Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 - zwiastun z VGX


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to szacun, bo na moim lapku szło płynnie w 30fps.

(jakby ktoś nie zrozumiał mam na myśli, że zobacze to uwierzę, bo nigdzie nie było actual ingame footage)

 

Bardzo zacne mimo wszystko, klimat rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie wiedziałem co wpisać w newsie.

 

To naprawdę wszystko od początku do końca silnik? Od pewnego momentu wiedziałem, że to silnik, ale początkowy fragment sądziłem, że to animacja.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

szkoda, bo powstają coraz lepsze gry, a człowiek nie ma czasu w nie grać... ja ledwie jedynkę zmęczyłem kilka dni... może na emeryturze nadrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narwik: myślę, że właśnie dla zmyłki. Między innymi te i inne efekty momentami sprawiały, że myślałem,że jest to animacja. Chciałbym zobaczyć coś dłuższego tego "in game footage".

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne (z małymi wyjątkami)..., rozumiem ze to nie render ale nie rozumiem tych mega nasyconych, cukierkowych kolorów....świetnie dobrane odcienie itd ale przesycone, wygląda to nienaturalnie i bajkowo ;/... najlepszy trailer jaki widziałam dotąd to ten

naturalny, mroczny i poważny:) jakoś bardziej pasuje do tamtych czasów

 

tak czy inaczej gratuluje świetnej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko nie wiem czemu operator kamery znowu symuluje błąd ostrzenia. Tak jakby to miał być materiał kręcony autofocusem. Nie ma to ani sensu ani polotu. WHY?"

 

Z powodow wrazeniowych. Mialo wzbudzic odrobine niepokoju, niemoznosc przyjrzenia sie dobrze masce. Chlopaki skladajacy trailer uzyli go takze w polaczeniu z efektem przejscia do shotu na Wiesia.

 

Uznajmy to za fajerwerk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodow wrazeniowych. Mialo wzbudzic odrobine niepokoju, niemoznosc przyjrzenia sie dobrze masce. Chlopaki skladajacy trailer uzyli go takze w polaczeniu z efektem przejscia do shotu na Wiesia.

Uznajmy to za fajerwerk:)

 

No to nie jest rzecz nad którą warto się rozstrząsać Bóg wie ile czasu, ale zauważyłem, że ktoś u was lubi się bawić w autofocusa. Tymczasem to, co w Dystrykcie9 wygląda ok, wygląda zaskakująco w takich rzeczach jak Gra o Tron. Zgubienie ostrości w przejściach ogniskowej, i w przejściu między bohaterami jest świetnym chwytem i od razu to wychwyciłem bez chorobliwego analizowania klatek. Ale zabawa ostrością pośrodku ujęcia, bez zmiany planu, no jak coś takiego się dzieje w normalnej produkcji to jest z definicji powtórka ujęcia.

Samo zło po prostu : )

 

Pytania techniczne: będą miękkie cienie? I gdzie jest nagrywana wersja angielska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narwik: przy ujeciach z dluugiej lufy i poruszajacym sie bohaterze to juz nie przesadzajmy, ze to sie nie zdarza. Zalezy od stylu krecenia. Sa rezyserzy i operatorzy , ktorzy robia duble do skutku. Az wszystko bedzie perfekcyjne. A sa tacy ktorzy pra do przodu po dwoch , trzech dublach ( szczegolnie w serialach ) i sorry jak ostrzyciel nie zdazyl to trudno. Faktycznie w animacji to jest jak symulowanie flarek i brudu w obiektywie - ale czasem warto. Jesli w ogole czepiac sie tego ujecia to do tego ze to nie wyglada na super dluga lufe i duzy ruch, wiec ostrzyciel straszna dupa :)

Ale to musialbym sie na sile czepiac. Ladnie ta gra wyglada. Fajna muzyka. Hail Reanimator.

Edytowane przez Baggins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze slowem komentarza, bo mieszaja sie rozne rzeczy, a chcialbym, zeby byla jasnosc.

 

Ja nie jestem rezyserem calej gry, nie jestem rezyserem tego trailera. Jest w nim po prostu moja i mojego zespolu praca cutscenowa ;)

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

to które dostałeś było Spielberga ;-)

 

a propo reżyserów, Hochland będzie kręcić nowe "Dziecko Rosemary"... już się boje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności