Skocz do zawartości

[FD] Fuzja umysłów


rino

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wielkie dzięki za komentarze. Co do kolorów to sam nie wiem, z jednej strony do sceny o takiej tematyce bardziej pasują kolorowe barwy, ale z drugiej strony przy ciemnych barwach powstaje ciekawy kontrast na linii poważna forma/ błaha treść.

Jeśli starczy czasu (wątpliwe :) ) pewnie zrobię dwie wersje i wtedy będzie można ocenić.

 

@ deshu - trochę wiary :)

 

Póki co kolejny update:

 

dpwg.jpg

 

Nie jestem do końca zadowolony z sierści psa, wygląda trochę jakby był pluszowy (może jak dorobię mu oczy to nieco go to ożywi). Jeśli mi się uda to jeszcze go poprawię, a jeśli nie, to trudno ;/

 

xqwv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ MariushO - w takim razie sierść zostaje :)

@ Sebazx6r - fakt, dzięki za cynk - poprawione :)

 

Zamykam shadery i teraz zostaje wyrenderować w dobrej jakości i dopuścić się na obrazku postprodukcji. W międzyczasie ciągle sprawdzam dwie wersje kolorystyczne:

 

cz9x.jpg

 

8agi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEK aby napewno? Wersja z nasyconym kolorem pasuje idealnie do przekazu obrazka i do opisu historii. Wersja 2 jakby dystansuje od przekazu a bardziej nastawia odbiorce na ogladanie pracy jako zdjecia z przed lat. Oczywiscie autor podejmie decyzje, ale dla mnie 1 jest super.

Co moze byc troche meczace dla oka w wersji kolorowej, to chyba za duży glow "wychodzacy" z maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za komentarze i opinie. Finalnie decyduję się na kolorową wersje - stylowo i fabularnie faktycznie będzie to nieco bardziej spójne.

 

@ Piwczyk - realista :P No dobra, może nieco przesadziłem :)

 

"Przyszłość nie klaruje się zbyt optymistycznie, przestępczość osiągnęła swe apogeum i tylko nieliczni wciąż poczuwają się do walki o dobro. Grupa śmiałków, profesjonalnych detektywów, mistrzów w swym fachu (a przynajmniej tak im się wydaje) chcąc zwiększyć swą dochodzeniową wydajność zdecydowała się na desperacki krok - fuzję umysłów, czyli burzę mózgów w dosłownym wydaniu. Jednak nie przewidzieli, że ciągłe zaglądanie w czyjeś myśli i wystawienie na widok publiczny swoich jest przyczyną ciągłego stresu, frustracji, a w efekcie otępienia, rozkojarzenia... szaleństwa."

 

oagn.jpg

 

Link do wersji z większa rozdziałką:

 

http://imageshack.com/a/img542/939/lsmv.jpg

 

oraz link zapasowy:

 

minds_fusion_final

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA KUNA PADŁEM haha a tak poważnie to praca wysokich lotów miazga, sam przymierzam się za jakiś czas robić w podobie cukierkową grafiką z postaciami bardzo mnie takie pracę inspirują i podobają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fixed - obyś nie spróbował czy da się tak umysły połączyć :) a tak na serio to ciężar starałem się przenieść na prawą nogę i do równowagi lewą rękę, pozycja prawej ręki to bardziej wypadkowa położenia lupy tak, aby było oko widać.

 

@ Quentin - dzięki :)

 

@ mateusz__s - dzięki :)

 

@ Kir4 - dzięki, nie ma co zwlekać, jeśli tego rodzaju prace to styl i tematyka która Ci pasuje to fun będziesz miał niesamowity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna praca - jak dla mnie podium gwarantowane. Dobrze, że wybrałeś wersję bogatą w kolory, bez nich całość straciłaby swój urok. Gratuluję efektu końcowego i trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za komentarze, mam świadomość że tego rodzaju humor nie każdemu pasuje, tym bardziej cieszą mnie pozytywne opinie - aż się chce za kolejny projekt zabierać :)

 

@ JoseConseco - tydzień przed końcem to była praca na 200% normy więc na szczęście jakoś się wyrobiłem, a poza tym lekka spina czasami jest motywująca :)

 

@ jerzzz - hehe, jakbyś napisał o tym wcześniej to bym pieseła nazwał "Miszcz" i napisał mu to na obroży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, u mnie do podium zabrakło chyba tylko czytelnej stylistyki. Wydaje mi się, że przy tej konwencji potrzebne by była większa saturacja i kontrasty, ale konkurencja jest niesamowicie mocna w tym roku. Na niewykalibrowanym monitorze praca wygląda u mnie lepiej. Tak czy siak bardzo dobra praca. Gratuluję. + Kuna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kotisded - dzięki, z tym nasyceniem niestety muszę przyznać Ci rację, w domu robiłem na nieskalibrowanym dellu, później jak odpaliłem w pracy na niedawno kalibrowanym monitorze to widać nieco braki w nasyceniu, nie jest to różnica duża ale mimo wszystko jest zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności