Jump to content
deshu

Dzięki, plus, minus - nie działają od kilku dni.

Recommended Posts

Jak w tytule. Nigdy nie miałem problemu z działaniem guzików oceniania postów.

Teraz, od kilku dni, klikanie w nie, nie przynosi żadnych rezultatów, poza okienkiem z info o 10 sekundowym cooldownie.

Czy tylko ja mam ten problem?

A no to spoko, myślałem że to jakaś kara dla mnie za kłótnie z dziadkiem:P

A no to spoko, myślałem że to jakaś kara dla mnie za kłótnie z dziadkiem:P

Nie tam, jego posty sa wystarczajaca kara... ;)

Limit minusów na ten miesiąc został wyczerpany. Dziadek jest w szczytowej formie!

Czy jakiś admin widzi ten wątek? Dzień bez rozdania paru minusów to dzień stracony!

Coś po aktualizacji forum przestało działać. Sprawdzę.

o i widac podsumowanie na gorze. Super, nie moglem sie odnalezc bez minusowania ludzi ;)

Niech Ci bóg w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku(Ty, który naprawiłeś te łapki.)

Czasem człowiekowi nie chce się nic pisać a łapkę by dał.

Na tym forum to już chyba nic nie działa ^^ Nikt też nie interesuje się aktualizacjami. Z wrzucaniem artów też problemy.

"Mam nadzieję, że forum nie upadnie.."

To forum już od dawna wygląda jak cmentarzysko, jeszcze tylko garstka ludzi przychodzi głównie z sentymentu, nawet załączyłem rozglądać się za alternatywami ale chyba już nie te czasy. Fora są opustoszałe bo ludzie się rozproszyli po facebookowych grupach, instagramach i innych takich, kiedyś fora tętniły życiem i masą informacji a teraz to umieralnia, nawet cgsociety mam wrażenie dużo dużo mniej aktywne, szkoda :/

Noo niestety.. Aktywne jest tylko forum blenderartist ale on mają swój własny świat ;) Teraz się nie dyskutuje tylko lajkuje..

Ja po ciuchu liczę, że kiedyś wszystkie te fejsbuki umrą :P Nic nie zastąpi dobrej "gównoburzy" na ulubionym forum.

Nooo, też mnie to bawi. Czasem zdarzy się gównoburza na discordzie, ale to już ne to samo jak się ma 3 z przodu ;) Tutaj burze są bardzo rzeczowe

Pamiętam czasy kiedy tu się coś działo i NAWET! bywały konkursy, a teraz... nie dość, że posucha to jeszcze problemy techniczne. To forum ledwo dyszy pod respiratorem

może to forum powstanie jeszcze z popiołów ... ale najpierw musi upaść fejs ;) Trzeba przeczekać bo jak na razie wszyscy tam uciekli i ruch na forum jest taki ze zaden sponsor nie dałby nam w tej chwili nagrody

relax. Narracja na fejsie ma inne prawa i dynamikę. Lepiej nadaje sie do celebrowania chwili - koszmarnie do budowania długotrwałych wartości. Za jakiś czas przestanie ludziom to odpowiadać. Przykładem jest wzrost popularności reddita w ostatnim czasie.

Nic tak nie porusza mojego tętna jak nowy post na forum ;)

Mam nadzieję, że jak Fenix, max3d.pl odrodzi się. Dlatemu ciągle tu siedzę.

Oooo Panowie ale się tutaj ruch zrobił aż dostałem informację, że na max3d jest wielkie poruszenie i lawina postów jakich nie było od bardzo dawna :) (Jeszcze musiałem hasło zmienić bo od roku się tutaj nie logowałem :/ )Myślałem, że Baggins coś nowego wrzucił i zaczęła się tradycyjna wojna i regularna wymiana ognia między atakującymi i obrońcami :) ale jednak nie, to nawet nie była kolejna dziadowska prowokacja czy fajnbojskie przekonywanie że karty amd najlepsze a nvidia do piachu :) smuteczek, fałszywy alarm, można się rozejść :P