Skocz do zawartości

Mortom

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mortom

  1. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    Trochę się boję wkraczać głębiej w ten temat xD ALE w imieniu nauki poświęcę się abyście wy NIE MUSIELI! Godspeed evryone! xD Wraczam!
  2. No w Rings Off Pała chyba dobitnie pokazali swoje możliwości 😄 W sumie nigdy nie grałem w żadnego Warhammera, no po za Space Marinem - a ale za to przeczytałem serię Herezji Horusa i podobało mi się, nie jest to może jakaś literatura z głębokimi przemyśleniami ale jako naparzanka z lekką intrygą w gronach władzy, nawet się sprawdza IMO🙂 Space Marine też spoczko, nawet sie uciszyłem na dwójkę co niedawno ogłosili... ale chyba nie będzie kontynuacji wątków z jedynki 😞. No i były tam jeszcze miecze z piłą motorową, więc czego jeszcze chcieć? 🙂
  3. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    @Destroyer Otworzyłeś mi oczy na nowy nieznany mi absolutnie rynek! Sam nie wiem czy te prace mnie obrażają czy podniecają xD 😄 No i te workowe zbiorniki paliwa o których wspominał @yarosh teraz nabierają sensu! Ciekaw jestem jeszcze jak wyglądają dysze wylotowe z silników 😄 Ale raczej to obrazki nie na to forum 😉 I dzięki za overa @Destroyer! Zrobię dynamiczniejszy kadr z takim lekkim dolly tiltem i mniejsza ilością żółci! (a że dużo we mnie żółci, to ulewa się na to moje cyfrowe płótno 😉) 🙂 Może lepiej wyjdzie, MOŻE! czy morze... a nieważne 😛
  4. @Destroyer i to byłby Wiedzmin którego oglądałbym co najmniej raz w miesiącu! 🙂 Taki ekwiwalent dawnej wersji Kubusia Puchatka 🙂 Same old good shit! 🙂
  5. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    Nie no wszystko jasne... wsadzasz czołg do samolotu a potem tankujesz paliwo... czego tu nie rozumieć... jest czołg... jest paliwo.. samolot startuje i gotowe 🙂 Dzieci w przedszkolu przeciez sie o tym uczą... o tych wszystkich rokładach masy, środku ciężkości, oporu powietrza... wiatr boczny tylny... startowanie pod wiatr z rzeki i takie tam bambikowe tematy... @yarosh a z tymi workami w baku to nie słyszałem, ale kto ich tam wie... kiedyś ziemia była płaska... a nie czekaj... przecież nie ma naukowego dowodu na to, że jest okrągła bo naczelny płaskoziemiec wystrzeliwując się w kosmos - i tu nie pamiętam, udusił się w swoim kosmicznym pojeździe, czy nie przetrwał lądowania po odbyciu dziewiczego lotu rakietą zbitą z blachy i drewnianej ramy, no i już się nie dowiemy i będziemy żyć w niepewności. Bo wiadomo NASA kłamie, rządy kłamią i latają za samolotami aby nie wydało się że lecą po linii prostej... a słońce to kulka o średnicy paru setek kilometrów jaśniejąca magicznym światłem. Czy jakoś tak. Trudny temat, bez minimalnie tytułu inżyniera nie ogarnę sprawy.
  6. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    No dobra SIA 9B od jakiegoś czasu skończona. Scena półki co wyszła tak: TAK wiem szału NI MA! Ale samolot jest 🥲 Zresztą po tym co Piort Forkasiewicz dzisiaj pokazał na artstacji, to już w ogóle dostałem depresji... Wystarczy popatrzeć na jego robotę i na moją chałturę, u niego widać mistrzostwo, a ja to jakąś padakę a nie grafikę z samolotem zrobiłem 😢 No nic... mówi się trudno i płynie się dalej?! Tradycyjnie idę sobie popłakać ale tym razem na strych... czemu na strych? Bo okazało się, że po kominie / belce zaczęła cieknąć woda i jakoś tak raźniej płakać razem z nim w czasie deszczu. I na wszystkie święte końcówki Wacoma... kiedy ja tą moją ruinę doprowadzę do dobrego stanu? 😞
  7. Mortom odpowiedział michalo → na temat → Wolne dyskusje
    Jeśli ktoś się pyta, to gadam, że jestem Grafikiem 3D - wiem jak to brzmi 😄 ale chyba ludzie łapią o co kaman, CHYBA.
  8. Mortom odpowiedział yarosh → na temat → Work in progress (WIP)
    @yarosh Krucze, oby choróbsko szybko sobie poszło! Powodzenia w szpitalu i zdróweczka dla malucha!
  9. @RaVirr smutne czasy to i histore są smutne. Co poradzisz 😉 🤷‍♂️
  10. Eeee to chyba nie to... małpolud widać, że coś rozkinia. Przyszły ludzie, pomalowali mu głowę na biało a na domiar złego jeszcze potem dorwała go jego była i dorysowała mu czerwone kółko na czole! Każdy by sie ku..a w takiej sytuacji zastanawiał: Co się właśnie odwaliło?! 😄
  11. Mortom odpowiedział Araiel → na temat → Work in progress (WIP)
    Fajniej to oświetliłeś. Nie dzieje się tak dużo i chyba to robi robotę 👍
  12. @blood_brother Do mięśni to wołaj zdjęcia od @Destroyer jako dyżurny forumowy paker będzie mógł zrobić parę referencji 🙂 A może jeszcze jakiś akcik? 😄 A jeśli chodzi o szkelet.. to może jakoś tak specjalnie nie mam fachowej wiedzy ale z własnych obserwacji swojego ciała, mogę powiedzieć, że zęby wyglądają nieco inaczej 😉 a nie jako jeden pasek w gębie. ALE może zemnie jakiś mutant z Czarnobyla, więc się nie sugeruj 😉 👍
  13. Mortom odpowiedział Skyrush → na temat → Work in progress (WIP)
    @Destroyer Suzana w skałach to "wszystko widzące oczy św. Tona" więc raczej na pewno to hołd dla Freedom Fighera walczącego o darowe softy przyszłości, gdzie w zalewie korporacyjnego ostojnikowego wyciągania $ z kieszeń melonów artystów on jeden czówa nad rónością i dobrobytem nas wszystkich! Albo to tylko placeholder i na siłę szukam sensu 😄 @Skyrush Tak czy siak fajnie, że wreszcie ruszyłeś scenkę 🙂
  14. Jak zobaczyłem te wargi na hełmie w pomniejszeniu... to nie mogłem sie powstrzymać. Podrasowałem ci zbroje! Rynek LGBTQXYZRGZM stoi OTWOREM xD Nie dziękuj! P.S. Jak przesadziłem to pisz wywalę ci te moje bazgroły z teczki 🙂
  15. Mortom odpowiedział RK → na temat → Work in progress (WIP)
    No to same dobre wieści 🙂 Tylko uważaj na tych Indian. Bo zgodnie z dokumentalnym filmem Indiana Jones i świątynia zagłady (totalnie prawilnym historycznie!) wyrywają tam ludziom bijące serca z piersi. A jak cie jakich Maharadża zaprosi na obiad to uważaj na danie "Wąż niespodzianka"! 🙂 A z grą to fajnie, że znalazłeś kogoś kto potencjalnie wyłoży siano na projekt 🙂
  16. @Destroyer Pamiętam jak w przypływie zazdrości że kolega ma stałe łącze a ja modem to spróbowałem odpalić grę sieciową w domu - jakiś Vietcong chyba. No chodziło to tak, że ja strzeliłem raz w powietrze a współbiesiadnicy w grze zmasakrowali moje zwłoki ołowiem w ilościach hurtowych 🙂 Zmarnowałem jakieś 5 min czasu na interenet. Oj jaki ja zły byłem wtedy. A potem stałem sie neostradowcem Wspaniałe 5 lat mojej młodości! xD Ehh dzieciaki nie wiedzą co to znaczy odpalanie kompa bez Internetu - znaczy się w domyśle 🙂 W sumie może i dlatego naumiałem się grafiki bo nie było rozpraszaczy typu tiktok czy inny instagram 🙂 Dodam jeszcze że nie miałem też satelitki... OJ jaki TO był BÓL! Wszyscy w koło Goku - Dragon Ball a ja miałem Polsat i gówniane Pokesrony, które oglądałem tylko dlatego bo chciałem chociaż trochę liznąć przez szybkę anime. Dzięki bogu była też Czarodziejka z księżniczka (Sailor Mars - miłość do grobowej deski!) No i jeszcze na TVP był najlepszy Batman w historii Batmanów i Walt Disney w soboty z rana - uwielbiałem ten poranny blok Disneya. Ehh... nostalgia!
  17. Wyczes! 🙂 P.S. Niewiedzieć czemu ale mam skojarzenie z Yoshimitsu (Tekken) jak patrzę na główkę tego NPCta 😉
  18. @Destroyer Światłowód jest ... leci nad moim ogródkiem kwiatowym 🙂 znaczy się nad działką mojej nieżyjącej już babci... no ale to jak by na mojej 😎, bo jestem dziedzicem ziemskim"! 😉 Ino firma jakaś taka trochę nie pewna. Niby sąsiad który miał u nich rajdówkę i działała ona tragicznie, mówi że jego młodzież jest teraz zadowolona. I nie ma już złych warunków, bo pofatygowałem się nawet do niego potestować sieć i na kablu działa jak trzeba. Jedyne mała czerwona lampka mi się świeci, bo mówił, że podczas pandemii i jak był lockdown i dzieciarnia w domu się uczyła to net chodził dość ciężko. No ale można na to zwalić że jak 3 osoby jednocześnie puściły stream audio-wideo to mogło zatkać łącze i stąd marne wyniki. No i druga mała czerwona lampka... klient dla nich to bankomat który uiszcza kapustę na koncie, a gdy się skarży zbywają człowieka do oporu - bywa nawet do 2-3 tygodni tłumacząc, że albo u nich działała i nie ma po ich stronie winy albo wmawiają, że już jutro zjawi się ekipa (widmo) i zaraz załatwi problem. Po czym ekipy niema, internetu niema, kontaktu też niema! No ale mogę nie mieć wyboru i bedę musiał zaryzykować 2 letnie rodeo. Oby się udało i podłączyli, a internet zaczął hulać w nominalnych prędkościach. Jak to będzie zobaczymy. Nie lubię się wiązać na więcej niż rok... choć rozumiem, 70m światłowodu to nie w kij dmuchał i trochu kosztuje - jedyne łatwiej mają że nie muszą nic kopać, tylko po słupie puścić kabelek do domku 🙂 Teraz w sprzyjających warunkach mam 20 Mbit w dół i 1-5 w górę. I półki działało to stabilnie, nie narzekałem, choć up bywa upierdliwy na większych plikach. Z drugiej strony Ping wąchał się w wartościach 8 - 20ms zależy od pory dnia (wiadomo) i można było pograć w coś dynamicznego online 🙂 Choć przez ostatnie lata rzadko grałem w gry sieciowe, aż oczywiście do teraz jak zaczęło łącze szwankować to pogrywam sobie w Fornita (z bratankiem i bratanicą) i zaczęło lagować a nawet wywalać z gry przez brak połączenia 😐 Nawet 2 czy trzeci raz w życiu wydałem prawdziwy szmal na kosmetyki do gry (szok!) zawsze mnie to nie bawiło, ale te słodkie oczy skinów z Fortnita mnie skusiły! Mowie wam tam jest szatan w postaci ładniutkich skinów które CHE się MIEĆ! 😉 Coś jak powiedział (chyba) właściciel Porsche - (sparafrazuje, bo nie pamiętam dokładnie) Produkujemy coś czego nikt nie potrzebuje, ale za to coś co każdy chce 🙂
  19. Mortom odpowiedział Araiel → na temat → Work in progress (WIP)
    A, to jak masz taki traffic z resztą modeli, to fakt lepiej iść dalej i w locie eksperymentować z innymi scenami.
  20. Mortom odpowiedział Araiel → na temat → Work in progress (WIP)
    Moim zdaniem spoko. Może lekko bym metal przyciemnił i dodał jakieś bardziej nastrojowe światło. Ale w sumie to tak tylko z mojej strony 🙂
  21. KOZAK!
  22. Jak zwykle świetny arcik! 👍 Sylwetka pana to pewnie z lustra jak mniemam? 🙂
  23. No spoko, tylko pan zapomniał, że to ma być trailer 🙂 I nie wiem co zobaczyłem.
  24. Mortom odpowiedział Wraniak → na temat → Work in progress (WIP)
    Trochę odjechałeś z proporcjami - głowa tors. U ciebie rycerz bardziej wygląda na nastolatka - co w sumie z dzisiejszymi trendami nie jest wcale złym kierunkiem 🙂 Lecz jeśli to nieintencjonalna zmiana to na przyszłość zwróć bardziej na to uwagę 🙂 Otwory na oczy w przyłbicy chyba są za wysoko - no chyba że to rycerz co lubi patrzeć się w niebo lub ma oczy na czole 🙂 No ale tak tylko się czepiam bo nawet spoko wyszło, ma taki Fortnitowy vibe 🙂 Albo po prostu za dużo gram w Fortnita i zaczynam widzieć rzeczy 🙂

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.