Skocz do zawartości

Dead Island 2 - E3 2014 trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

cos tam slyszalem ze prawa do ip mialo dipsilver i dalo to komu innemu do robinia, ale wiecej pewnie powie ktos z techu ;)

 

edit:

 

trailerek oczywiscie najlepszy jaki widzialem na e3 :)

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny trailer, prawie równie dobry jak do części pierwszej (mam na myśli ten opowiedziany od końca). Jedyny drobiazg, jaki mógłby zostać tu dodany, to dobiegająca z leżących słuchawek muzyka, motyw z całego filmiku, aż się prosiło o taki pogłos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakrycznie podoba mi się ten zwiastun:D Cały czas go oglądam. To że Techland nie zrobi nowego Dead Island było tak naprawdę wiadome już w momencie zapowiedzi Dying Light, no ale nie spodziewałem się że w ogóle nowa część Dead Island powstanie:) Poprzednie części były bardzo fajne, więc dwójeczkę pewnie też sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zryte na maksa. Tematyka nie dla mnie, chyba na innych grach się jednak chowałem. Motyw z adikiem niczym w 1945 r. Technicznie rewelacyjna robota. Klimat równie popaprany co w tym breakdownie z Dead Snow 2 (

), ale poziom mega, kocie ruchy, animacja, dynamika, światło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO zwycięzca konkursu na najlepszy trailer.

Oczywiście miałem osobisty dylemat z Wiedźminem. Ale panowie, W3 jest taki jaki oczekiwaliśmy. Ładne widoczki, ładne cięcia (co kto ma, mieczem, kamerą), ładna muzyka, ładne panie. No, jest dobrze, ale to jest po prostu kolejna bardzo dobra robota. Natomiast DI będziemy wspominać nawet za rok. Więcej nawet, ja jako człowiek kompletnie niezainteresowany tą grą, mam ochotę sobie popykać młotkiem po umarlakach.

 

A co do reżyserów z holiłudu, też mam wrażenie że trailery do gier chyba inni ludzie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, w kontekscie wypowiedzi narwika moja moze zostac zle odebrana (chociaz nie uwazam, zeby akurat W3 mial najlepszy trailer) to podoba mi sie pomysl, podoba mi sie wykonanie, humor jako taki, ale jestem fanem tego ciezszego z DI-1.

 

Zombiaki byly dla mnie zawsze pretekstem do opowiedzenia czegos o ludziach, dowiedzenia sie czegos o naturze ludzkiej (Walking Dead na przyklad). Zombiaki i humor mnie nie interesuja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najoryginalniejszy trailer z dotychczas pokazanych. Dawno nie było czegoś tak świeżego. No i w przeciwieństwie do trailera z pierwszego Dead Island, nie obiecuje czegoś całkowicie innego niż to co będzie oferować gra.

Brawo za lekkie podejście i super muzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności