Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Dreidecker


mrys

Rekomendowane odpowiedzi

Esswein_inside_small.jpg

 

 

W zasadzie główny render to taka bardzo szybka praca zrobiona w jeden wieczór, bo wniknęła dosłownie w ostatniej chwili kwestia okładki dla czasopisma. Natomiast model nie jest nowy ale dopiero teraz mogę go pokazać. To oczywiście Fokker Dr.I - słynny trójpłat z I wojny światowej. Będzie z tego książka. Rendery detali są z bardzo ascetycznym studiem, ale chodziło wyłącznie o pokazanie poszczególnych elementów czytelnikom ("target" to modelarze) i niuanse świetlne nie były wskazane. W zasadzie jest to model a nie scena.

 

Manfred1_small.jpg

 

Voss3_small.jpg

 

section1_small.jpg

 

section2_small.jpg

 

kabina-panorama_small.jpg

 

guns_small.jpg

 

closeup_small.jpg

 

closeup-2_small.jpg

 

closeup-3_small.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ano silnik się kręci, bo to silnik rotacyjny:) Śmigło mocowane było na sztywno do korpusu a sam korpus osadzony na nieruchomym wale. Takie rozwiązanie z początków awiacji.

 

A tak się to prezentuje na okładce:

 

http://www.kagero.pl/images/okladki/zdjecia/czasopisma/Mil41/Militaria44-okladka.jpg[/img]"]Militaria44-okladka.jpg

Edytowane przez mrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co mnie podkusiło żeby tutaj zaglądać.? Pazury mi się wbiły w klawiaturę aż posiniały, a mama mi mówiła jak ten gość coś puska po sieci to nie patrz dziecko nie patrz bo będziesz musiał iść do doktora od oczków co by ci zeza młotkiem wyprostował. Wspaniałe techniczne ilustracje 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakrujesz Marku! Genialna robota! Model jest chyba jednym z najlepszych jakie widziałem, tekstury są po prostu niesamowite, szczególnie na zbliżeniach KM-ów, zacieki itd. - REWELACJA! Do tego świetna okładka Militariów! DOSKONAŁA robota Marku! 5***** i wielkie gratulacje fronta - bardzo zasłużenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekie dzięki i za komentarze i za fronta :

 

To może na dokładkke dwa silniki używane na Dr I

standardowy Oberursel Ur II (kopia francuskiego LeRhône 9B)

Engine1_small.jpg

 

i zdobyczny Clerget 9 ze zniszczonego Camela (używany przez Josefa Jacobsa na jego Dreideckerach)

 

Engine2_small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To miało być dla modelarzy więc naprawdę jest ok.

Niby drobiazg ale teksturę można nieco przesunąć na różnych elementach. Powielanie rzuca się w oczy a raczej nie spotyka się wykonania dwóch różnych elementów z podobnym usłojeniem i rozmieszczeniem sęków :)

Dobre wykonanie. Gratulacje.

Pozdrawiam, Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności