Skocz do zawartości

Promised Land Art Festival


STRZYG

Rekomendowane odpowiedzi

"Twórcy #gry #wiedzmin #wiedzmin2 i #wiedzmin3 z CD Projekt Red organizują w #lodz Promised Land Art Festival na który przyjadą graficy z branży gier wideo, filmów i efektów specjalnych z całego świata !" rzekła Hanna Zdanowska (prezydent miasta Łódź) na Wykopie.

 

"Celem Promised Land jest wymiana wiedzy i doświadczenia, networking oraz zacieranie granic między sztuką tradycyjną i cyfrową. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do profesjonalistów chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i do entuzjastów, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży."

 

Gruba rzecz się szykuje.

 

http://www.promisedland-artfestival.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Noo to przesiali plebs :)

Taniej chyba wyjdzie lot do londynu berlina czy amsterdamu na podobne wydarzenie, ktorych jest sporo. Miasto pewnie nie wsparlo za bardzo, wiec organizator musial postarac by wszystko sie zbilansowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to przesiali plebs :)

Taniej chyba wyjdzie lot do londynu berlina czy amsterdamu na podobne wydarzenie, ktorych jest sporo. Miasto pewnie nie wsparlo za bardzo, wiec organizator musial postarac by wszystko sie zbilansowalo.

udowodnij :) a zreszta ja Ci udowodnie.

 

https://trojan-unicorn.com/tickets

 

+ bilety lotnicze + hotel, faktycznie TANIEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek- Trojan w tym roku trwa 7 dni. Nocleg na Troii jest niewiele droższy niż w dobrych polskich hotelach. Cenowo niby wychodzi podobnie. Teraz pytanie czy będziecie mieli w lineupie takie legendy jak np Craig Mullins, Iain McCaig, Scott Ross żeby tą cenę uzasadnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek, co mam udowadniac. Jezeli Ziemia Obiecana funduje hotel, to faktycznie taniej, zwracam honor.

Monio, imprez branzowych z gamedev jest bardzo duzo. Szukalem kiedys, bo musze miec podkladke do biletow i hotelu dla ksiegowego jak podrozuje. Wieksze mozna sobie wyszukac - glownie wyklady i warsztaty, reszta - mniejsze, pozwalajace poznac osobiscie ludzi ktorych szukasz to male spotkania ktorych jest czasem kilka w tygodniu.

Absolutnie nie neguje imprezy, fajnie ze jest, ale nieumiejetnosc ogarniecia tego tak, by dla polskich artystow byla za darmo, to moim zdaniem fail.

 

Anyway, klikamlem ostatnio w strone gamedesire z krakowa - maja swoja akademie i warsztaty. Nie wiedzialem info o cenie, wiec moze jest free. Firma od 10 lat w branzy casuali i sproro osob wiele by z tego wyniosla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie mialaby byc za darmo dla polskich artystow?

Jak nie wyksztalcisz mlodego artysty w kraju w ktorym mieszkasz, to praca pojdzie do indii i indonezji i stamtad nie wroci. Jak oni ie beda mieli perspektyw to sam stad wyjedziesz, bo strach bedzie mieszkac. To tylko moje zdanie ale ublizacie ludziom, ktorych nie stac na edukacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf - Promised Land, THU czy IFCC to nie są imprezy "gamedevowe". To imprezy dla wąskiej grupy grafików. Pracujących lub ukierunkowanych głównie na branże filmową albo produkcje gier AAA. Lekką ręką 100 razy węższy target niż ogólne pojęty "gamedev". IFCC miało na początku bardziej ogólną tematykę ale widzę że teraz upodabniają się właśnie do THU.

 

Pomysłu na darmowy wstęp dla polaków nie mogę pojąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf, charytatywność to fajna sprawa i chwali się jak ktoś takowej się ale nie można jej wymagać.

 

IFCC - 350EUR

THU - 700EUR

IAMAG -300$

 

Takie są ceny tych iwentów w Europie i jak chcesz mieć to na poziomie to 300EUR nie jest niczym niezwykłym. Jak dasz Polakom dyskont to musisz podnieść cenę ludziom z zagranicy.

 

W sumie... czemu dla polskich klientów nie robisz za darmo? pomagał byś rozwijać gospodarkę a nie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pracuje z polskimi firmami. Pierwsza zasada stabilnego biznesu. Ale jak pracowalem mialem nizsze stawki dla polakow. Obecnie jak podzlecam szukam w pierwszej kolejnosci polskich firm, mimo, ze mam lepszy dostep do hinduskich czy indonezyjskich.

 

Ale spoko, to tylko moje zdanie. Dobrze ze nie wszyscy mamy takie samo, bo byloby nudno. Niemniej jakis wymyk dla >25 czy studentow bylby super rzecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniżka dla osób do pewnego wieku czy z jakiś uczelni - to już prędzej, było by fajnie, tylko ciągle - to jest łaskawość organizatora, nie ma powodu dla którego on MUSI a jak nie chce to jest penisem fallicznym.

Jeśli już to należało by zadać pytanie czy jest jeszcze na rynku przestrzeń dla kolejnej takiej imprezy: Schoolism 2 razy w roku (Londyn, Berlin), IFCC, THU, IAMAG. Może jest, fajnie jak by się udało. Termin zaraz po THU jest kłopotliwy, lepszy był by lipiec, miedzy IFCC i THU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze porównywanie cen do zachodu jest nieobiektywne. Dla Europejczyka czy Amerykanina te zalozmy 300e to odpowiednik 300zl. Dla Polaka 300e to 1270zl. Polak zarabia 4x mniej niż typowy Amerykanin, czy Europejczyk, wiec niestosownym jest porównywanie cen z cenami krajów w których zyje sie nieco inaczej, no chyba, ze konwent nastawiony jest na odbiorcę zagranicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Moje zdanie wynikalo bardziej z tego, ze w dluzszej perspektywie CDP na tym zyskuje, a w krotkiej nie traci. Nie oceniam etyki, ale dlugofalowej decyzji biznesowej. Anywy, wiecej postow niz planowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba zaczekać na program.

Na razie tak naprawdę jeśli nie ma programu ciężko ocenić cenę. Impreza trwa 3-4 dni. Jeśli w tym jest jakiś poczęstunek, warsztaty, dostęp do naprawdę*świetnych ludzi - szkolenia w IT jednodniowe potrafią kosztować*kilka razy tyle.

 

To na pewno nie jest event w takim razie tylko nastawiony na networking i wypicie piwa ;)

 

Dopiero się o tym dowiedziałem dzięki wam, więc może jak ta stron wypłynęła to może uda się*dowiedzieć coś więcej (chociaż obstawiam, że na pełny program zaczekamy jeszcze trochę).

 

Nie ukrywam, że jestem ciekaw co będzie w programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności