeden dobry przepis właściwie wystarcza :)

I poco to emocjonalne nacechowanie i insynuacje, ze ktoś jest dla kogoś nikim. Też mogę użyć takiej ckliwej retoryki:

Mój dziadek też przeżył nie jedną oświeconą ideę, za którą poszły masy, jak np. obóz koncentracyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pisałem o dziadku, i to nie miała być analogiczna wypowiedź, tylko analogiczne środki w wypowiedzi.

Zresztą co z tego, możemy tu brnąć, że pączki przetrwały napad nazistów komunistów i kosmitów tylko po co.

Przeczytałem, zrozumiałem, wyraziliśmy swoje zdanie na ten temat..

Pozdrawiam

 

Edit: I żaden ze mnie artysta, mechanikę komputerową konstrukcji skończyłem :)

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności