Skocz do zawartości

Rjab


RJab

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pamiętam widziałem te prace. Nie były one inspiracją jednak można coś podpatrzeć. Dzięki

Troszkę ruszyłem dalej ilustracje. Wszelkie komentarze są jak zawsze mile widziane.

cIKlvkO.jpg

Pomysł na kolejną ilustracje. głowa bedzie wydobywać się z wody. Będzie z niej zbudowana.

GiLFXqG.jpg

grafiki ze szkicownika

moWo5Jr.jpg

O3qkawQ.jpg

pozy z zajęć

kQVTJxv.jpg

HEoiWfs.jpg

6LNh6qu.jpg

alterpose

RkadJXO.jpg

w8EO4Uc.jpg

i szkic plakatu promującego tą piękną inicjatywę

TCjm0Vf.jpg

postać do komiksu na zajęcia z rysunku

kSflxyS.jpg

i dwa pomysły na plakat

v7B0hzg.jpg

8zeSQkG.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olejna praca

2AAI12E.jpg

i fresk mój i kolegi

uAZ0Rx0.jpg

dx0RqGo.jpg

rysunki 100x70 ołówek

WaniN6i.jpg

zWlc0Pb.jpg

Znalazłem w szufladzie stary koncept który zamierzam skończyć. Jeden kolega kiedyś odradzał mi umieszczania go na artstation. Ciekawi mnie wasza opinia na ten temat. Inspiracją była gra wolvenstein. Piesek bedzie mial na plecach cztery sprzężone Mg 42

gVbi4it.jpg

LxVqMEI.jpg

i jeszcze jeden z szuflady. Samuraj w klimacie falout. bedzie mial miecz ktory jest jednoczesnie bronią palną

XKelIkV.jpg

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, EthicallyChallenged napisał:

Raczej się zgadzam z kolegą, bo pewnie byś wyłapał bana za swastykę.

Pewne jak woierdol w Łodzi 

3 godziny temu, RJab napisał:

olejna praca

2AAI12E.jpg

i fresk mój i kolegi

uAZ0Rx0.jpg

dx0RqGo.jpg

rysunki 100x70 ołówek

WaniN6i.jpg

zWlc0Pb.jpg

Znalazłem w szufladzie stary koncept który zamierzam skończyć. Jeden kolega kiedyś odradzał mi umieszczania go na artstation. Ciekawi mnie wasza opinia na ten temat. Inspiracją była gra wolvenstein. Piesek bedzie mial na plecach cztery sprzężone Mg 42

gVbi4it.jpg

LxVqMEI.jpg

i jeszcze jeden z szuflady. Samuraj w klimacie falout. bedzie mial miecz ktory jest jednoczesnie bronią palną

XKelIkV.jpg

 

 

Zajebiste maluny 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalo, dzieki 🙂 By zwiększyć różnorodność, praca pozłotnicza. Złoto, srebro, szlagmetal, proszki, lakiery tempery i tusz.

kB1XsNz.jpg

widoczek renesansowy, namalowany zgodnie z uwczesną technologią. tempera

wNvuXPZ.jpg

Kopia gotycka wykonana w muzeum narodowym w warszawie

uvE5dDg.jpg

olejne prace

Z8Gf3sG.jpg

MC4dY2k.jpg

i namalowana ostatnio

MOpz9WL.jpg

autoportret zaczęty olejnymi na wydziale a obecnie kończony w ps

cmY3vSc.jpg

 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Wow 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu niebyło. Dziękuję za komentarze 🙂 Ruszyłem trochę ilustrację która przewija się w tym wątku. Po godzinach zamierzam ją skończyć. 

EOqAyTA.jpg

Kopia namalowana w Muzeum Narodowym obrazu "Niedobrana para" Simona Vouet. Nie zdążyłem w pełni jej skończyć. Może uda sie dokończyć ze zdjęć.

bk6KAR4.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RJab Zajebiaszcze rzeczy. Ta praca pozłotnicza również. Format 5x1 m taki rozmach to mi się podoba. Ostatnio będąc w Muzeum Narodowym miałem trzy obserwacje.

Nie sposób to jednego dnia oblecieć. Spędziłem połowę czasu nad Murzynką Bilińskiej.

Drugie, tak naćkane te obrazy, że jakby odpukać pożar to 50% klasycznego malarstwa znika z naszej kultury.

I że rzeźbiarze sakralni się nie szczypali i głowę mocowali na chamskim kołku 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opad szczeki zaliczylem - jeszcze nie sztucznej.

Kopia gotycka  i Niedobrana Para najbardziej mi sie spodobaly ale i nazistowska pani z piesem jedn niezla. Zaintrygowalo mnie tez na szkicu jednym co tam sie dzieje ze traba powietrzna porywa krowe 😄 . Ogolnie wrzuciles taka moc obrazkow ze mi sie prawie zawiesila przegladarka jak dogrywala wszystko z poprzedniej strony 😄  Mocne rzeczy.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 🙂 Do nazistki zamierzam wrócić i skończyć by mieć jakiś koncept postaci, więc ciesze się że się podoba.  Niestety wygląda na to, że koledzy mają racje i lepiej nie wrzucać swastyk. Jeden kolega zmieniał kolor świeczek w konceptach bo w gre grali w Japonii i kolor świeczek był kontrowersyjny 😉 a co dopiero swastyki 😄 ale mam pomysł alternatywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja alternatywa dla nazistki. 

pQF1j7B.jpg

Pomysł który już się tu przewija od jakiegoś czasu.

yZBG5Tv.jpg

Pomysł na kostium Vampirelli.

jTPoOuI.jpg

Nieskończona kopia damy z lornetką Bilińskiej, którą maluje w Muzeum.

PzJulkd.jpg

cb0ptQX.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mój temat na dyplom. Rekonstrukcja obrazu Henryka Siemiradzkiego sprzedaż amuletów. Format 2,12 m X 1,60 m.

Przez dłuższy czas będę się tym zajmował. W tym semestrze namaluję małe fragmenty i szkice kolorystyczne.

pPDTTwr.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrwała tylko czarno biała fotografia i grafiki. Próbowałem zagonić do roboty AI jeśli chodzi o pokolorowanie zdjęcia. Może ktoś się orientuje jakich narzędzi najlepiej użyć w tym celu? Myślę, że najlepiej by było gdyby kolorowanie fotografii opierało się przede wszystkim na kolorach z obrazów Siemiradzkiego.

sjyGujU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RJab napisał:

I mój temat na dyplom. Rekonstrukcja obrazu Henryka Siemiradzkiego sprzedaż amuletów. Format 2,12 m X 1,60 m.

Przez dłuższy czas będę się tym zajmował. W tym semestrze namaluję małe fragmenty i szkice kolorystyczne.

pPDTTwr.jpg

Brzmi bardzo dobrze. Będziesz się mógł dzielić tym materiałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kengi za podjęcie próby. AI zrobiło dość dużą nadinterpretacje 😄 Kolorystykę do zdjęcia opracuje na podstawie reprodukcji. Mogę dosłownie pozabierać  kolory z różnych obrazów Siemiradzkiego. Myślę michalo, że mogę. Nikt nie mówił, że mi nie wolno. Poza tym obraz będę malował na uczelni, więc wiele osób będzie miało wgląd w trakcie realizacji projektu. Myślę że to jest tak naprawdę również korzyść dla samej uczelni. Ale może dopytam się dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności