Skocz do zawartości

Teczka 3D - Jacob


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, JackTheRippy napisał:

arielka 


image.thumb.png.c61071092dd716a0016110934c5e65c1.png

Nom a wiesz nawet podobna - taka Dark Souls-owa wersja na którą poszedłbym do kina 😄 
Tytuł roboczy: Mała Syrenka Afer Life - przygody z koszmaru marynarza. A na końcu zamiast ślubu była by scena jak go zjada 😄 

P.S.
Choć w talii trochę jej przybyło - widocznie ludzina jest tucząca, musi ograniczyć też węglowodany 😉 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom po za palcami to koszmar rodem z Dead Spaca'a, Blood Borna czy innego jakiegoś Stranger Things 😉

Choć z tego ujęcia (nie wiedzieć czemu) przypomina mi trochę tego milusińskiego zielonego Marsjanina z bajki mojego dzieciństwa:
image.png.5eca646e0ddecc4c5d70dd5df84cd8aa.png => images?q=tbn:ANd9GcRYzKOuviEc9O7KGvRLM2ntFnp_f6gbUyZ_5VACmuYJiO_BsbsQg9iUnXbjjpZa7MDGtLs&usqp=CAU 

 

P.S.
Czy są tu jeszcze ludzie nie cierpiący na zaburzenia snu? 

  • Like 3
  • kekw 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Mortom said:

P.S.
Czy są tu jeszcze ludzie nie cierpiący na zaburzenia snu? 

Nie, a o co chodzi? 😄  ja poszedłem spać o 6 rano, wstaję o 8:20, dobry początek tygodnia, 10:36, poniedziałek a a ja już nie wydalam i czekam na weekend 😄 

  • bogactwo 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Destroyer napisał:

Nie, a o co chodzi? 😄  ja poszedłem spać o 6 rano, wstaję o 8:20, dobry początek tygodnia, 10:36, poniedziałek a a ja już nie wydalam i czekam na weekend 😄 

insomnia-meme-idlememe-5-300x407.jpg  Sleep-Is-For-The-Weak-Funny-Meme-Picture.jpg

 

Edytowane przez Mortom
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mozna w tych czasach ogarnac bez zadnego wysilku jesli chodzi o robienie ryjow strasznie demotywuje 😄
No chyba ze likenessy, bo to wciaz werfikuje skilla

Polaczenie bazy na która wrzuca sie OLDIFY(3dscanstore) + Metahuman. Nawet jednego ruchu pedzlem aby cokolwiek poprawic i moneyshot na IG gotowy
image.thumb.jpeg.dd9307456f8c28450e7ebd65c0b578a7.jpeg

  • Like 6
  • bogactwo 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JackTheRippy napisał:

to co mozna w tych czasach ogarnac bez zadnego wysilku jesli chodzi o robienie ryjow strasznie demotywuje 😄
No chyba ze likenessy, bo to wciaz werfikuje skilla

Polaczenie bazy na która wrzuca sie OLDIFY(3dscanstore) + Metahuman. Nawet jednego ruchu pedzlem aby cokolwiek poprawic i moneyshot na IG gotowy
image.thumb.jpeg.dd9307456f8c28450e7ebd65c0b578a7.jpeg

To jest spoko ale zabije kreatywność imo. Będzie potrzeba zrobić coś bardziej konkretnego, jakiś bohater lub postać drugoplanowa i może być dupa jak ktoś za bardzo się przyzwyczaji do slideró.

 

A mordka spoko! Tylko z łapy każda wyjdzie inna. A z tego to już nie wiem. 

 

Sam zacząłem czasem używać ich darmowej głowy z blendshapami. Nawet spoko jak chce się otworzyć gębę czy coś 😉 Ale na oldify to już trzeba mieć ten ruski plugin do przerzucania topo a na to szkoda mi hajsu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaden "fejs crijejtor" nie demotywuje bo lubie rzezbe i chce to robic chocby caly swiat przesiadl sie na "Unreal Human Super AI Sculptor Replacer v2.0 VR edition - now with 25k new sliders!!!".
Ta morda snila by mi sie po nocach, gdybym spal..

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JackTheRippy napisał:

to co mozna w tych czasach ogarnac bez zadnego wysilku jesli chodzi o robienie ryjow strasznie demotywuje 😄
No chyba ze likenessy, bo to wciaz werfikuje skilla

Polaczenie bazy na która wrzuca sie OLDIFY(3dscanstore) + Metahuman. Nawet jednego ruchu pedzlem aby cokolwiek poprawic i moneyshot na IG gotowy
image.thumb.jpeg.dd9307456f8c28450e7ebd65c0b578a7.jpeg

no juz ostatnio to mowilem XD robienie glowek teraz to 5 min roboty i trzepiesz lajeczki 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, przyspieszy to jakoś robienie gier? Z tego co czytałem, to zrobienie postaci to miesiąc pracy (od a do z). Czy raczej, to tylko wycinek tworzenia tytułu i nie specjalnie przyspieszy całość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, makak napisał:

Z ciekawości, przyspieszy to jakoś robienie gier? Z tego co czytałem, to zrobienie postaci to miesiąc pracy (od a do z). Czy raczej, to tylko wycinek tworzenia tytułu i nie specjalnie przyspieszy całość? 

jak sobie bedziesz robil gierke dla siebie na kolanie, to masz darmowe assety z gornej polki (jakosciwo). Takze przyspieszy. Oczywiscie monstery/alienty itp poki co nope 🙂 aczkolwiek wyglada na to ze epiki tez nad tym pracuja 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JackTheRippy napisał:

wczoraj wpadl mi w rece, oczy zapiekły i zaczalem poprawiac, bo az smutek

image.thumb.png.f47282577b63f7ba8ba1de91d1168565.png

czemu nim nie handlujeszz? Teraz po tej sprawie jeszcze spolecznosc 3d printowcow by sie rzuciła 😉 

 

Progress widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności