Skocz do zawartości

jak rozpoznac wkret na zlecenie


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pamietacie ta akcje z krakowa? ZERO PRYWATNOSCI , NIKT NIE MOZE CZUC SIE BEZPIECZNYM.Informator zawsze dopnie swego. Juz pewnie nawet system ochrony swiadkow nie pomoze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (16:12)

siemka

mati (oszust) (16:12)

czesc

Ja (16:13)

pogadamy?

mati (oszust) (16:13)

o czym?

Ja (16:13)

a mozemy pogadac na wszystkie tematy?

Ja (16:14)

jestes tam?

mati (oszust) (16:14)

tak

mati (oszust) (16:14)

wiec slucham

Ja (16:15)

no więc

Ja (16:15)

zacznijmy od 1 prostego pytania

Ja (16:15)

dlaczego oszukales tylu grafikow w polsce? w tym mnie?

Ja (16:15)

a moze to nie ty

Ja (16:15)

moze to ktos inny

mati (oszust) (16:15)

1. nie oszukałem nikogo

Ja (16:16)

w kazdym razie slyszalem ze wiesz o co chodzi

mati (oszust) (16:16)

po 2. tłumacztłem dzisiaj jednej osobie,

Ja (16:16)

ale nie mi

Ja (16:16)

wytlumacz to mi

Ja (16:16)

czuje sie oszukany

Ja (16:16)

oszukal mnie ktos

Ja (16:16)

wszyscy mowia ze ty

Ja (16:17)

czekam na wtlumaczenie

mati (oszust) (16:17)

oszukał was Kreshi nie ja,

mati (oszust) (16:17)

ja i Kreshi to są 2 rózne osoby

Ja (16:17)

jaki kreshi?

mati (oszust) (16:18)

to moze inaczej Jeffery

Ja (16:18)

ale

Ja (16:18)

z naszego portalu

Ja (16:18)

max3d?

mati (oszust) (16:19)

tak

Ja (16:19)

nie mamy tkiego

Ja (16:19)

ani jeffrey ani kreshi

mati (oszust) (16:19)

to moze spytaj sie innych osob

Ja (16:20)

czekaj

Ja (16:20)

jest

Ja (16:20)

to napewno nie jestes ty?

mati (oszust) (16:20)

 

 

---------------------

a teraz ciekawostka =]

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=7200&highlight=kreshi

 

obczaicie to. nic nie kapuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati (oszust) (16:26)

cos jeszcze?

Ja (16:26)

miałeś kiedyś coś do czynienia z kreshim?

mati (oszust) (16:26)

tak.... jesli tak myslicie ze ja to kreshi

Ja (16:27)

dlaczego wybrał akurat ciebie

Ja (16:27)

jesteś nieszczęśliwą ofiarą losu vczy jak?

mati (oszust) (16:28)

to prosze zobaczcie w bazie whois ze na innych domenach

mati (oszust) (16:28)

zobaczycie inne adresy

Ja (16:29)

miałeś kiedyś coś do czynienia z e-mailem

Ja (16:29)

[email protected]

Ja (16:29)

?

mati (oszust) (16:29)

 

Ja (16:29)

a jaki jest twoj e-mail?

mati (oszust) (16:29)

mniałem ale z greks3_2.

Ja (16:29)

i o co w tym chodziło?

Ja (16:30)

mamy uzytkownika

Ja (16:30)

greks

Ja (16:30)

na forum

Ja (16:30)

to jest wlasnie ten osszust

Ja (16:30)

podaje sie za kreshiego

mati (oszust) (16:30)

nie bede ci opowiadał bo znowu bedziecie sie wysmiewac.

Ja (16:30)

kto my?

mati (oszust) (16:30)

na forum..

Ja (16:30)

wchodzisz na nasze forum?

mati (oszust) (16:31)

a ja i tam dowiode, ze jestem niewinny

Ja (16:31)

to chociaz daj namiary na kreshiego

mati (oszust) (16:32)

jak wam nie podał to myslesz ze mi poda?

Ja (16:32)

tak mysle

mati (oszust) (16:33)

120

mati (oszust) (16:33)

za jakies domeny.

Ja (16:33)

co 120?

mati (oszust) (16:33)

wiec jesli myslicie ze mam gg to sie mylicie

mati (oszust) (16:34)

kreshi mi mowił ze zarobie sobie kase jesli zainwestuje w domeny

mati (oszust) (16:34)

wiec zainwestowałem 120 zł, ale teraz mam same problemy, przez tą osobe.

Ja (16:34)

jakto tobie mowil?

Ja (16:34)

to jak sie z nim skonttaktowales

Ja (16:34)

?

mati (oszust) (16:35)

z gg sie odzywał.

Ja (16:35)

i juz nie masz jego numeru?

mati (oszust) (16:36)

juz nie poniewaz go zablokowałem ale odzywał sie z nr 5309171

Ja (16:36)

jak nam pomozesz to cie przestana oskarzac

mati (oszust) (16:37)

jak mam wam pomuc, jak widzą kreshiego we mnie, i przeszkadzją mi i mojej rodzinie

Ja (16:38)

to moze se odezwij na forum czy cos

mati (oszust) (16:38)

chciałem wytłumaczyc to jedej osobie, ale ona sobei kawał zrobiła i nagrała naszą rozmowe

Ja (16:38)

kto?

Ja (16:39)

sproboj wytlumaczyc im wszystkim

Ja (16:39)

na forum

Ja (16:39)

pozwolisz zebym wystawil to rozmowe na forum?

Ja (16:40)

zeby pokazac ze masz dowody is sie tlumaczysz

Ja (16:40)

halo

mati (oszust) (16:41)

powiem tylko tyle, zle robicie, ale to juz wasze słumienie

Ja (16:41)

moge wystawic czy nie?

mati (oszust) (16:42)

rob cos chcesz i tak mam juz powazne problemy, + policja ale mowie obyscie sie mylili

 

 

 

Sorki ze wrzucam cale rozmowy ale nie chce mi sie ciac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość informator

Witam, mam dostęp do jego różnych maili na mn. na greks3_2 i tam też ludzie mu piszą na ten mail , że on ma im kase oddać :D Na inne maile burak miał ten sam adres, hasło :) mam wszystkei dowody na niego. GG to ja przejąłem NIE Kreshi. On jest tą samą osobą. Szukałem. Podawał się za Kreshiego lub MateuszaX i podawał wszędzie ten sam adres maila i GG. :) Więc niech się nie wykręca :)

 

HAHA :) Niestety na GG różne numery i maile miał identyko hasło. Dwie różne osoby w życiu by nie miały takich samych haseł :) Że ma oddać kase itp. :) Kreshi nie ma innego GG. To było jego ! Przejąłem je bo miał takie same hasło jak na maile !! To może być tylko jedna osoba!! KŁAMCA JEDEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ... no to niezle

 

Mateusz twierdzi ze zostal wrobiony , twierdzi tez ze winowajca tego calego zamieszania odzywal sie z numeru "5309171" ... dziwnym trafem pod tym numerem kryje sie nie jaki Mateusz ... hmm no ok ...

 

ktos moze sprawdzic (modernatorzy) z jakiego IP odzywal sie ten pacjent : ?

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=7200&highlight=kreshi

 

i ew. porownac go z innymi osobistosciami Mateusza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sans, nie olewaj tego tak błagam... inni na tym ucierpia... Po co go od razu na policje itp, itd ale tak speszyc zeby przestal :P. Marcin dobrze gada. Sprawdźcie to. A tak w ogóle to nie koniecznie ten chlopak to zrobil. No ale ktos zrobil... Bylismy na tropie a szeryf zbannowal glownego informatora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EKhm. Ja jednak mysle ze sie nie mylilismy... Kiedy Mateusz przed chwilą opuścił gg to nagle po paru sekundach wszedl ten kreshi z numeru 5309171. Zrobił tak pare razy po czym wszedl na swoje gadu-gadu i powiedzial: "zacielo sie ggg"... Nie wiem co o tym myslec :/

"mati (oszust) (17:23)

nie byłem na innym gg"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błazi ja tego nie olewam, ale za przeproszeniem, Wasze błaznowanie nie przyczynia się rozwiązaniu problemu.

Jeżeli informator Bhaal rozpracował oszusta i udało mu się namierzyć go to Wy jako poszkodowani powinniście ustalić wspólne działanie. Powiniście przygotować przemyślaną, poważną rozmowę z rodzicami oszusta i/lub przejść na drogę prawną w co raczej wątpię. Plując oszustowi na gg do niczego nie dojdziecie bo... sorry Wasze cytowane wypowiedzi z gg są żałosne.

Jeżeli koleś od ponad roku uprawia taką zabawę to znaczy że jest ostro jeb***ty i osobiste rozmowy z nim nie mają najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drogą prawną można by. On oszukał lekko z 50 osób. Jak by zebrać to wszystko razem to możnaby iść na policje. On ma pełno numerów GG. Rozmawiałem z jego znajomym i się przyznał do tego (niewiedząc , że nie rozmawiaz z Mateuszem). On teraz się wymiguje bo się boi.

Oczywiście on mnie wykiwał i gdy chciałem z nim o tym porozmawiać na innym numerze GG, który dziś podał to mnie od razu zabanował bo wie kim jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bhaal, jako główny informator :] zrób listę poszkodowanych (imię, nazwisko, imię ojca, data i miejsce urodzenia, pesel, adres + dokładny opis oszustwa dokonanego na danym poszkodowanym). Mając taką listę przedzwoń do swojej prokuratury i/lub wojewódzkiej komendy policji i umów się na spotkanie celem złożenia doniesienia. To wypali tylko wtedy gdy poszkodowani wyrażą chęć odbycia wycieczki na zeznania do tejże prokuratury lub komenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, pozbieram wszystkie adresy i zrobie liste. Szczyl będzie miał nauczke za robienie głupot. Rodzice nic prawodpodobnie nie wiedzieli bo ojciec się z deczka zdziwił. Naciągcz jeden. Dziś znów próbował zarobić kase na oszustwach. Eh...

PS. Tak poza tym to ścigam go mn. za to "pocałuj mnie w dupe" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy go jeszcze dorwiecie....on juz pewnie wyemigrowal za granice (moze na alaske albo BIEGUN POLNOCNY) byle jak najdalej stad :D przestraszyl sie chlop :]

Ale jak tak patrzylem jak rozmawial z roznymi osobami na gg to widzac te jego bledy ort itp doszlem do wniosku ze to dzieciak...Ale jak juz uslyszalem jego glos w telefonie to bylem pewny ze to (prawie ;])DOROSLY CZLOWIEK ,ale z inteligencja przedszkolaka?(lub rogalika z maslem jak kto WOLI :D)...Bhaal trzymam . POKAZ MU GDZIE JEST JEGO MIEJSCE [ | |JAIL (+,+) JAIL | | ]

JUZ NAWET MAM WIZJE JAK TO BEDZIE WYGLADAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vorek! prawie Cię nie poznałem! tyle czasu miałeś magiczny światłomierz w avatarku. a teraz ta ryba z Ice Age :D

caspik: wszystko rozumiem ale to nie "Rzeczy interesujące/rzeczy zabawne". proponuję czekać na kolejne niusy naszego Informatora (pzdr.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co z tego az taką aferę robić? Koleś cfaniaczył i tyle a te pieniądze to nie kradzież tylko wasze dobrowalne oddanie (naiwność... :/). Gdyby ktoś tak naciągał to napewno nie robił by takich błędów... Jak przedstawiciel atari moze mówić "poszłem"... Poza tym napewno byłby zabezpieczony na taką wpadkę. 16 - latek musuiałby być szalenie przebiegły i inteligentny żeby naciągać dorosłych, odpowiedzialnych ludzi na sumy po 400 zł... ZASTANÓCIE SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

hehe wy sie zachowujecie gorzej niz on marudzicie tylko a zrubcie cos

takjak pisze sans zbiezcie liste osob ktore sa poszkodowane a nie gadacie jakies bzdury:)

piszecie tylko co z nim zrobicie jakie beda konsekwencje ale wy tylko piszecie bhaal tylko narazie dziala kasy to wy i tak (najprawdopodobniej) nie dostaniecie ale powinniscie zamiast isc na policje pogadac z jego rodzicami co i jak i na pewno juz nie bedzie mlodziak mial neta i bylo by po sprawie

 

a tu taka moja refleksja: (:D)

mnie ciekwai jedno wasza naiwnosc bo nie kumam skoro on wam wisi kase to znaczy ze albo mu daliscie kase(;)) albo daliscie mu prace a on wam kasy nie zaplacil

tak??

wiec po przeczytaniu waszych rozmow na gg bylo mowione ze dacie mu prace a za dwa tygodnie bedzie umowa tak?? ale on pisal ze praca "musi przejsc glosowanie" i teraz sie moze wyprzec ze praca nie przeszla glosowania inaczej ze sie nie spodobala:)

wedlug mnie to wy jestescie naiwni tez chcial abym zrobil kilka modeli na "probe" a pozniej byla by jakas umowa ale olalem typa i juz:D

wedlug mnie powinniscie pogadac z jego rodziciami a jak to by nie poskutkowalo to dopiero wtedy isc na gliny:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu taka moja refleksja: (:D)

mnie ciekwai jedno wasza naiwnosc bo nie kumam skoro on wam wisi kase to znaczy ze albo mu daliscie kase(;)) albo daliscie mu prace a on wam kasy nie zaplacil

(...)

wedlug mnie to wy jestescie naiwni tez chcial abym zrobil kilka modeli na "probe" a pozniej byla by jakas umowa ale olalem typa i juz:D...

pozdro

dokladnie nielot, w duzej mierze to przez Wasza nieuwage i naiwnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie znowu ktoś inny wyjebał prawie 2 lata temu w ikonkach. Chiał pixle artowe zrobiłem mu wysłałem brzydką jakość ale nalegął i nieiwem co mnie skusiło wysłałem mu normalne. I do tej pory sie nie odezwał. Teraz bym sie już nie dał wkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludzie robili mu też strony internetowe , nie tylko modele :) ja niestety jade jutro na ślub i liste ludzi zrobie w pon. i powysyłam maile do poszkodowanych. Ja chce tylko aby typek był ukarany a nie żeby kase oddał. Powiedziałem jego ojcu, że Mateusz naciągał ludzi na wiele sposobów a modele to tylko jeden z nich.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)jeszcze raz : super dyskusja ^^ > ksiazke mozna napisac :)

2)

"informator" kim jest ten pan "X" ??? (nieaktualne)

 

SansSerif dobrze gada: to jest gnojek,

ja gdybym byl przedstawicielem firmy to bym nie pisal:

"papa to wszystko co chcialem wam powiedziec"

albo TO JEST THE BEST!!!:D:D:D:

"sry, nie moge teraz wymieniac tytulow, tyle ich bylo: musz isc na obiad"

hahahahahahaha boki zrywac

 

"i/lub wojewódzkiej komendy policji i umów się na spotkanie celem złożenia doniesienia" aaaaaaaaaaaaaahahahahhahahahahahahhahahahaha, nie no nie moge

"Ale jak tak patrzylem jak rozmawial z roznymi osobami na gg to widzac te jego bledy ort itp doszlem do wniosku ze to dzieciak..." ja tez : trzeba po prostu z nim ( pogadac : moze on jest ...teges :P nie trzeba od razu go lac.

"16 - latek musuiałby być szalenie przebiegły i inteligentny żeby naciągać dorosłych, odpowiedzialnych ludzi na sumy po 400 zł... ZASTANÓCIE SIĘ" NO COMENT

"to dopiero wtedy isc na gliny:)" > od glin sie ucieka^^

~~~~konkluzja~~~~~

 

oj niezle niezle: koles jak to widzisz to : przeczytaj to i wez sobie do serca co Ci ludzie pisza, a jak nic do Ciebie nie dociera to kiepsko z toba. > ja nie mialbym sumienia nikogo okrasc, ale jak ty mogles brac modele od kolesi i normalnie potem ich olewac i nie placic ...to znaczy ze niezly z Ciebie pojeb > pewnie srebrny dres nosisz,. jak to spiewa hg z mokotowa" jebac leszczy z lamusami sie nie piescic" , no i po co Ci to bylo? teraz bedziesz mial przejebane z prokuratorem, z rodzicami, polamana szczeke i debed na koncie i wszystko dlatego, ze robiles zle. (ok, chyba styka),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh widze, ze tu fajna zabawa byla/jest - aż cały wątek przeczytałem:].

Oszuści byli są i będą. Zostałem kiedyś oszukany , ale na szczęście nie przez tego "pana" - jeszcze by mnie wciągneło tak jak was ;). W końcu nie wiadomo kto tu ma z kogo zabawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności