Skocz do zawartości

"Chappie" nowy film Neila Blomkampa- zwiastun


STRZYG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Elysium to duży spadek formy w stosunku do Dystryktu choć może to też wynikać z faktu że stał za nim większy budżet a więc i większe naciski na całokształt ze strony Miłych Panów Producentów ;-) (to często spotykana sytuacja w przemysle filmowym gdy zdolny twórca robi jakis fajny film "po swojemu" , film sie podoba i ktoś w grubym portfelem zwraca na tego twórcę uwagę i proponuje mu zrobienie film ale już nie "po swojemu" tylko "tak żeby się wszystkim podobało", w efekcie zdolny twórca ma związane ręce i powstaje typowy amerykański gniotek o którym się za chwilę niewiele pamięta) ...ciekawe jak będzie tym razem hmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie coś świetnego. Jakby ktoś trafił na zwiastun HD dajcie znać. Na razie na YT są tylko kopie z tej strony (niby-HD). Podoba mi się też to, że jak na razie zwiastun nie zdradza całej historii jak to często bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie większość z nas miała zbyt duże oczekiwania wobec Elysium. Dystrykt 9 mocno podniósł poprzeczkę, i jest wg mnie jednym z lepszych sci fi, i już się zapisał w historii. Elysium jest bardzo dobre, wybija się ponad tandetę pokroju Transformers lub Star Trek (filmowy). Mimo wszystko raczej rzadko będzie ktokolwiek wspominał Elysium. Moją opinię chyba najlepiej ten komentarz prezentuje:

 

After the heady sci-fi thrills of District 9, Elysium is a bit of a comedown for director Neill Blomkamp, but on its own terms, it delivers just often enough to satisfy.

 

Co do Chappie, liczę na duży sukces, bo Blomkamp jest jednym z tych reżyserów, który będzie nam serwował soczyste sci fi przez najbliższy czas, no i poza tym był grafikiem, także coś łączy nas i jego postać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to infantylne, kompletnie nie wierzę, że ten pomysł zostanie przekuty na coś sensownego, pomijając walory technicznie, trailer wieje dziecinadą. Pamiętam, że wiele obiecywałem sobie po Dystrykcie, kiedy obejrzałem zajawkę, poszedłem do kina jak na coś nowego, to miało być zupełnie świeże spojrzenie na gatunek.... i była to dla mnie rzeczywiście nowość, bo nigdy wcześniej nie chciałem wyjść z kina po 10 minutach seansu. Niby to ma jakąś głębię, niby opowiedziane na serio, a jednak na poziomie ucznia podstawówki (ale bardzo zdolnego ucznia podstawówki). Chappie na mojego nosa tylko potwierdzi, że jakość Dystryktu nie była dziełem przypadku i Blomkamp tak po prostu ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zwiastunie widzę, że Blomkamp ekranizuje kolejną swoją krótkometrażówkę...

 

 

Wierzę w ten film i w reżysera, który jednak swoim "Elysium" mocno tę wiarę nadszarpnął u mnie (nie ma co się oszukiwać - film był po prostu słaby!).

 

No i jestem w stanie uwierzyć też w robota, bo efekty na prawdę bardzo fajne :)

Edytowane przez Barti87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności