Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

krowa-robot bardzo ładnie wyszła. tak trzymać. pozdrów twoją Frau ode mnie.

jaka krowa to jest nosorozec, przeciez widac 1 rog, i charakterystyczne ulozenie glowy.. a temu kotowi obok to co wystaje? ;o

 

cholera, juz 20post w tym tygodniu a ciagle mam 699 xX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahahaha druga moja pracka w zbrushu ...czas okolo 11 minut...[osobiscie dla mnie ten program to porazka zabija ducha modelowania :D]

1588b663df5a166a.png

 

mialem fajniejsza wersje ale cos nacisnolem i tak sie zagescila siatka ze mi komp nie wytrzymal po eksporcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie oto cosik mi wyszlo... trenuje raczej rozkladanie siatki aby przy bliskiej odleglosci jakosc nie byla tragincza... teksturki bardzo duze bo 512/512 -- ale to poczatki ;) --- wszystko pojdzie do silnika ogree(po lekkiej optymalizacji) i mam nadzieje ze wreszcie sie nam uda zawalczyc z fizyka ;) scenka ma byc wieksza ale treningowa -- nie mielem gdzie dac bo do finisha to nie robi... a do game artu tez bo spedzilem nad tym mniej jak godzine... wiec daje tutaj ;) -- czas licze dla 6 budynkow bo tyle zrobilem... ale daje to bo szalu nie ma ;)

bud29gb.jpg

 

 

bud32uj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

hmm niewiem czy to jescze speed bo glowa modelowana jakos wczoraj i przedwczoraj w wolnych chwilach,

wrzucam tutaj bo glowka robiona praktycznie tylko dla treningu... i raczej zadnej wiekszej sceny z tego nie bedzie... choc kto wie ;)

glowa9ew.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka w tym kraju jest dużo rzeczy na siłe ale hosting obrazków to chyba nie - na Twoim przykładzie miałem wcześniej pisać ale mi się nie chciało więc skoro już jesteś - w Twoim wątku z pracką z rekomy - nie idzie zobaczyć nic poza siatkami itd - głownego renderu nie wczytuje - dlaczego bo jest na tej stronce o której mowa - a teraz widze żę coraz wiecej osób na to sie przerzuca a skoro u mnie nie chodzi to może i u innych nie chodzic - a proszenie kogoś żeby zrobił mi screenshoota też już może powoli denerwować.

 

Dlatego o tym pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ania: thx :D

@hindus: ja korzystam z slibe bo:

1. jest przejrzysty

2. nie ma reklam (narazie :/)

3. jest multiple upload

4. fajna obudowa (tzn. ksiega gości, komentarze, licznik, galeria)

5. moim zdaniem nie jest za wiele wolniejszy od imageshack (mam tez tam konto)

Natomiast minusem jest ze uzyli ajaxa, a moja opera (9) ma problemy z wyswietlaniem obrazków, ale nie przeszkadza mi to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza praca na forum.

Boxmodeling... 1h + teksturki i render ok. 1h

Koleżanka mi narzuciła temat tego speedzika ;)

Ciekawy jestem waszych opinii... ponieważ wszystko na szybcika to troche błędów jest... ale ogólnie nieźle chyba jak na pierwszy post?

 

widelczykht8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności