Skocz do zawartości

Free textures by Lis. Vol_7


Lis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio pstrykam dość dużo fotek na tektury. Postanowiłem się kilkoma już gotowymi tekturkami podzielić z userami naszego forum. Tektury są w dość dużych(tak mi się wydaje) rozdziałkach i wszystkie są zapętlone. Postaram się regularnie dodawać następne części.

 

Wszystkie zamieszczone w tym poście tektury są wyłącznie mojego autorstwa, więc żadne pozostałe prawa majątkowe na nich nie leżą. Możecie ich używać do jakichkolwiek celów komercyjnych lub niekomercyjnych.

 

Jedyne, czego bym Niechciał to zamieszczania tych tektur w jakichś powszechnie dostępnych bazach tektur. Zrobiłem je wyłącznie w celu promocji max3d.pl

 

Enjoy!

Lis

 

EDIT: User bluefer podzielił się z nami swoimi texturkami nieba.

 

 

Wszystkie texturki nowy upload

Download 91 mb

tex.jpg

 

 

 

 

HD_FLOORS_PACK

HD1 Download 15 mb

HD2 Download 14 mb

HD3 Download 16 mb

HD4 Download 9 mb

Przekroj_forum.jpg

 

 

 

 

bluefer SKY_1

Download

 

 

 

bluefer SKY_2

Download

Edytowane przez Lis
Dodanie nowych textur
  • Like 33
  • Confused 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość bluefer

Mam trochę obrazów nieba robionych programem Aurora. Chętnie podzielę się na forum, tylko powiedzcie mi gdzie wrzucić pliki z takim spakowanymi paczkami? Amoże wolicie żeby każdy plik można było pobrać osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluefer -> Jeśli pozwolisz to dodam to do pierwszego postu żeby było wszystko na kupie.

 

PS. wyślij mi to na maila to dodam na swój serwer. Ściągnąłbym to ale mi rapidshare niedziała(radiówka :-( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bluefer

damusTo: nie znam innych jeżeli chodzi o Aurore to jest to wtyczka do PS (jak coś do daj znać na priv).

Lis: Pewnie że się nie obrażę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj wszystkim. Dawno nic nie dodawałem. więc żeby wątek nie umarł wżucam kolejną paczkę.

Większość textur w rozdziałce 1500x1500 oczywiście wszystkie seamlessowe lub jak ja to nazywam titlowalne :)

 

W sumie ten kamień rustykalny mały jest ale może komuś się przyda.

 

VOL_7

Download 4 mb

vol7minidf5.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

texturki na podglądzie wyglądają super ale mam problem z ich rozpakowaniem. a jak już mi się udało rozpakować to nie uruchamiają się. może mam zabyt starą wersję total comandera. czym to najlepiej potraktować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj. Kiedyś miałem się bawić w sprzedawanie textur. ale po namyśle stwierdzam że rodzimy rynek jest za mały na takie zabawy. Do tego czasu popełniłem kilka textur. I tak stwierdziłem że skoro mają się marnować to czemu miałbym się nimi nie podzielić.

 

Wszystkie textury oczywiście seemlesowe. Radzę zmniejszyć rozmiar o połowę w zależności od potrzeb gdyż kompy mają problemy z łykaniem takich wielkich textur.

 

Pozdrawiam i smacznego.

 

HD_FLOORS_PACK

HD1 Download 15 mb

HD2 Download 14 mb

HD3 Download 16 mb

HD4 Download 9 mb

Przekroj_forum.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not Found

The requested URL /txt/Lis_vol_1.zip was not found on this server.

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

 

 

niestety przy większości linków. Ale i tak super inicjatywa. Jak zacznie działać , poprosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Bożyszcze tłumów!!!;D Zróbmy Lisowi ołtarzyk jakiś na max3d.pl;P Jedne z lepszych tekstur jakie widziałem. Piękna robota i szczerze mówiąc nie wiem czy decyzja o nie sprzedawaniu ich była dobra, bo towar z najwyższej półki i przy dobrej reklamie w necie (choćby u Everów) mogłoby to zaowocować całkiem dobrym efektem finansowym;)

Wielki + ode mnie;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności