Skocz do zawartości

Artbuzz challenge - wyniki


krzywezwierciadlo

Rekomendowane odpowiedzi

I stało się. Po zakończeniu oddawania finalnych prac, zebraniu ich razem i oddanych do głosowania naszym jurorom udało się [po wielu dyskusjach i dogrywkach] wyłonić trzech zwycięzców:

 

 

 

Miejsce I - Tablet Wacom Intuos 5 S – Piotr Ciećkowski/Rotcore

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=83015

 

 

„Zupelnie inne podejście do tematu. Obsesja pokazana jako stan umyslu a nie konkretna sytuacja. Bardzo mocny wydźwięk i warsztatowo bardzo fajny. Jak dla mnie numer jeden” – Łukasz M - Arbuzz Team

 

Świetna praca, zarówno pod kątem merytorycznym jak i stylistycznym. Ogarnięta obsesją postać, świadoma swojej słabości, walcząca sama z sobą, piękne!” – Wojciech W – artbuzz Team

 

 

Miejsce II - Tablet Wacom Bamboo FUN M – T Ł / THX

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=82919

 

„Jeden z najciekawszych pomysłów.” – Grzegorz Przybyś

„Bardzo artystyczne podejscie do tematu.” – Paweł Fotek

 

Miejsce III- Tablet Wacom Bamboo FUN S – Łukasz Nowicki / resh

 

 

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=82952

 

 

„Fajna dynamiczna kompozycja, solidne wykonanie.” – Grzegorz Przybyś

„Obsesja na wesoło. Swietny kadr, dobra kompozycja.” – Paweł Fotek

 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

W celu ustalenia sposobu doręczenia nagród skontaktujemy się poprzez PW serwisu MAX3d.pl

 

Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w naszych warsztatach ArtBuzz, gdzie będzie możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych wykładach i wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gratuluje zwyciezcom, jako że brałem udzial w głosowaniu a nie miałem w sumie sposobności skomentować to może teraz ;) Co do zwycięskiej pracy to jakby zadziało się to poza mną, zauważam raczej żądzę albo zniewolenie i to w bardzo oczywistej formie ;) Dwie pozostałe podeszły mi w sumie, szczególnie rozpoznawalny styl THX'a. Histori nie próbuję do końca zrozumieć ale czasem wolę coś czego nie rozumiem od czegoś co jest banalne a takich pracek było trochę (obsesja na puncie zmiennej N, przy czym N było albo zegarkiem, okiem, swastyką ;) etc.).

 

poza tym co znalazło się na podium chcialbym podkreslić fajne prace Sławka Fedorczuka który starał się ukręcić jakiś klimat i ciekawe story oraz Wojciecha Bajora ale tylko do końcowego etapu czarno-białego work in progresa gdyż przy kolorze nastąpiła totalna wykładka czegoś co zapowiadało się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może, ja też wrzucę swoje trzy grosze jako że głosowałem, a tylko jakieś wyrwane fragmenty z mojej wypowiedzi zostały opublikowane. Jeśli chodzi o pracę na pierwszym miejscu to tak samo jak mayk, zadziałało to poza mną. Dwie pozostałe prace był przeze mnie wysoko punktowane. THX mnie nie zawiódł i zrobił fantastyczna pracę. Dodatkowo chciałbym jeszcze wspomnieć o pracy Martyny Marek " Birdbat", która została naprawdę solidnie zrobiona i miała fantastyczny potencjał w temacie, który do mnie trafiał, ale został trochę zmarnowany przez nieprzemyślenie kluczowych elementów. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim zwycięzcom i uczestnikom! :)

 

"która została naprawdę solidnie zrobiona i miała fantastyczny potencjał w temacie, który do mnie trafiał, ale został trochę zmarnowany przez nieprzemyślenie kluczowych elementów"

 

O, Grzegorzu, czy mógłbyś w celach edukacyjnych napisać parę słów o nieprzemyśleniu kluczowych elementów? Byłabym ogromnie wdzięczna! Trzeba wyciągać wnioski na przyszłość ;)

 

Oby więcej takich konkursów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore - to niezupełnie tak, okazało się ze poza trzema osobami zaangażowanymi przez organizatora i które zostały oficjalnie podane, głosowało jeszcze kilka innych osób i to te głosy jednak okazały się najwyraźniej decydujące. To tyle, z konkursami tak bywa. Proponuję nabrać dystansu - bądź co bądz komuś się spodobało i to się liczy. Wg. mnie po oblukaniu Twojego folio masz masę lepszych pracek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że wziąłem w tym udział, bo widzę tutaj kącik wzajemnej adoracji i kretyńskie podejście do oceniania. To są uintelektualne wypowiedzi jury:

"Dwie pozostałe podeszły mi w sumie", "Histori nie próbuję do końca zrozumieć", "zadziałało to poza mną",

"THX mnie nie zawiódł". Brawo chłopaki!

 

Mam wrażenie, że nawet temat nie był przez was przemyślany, a na końcu zajrzeliście do słownika, aby sprawdzić czym jest owa Obsesja. Ciulowo wam poszło, bo żaden z was nie ma nawet nerwicy, a co dopiero mówić o stanach obsesyjnych - jakie więc macie prawo do oceniania tego, czy ktoś dobrze ujął sprawę?

- żadnego, dlatego ostatecznym kryterium było to czy praca jest fajna czy nie.

 

Najlepszą pracę wykonała Martyna Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayk - wielkie dzieki za dobre slowo, milo slyszec

 

Dla wygranych fanfary i szampany, ze swojej strony ciesze sie, ze cos tam ugral tez THX, bo tyle juz dobrego wrzucil na maxa, ze jakies wyroznienie w koncu by sie przydalo, i dobrze, ze nadarzyla sie ku temu okazja:) Mi osobiscie najbardziej do gustu przypadla pracka birdbat, szkoda, ze akurat nic jej nie wpadlo, bo jak dla mnie i pomysl i wykonanie czad, tak ze tez duze gratki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotocore - faktycznie może mogło zabrzmieć to źle. Jury składało się z paru osób więcej. Oprócz naszej trójki było chyba jeszcze z 3 albo 4 osoby. To nie zostało podane w informacji konkursu a szkoda. Twoja praca mi się podobała i zebrała mój głos, ale nie typowałem jej na pierwsze miejsce. Widocznie pozostała cześc jury dodała swoje głosy i wynik jest jaki jest. Nie widzę zupełnie powodów do nerwów i gratuluję Ci uczciwego zwycięstwa.

 

mobilus - co prawda odnsisz się tylko do jednej mojej wypowiedzi ale i tak się do niej odniosę. Tak, THX mnie nie zawiódł. Obserwuje jego prac już od lat i jestem fanem jego twórczości. Czy to dyskwalifikuje mnie jako jury? Nie znamy się osobiście, w życiu nie zamieniliśmy prywatnie ani jednego zdania. To jest kącik wzajemnej adoracji? Czy obiektywny jury powinno nigdy w życiu wcześniej nie stykać się z pracami uczestników konkursu?

Z interpretacją tematu nie miałem problemu gdyż patrzyłem głównie na warsztat, własnie po to żeby uniknąć takich zarzutów, że "czegoś nie zrozumiałem"

 

Birdbat - Chodzi mi o to, że twoim pomysłem było pokazanie tych 5-6 letnich dziewczynek, których szalone matki realizują swoje chore ambicje. Miałem okazje zobaczyć z raz czy dwa razy program o tym i pamiętam że te dziewczynki wyglądały wręcz groteskowo. U Ciebie twarz dziewczynki równie dobrze można by określić jako twarz nastolatki, która przygotowuję się na imprezę. Wyszła Ci zbyt dojrzała, w związku z tym traci się zupełnie moc tego. To już nie robi takiego wrażenia, a niektórych odbiorców może wręcz zwieść. Bo już spotkałem sie z takim wrażeniem, że to scenka gdzie dwie koleżanki przygotowują się na impreze, bo ktoś nie przeczytał opisu. Myślę że trzeba to było przerysować wręcz. Takie jest moje wrażenie. Mówię wielka szkoda bo bardzo ogólnie mi się ta praca podobała, zarówno pomysł jak i techniczne wykonanie. Ale stała się nieczytelna i straciła swój impact.

 

pzdr

G

Edytowane przez GrzegorzPrzybys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ho ale bitwa się zrobiła ;> Dzięki za miłe słowa, fajnie znaleźć się na podium :) Gratsy Rotcore i THX, chłopaki świetne prace, pozostałym tez gratuluje. Dodam jeszcze od siebie, że mi tez bardzo podobała się praca Pegazord'a

zdrówko!

Edytowane przez resh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to

 

Rotcor - najciekawsze wykonanie + niebanalny pomysł

THX - najciekawszy pomysł

resh - najefektowniejsza praca wizualnie

 

każda praca jest według mnie inna i nie ma według mnie wśród zwycięskich prac lepszej lub gorszej, bo każda jest zrobiona z innym podejściem do tematu, inna techniką itp. Gdyby to nie byl konkurs to równie dobrze trzeba byłoby wyłonić po pare miejsc na 1, 2 i 3 miejsce, bo było wiele prac ciekawych, a że to konkurs, to po prostu choćby wszystkie prace były nie wiadomo jak dobre, lepsze niż najfajniejsze cudo i tak miejsca są tylko 3.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to przy bitwach bywa, emocje są.

 

mobilus - myślę, że nie należy do tego w ten sposób podchodzić.

 

Taką informację dostałem od organizatorów. Faktycznie może brakło w niej informacji o ilości osób w Jury. Było ich więcej.

Chłopaki tutaj jedynie pisza o swoich typach, nie wiedziałem też, że komentarze zostały jakoś przycięte, ale fajnie, że napisali coś więcej od siebie.

 

Nie należy odbierać tego negatywnie Rotcore. Zwyciężyłeś i gratulacje.

 

Jako organizator kilkudziesięciu już chyba bitew maxowych, takich większych wiem, że ocenianie nie jest łatwe. W Jury było 6,7 osób. Głosy rozkładają się różnie. Tutaj matematyka robi swoje. To przecież nie tak, Grzesiek napisał o swoim typie. Przecież nikt tu nie podważa wyników konkursu. Jako członek Jury jedynie napisał co było jego typem nr 1. I fajnie, że pojawiły się te komentarze.

 

Ogólnie wszystkim gratuluję. Konkurs spontaniczny, a prace bardzo fajne!

 

Być może warto z tego zrobić większą galerię wszystkich prac? Jak uważacie? Może uda mi się znaleźć w weekend chwilę na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Cieszę się, że paru osobom moja praca się podobała :)

Grzegorzu, dziękuję Ci, że znalazłeś czas, aby mi odpisać. Teraz już rozumiem w czym rzecz. Jak się siedzi nad pracą za długo to zatraca się to obiektywne spojrzenie :)

Ja osobiście ze swojej strony chciałabym pochwalić Bedyka. Jego praca bardo mi przypadła do gustu. A praca Blukazsa wywołała banan na mojej twarzy :D

Panowie nie spinajcie się, konkurs to konkurs.

 

"Być może warto z tego zrobić większą galerię wszystkich prac? Jak uważacie? Może uda mi się znaleźć w weekend chwilę na to."

 

Popieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się więcej nie odzywać, ale aż boli.

 

"Z interpretacją tematu nie miałem problemu gdyż patrzyłem głównie na warsztat, własnie po to żeby uniknąć takich zarzutów, że "czegoś nie zrozumiałem""

- to kto ma zwracać uwagę na temat, jeśli nie Ty? Uczestnik? Widz? Jako osoba oceniająca pracę, musisz zwracać uweagę na to, aby praca była zgodna z tematem (piję głownie do miejsca 3) - bo inaczej po co on wogóle jest?

 

Chcesz uniknąć zażutów, że nie zrozumiałeś czegoś, a w tym samym poście tłumaczysz uczestnikowi Birdbad coś zupełnie przeciwnego: "Bo już spotkałem sie z takim wrażeniem, że to scenka gdzie dwie koleżanki przygotowują się na impreze, bo ktoś nie przeczytał opisu." - czyli jednak próbujesz zrozumieć pracę, podobnie jak w tym zdaniu:

"U Ciebie twarz dziewczynki równie dobrze można by określić jako twarz nastolatki, która przygotowuję się na imprezę". Piszesz, że zwracasz uwagę głównie na warsztat, a jako powód porażki (cytuję: "kluczowe elementy") podajesz część merytoryczną (nieczytelna) i ani słowa o warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobilus - zchilluj naprawdę, nie wiem napij się zielonej herbaty albo coś.

Interpretacja tematu to jest sprawa najbardziej subiektywna. Dlatego tego unikałem. Co osoba to inne zdanie na ten temat, jak przeglądniesz ten wątek to zobaczysz że każdy miał jakiegoś swojego czarnego konika, który wg niego jest najlepszy albo najciekawszy.

Warsztat można ocenić stosunkowo bardziej obiektywnie dlatego to był dla mnie priorytet.

 

Birdbat zrobiła pracę, której temat zrozumiałem ale moim zdaniem został niedostatecznie dobrze wyeksponowany. Ja mówiłem o sytuacjach w których na przykład nie miałem pojęcia czy to w ogóle trafia w temat. Jedni powiedzą, że tak inni że nie. Poza tym, kiedy powiedziałem że to był powód dla którego wg mnie birdbat nie była najlepsza? Warsztatowo zasługuje na wyróźnienie w tym konkursie ale na pewno to nie była najlepsza warsztatowo praca.

Ale sorry, że postanowiłem dodatkowo wyróżnić jakoś Martynę, chwaląc ją za to co zrobiła. To był błąd z mojej strony widzę!

Na szczeście Martyna podchodzi do tego na pełnym luzie, mimo, że to jej osobiście dotyczy.

 

A Tobie mobilus osobiście, życzę z całego serca, żebyś był kiedyś członkiem jury.

 

pzdr.

Edytowane przez GrzegorzPrzybys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że nawet temat nie był przez was przemyślany, a na końcu zajrzeliście do słownika, aby sprawdzić czym jest owa Obsesja. Ciulowo wam poszło, bo żaden z was nie ma nawet nerwicy, a co dopiero mówić o stanach obsesyjnych - jakie więc macie prawo do oceniania tego, czy ktoś dobrze ujął sprawę?

...wtf?

 

mobilus, może zaparz sobie melisy czy coś. Twoje komentarze świadczą o wybitnym butthurcie, a nie oszukujmy się, kilka lepszych prac (technicznie i merytorycznie) od Twojej nie zostało wyróżnionych a jakoś nikt nie wylewa żalów.

Rotcore, też nie masz się co oburzać bo nikt Ci nie żałuje zwycięstwa, przy okazji gratuluję ;)

 

Mogę powiedzieć tylko tyle, bo zirytowało mnie to narzekanie, że Grzesiek głosował na prace obiektywnie i skrupulatnie.

 

Mi bardzo podobały się Prace Bedyka i Pegazorda :) Szkoda, że mogły być tylko 3 miejsca.

Edytowane przez sucharek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się odrobinę wtrącę jako organizator.

 

Jadąc od początku - nie wiem dlaczego ilość osób w jury to taki szok - w informacjach o konkursie jest wyraźnie napisane ze jury składa się z 6 osób, w tym 3 z Max3d.

 

Co do oceniania - było obiektywne, każdy oddał swój głos i było kilka dogrywek. Koniec końców udało się wyłonić podium. Nie rozumiem więc o co ten cały flow.

 

Zaraz zapewne część osób się na mnie rzuci z jakimiś pretensjami, ale chciałbym przypomneć, że już po konkursie. Lepiej pogratulować zwycięzcom i czekać na inne konkursy w przyszłości.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie tak Reanimator. Myślę że i ja i mayk na myśli mamy zdecydowanie bardziej " Wygrałeś, nie byłeś naszym osobistym faworytem akurat na pierwsze miejsce ale gratulujemy" To że to była w pełni uczciwa wygrana a nie żadna "wpadka" podkreśliłem już bardzo wyraźnie. Ale może faktycznie jako jury nie powinniśmy w ogóle detalizować kto wg nas był typowany na 1,2 czy 3 miejsce.

 

A kwasy się dopiero tak naprawdę pojawiły gdy postanowilśmy słownie wyróźnić parę osób z poza podium. A pewne poczuły się dotknięte. Bo mam wrażenie, że Rotcore zrozumiał, że nie mieliśmy nic złego na myśli i cieszy się z wygranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę birdbat krytyki, przynajmniej usłyszała pare konstruktywnych zdań do swojej pracy. Na podium nie liczyłem, ale myślałem, że każdy będzie miał mniej więcej tak skrytykowaną pracę przez dużo bardziej doświadczonych. Dla mnie to by była fajna nagroda, bo po ch*rę mi tablet jak już mam, i większość pewnie też :P Nie ukrywam, że jeszcze na to liczę, bo jury to też ludzie i nie było na to napewno czasu wcześniej, ale później może ktoś tam znajdzie chwile żeby coś naskrobać w wątku. :)

 

Gratuluję Rotcore zasłużenie wygrałeś. Gratulacje równiez wszystkim pozostałym.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Zinem, również zabrakło mi konstruktywnej krytyki. Moja praca konkursowa jest dopiero drugą w pełni wykonaną przeze mnie na tablecie, nie liczyłem na to że zostanie nagrodzona, miałem za to nadzieję że będzie w jakiś sposób oceniona. Jeśli zaś chodzi o najlepsze prace to bardzo podobał mi się styl pegazorda no i praca resha jak dla mnie wymiata.

Naturalnie gratuluje wszystkim nagrodzonym.

Edytowane przez fafaraf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie konstruktywnej krytyki to wrzućcie prace do teczek, może nie zawsze odzywają się "giganci", ale można przeczytać wiele cennych rad. Sęk w tym, że NAJPRAWDOPODOBNIEJ każdy zdaje sobie sprawę ze swoich braków tylko chce o nich usłyszeć od kogoś innego. Mogę się mylić, ale wystarczy porównać swój obrazek do innych o podobnej tematyce by zrozumieć co się skopało i dlaczego "tamte" prace są lepsze niż moja.

Swoja drogą niezłe jaja świąteczno poświąteczne :D

 

Aaa, oczywiście gratulacje wygranym jak również przegranym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 dla ZiNa.

Jeszcze raz gratulacje dla zwyciezców i dla WSZYSTKICH uczestników. Ludzie, to jest przede wszystkim zabawa i nasze hobby/pasja a może u niektórych i tytułowa "obsesja"? Jeśli szanownemu Jury będzie się chciało powiedzieć co nie co o pracach pozostałych uczestników, to wielki szacun i po cichu na to liczę, chociaż przez grzeczność nie naciskam ;).

A żeby było fajniej, to niech każdy kto się czuje na siłach wyrazi swoje zdanie w wątkach z pracami i tym oto sposobem przyczyni się do wzrostu skilla konkurentów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, gratuluje zwycięzcom i życze organizatorom większego profesjonalizmu, nie nadużywania własnych interpretacji i bardziej obiektywnego podejścia do oceny konkretnej pracy a nie ogólnej twórczości autorów.

 

I tak jak to bywało na innych bitwach z nagrodami na max3d - fajnie gdyby parę słów "usłyszało" się o pozostałych pracach. Jak na tak liczne jury i 36 prac w konkursie na jednego członka przypadło by 5-6 komenatrzy a to chyba nie jest tak wiele.

 

Co do wyników - resh'a praca moim zdaniem najbardziej zasługuje na 1 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie geny znow daly o sobie znac, jak to zwykle bywa przy jakichs publicnzych wydarzeniach.

Mobilus wybacz jesli sie myle, ale po twoich wypowiedziach bardzo wyraznie mozna wywnioskowac bol/zawod. Napewno sie starales, jak zreszta wszyscy i teraz masz zal, ze nikt nie pochwalil twojej pracy. Mozliwe ze niechciales zrobci takiego wrazenia, ale dokladnie takie przedstawiles.

 

Roznice poziomu byly spore, prac okolo 40, miejsca 3.

Wybor naprawde nie byl latwy, tym bardzej iz kazdy "widzi swiat na swoj sposob" bije sie w piers , ze Grzesiek i Mayk oraz reszta jurorow dala by co najmniej jedno miejsce ex equo.

Mozliwe ze zabraklo zwyklych wyroznien na ktore kilka prac zdecydowanie zaslugiwalo, jak chociazby praca wspomnainej juz Martyny czy Sławka Fedorczuka ( oraz wiele innych! ), ale jest juz po wszystkim i trzeba to zaakceptowac.

 

Co do komentowania kazdej pracy, jasne, ze mozemy to zrobic , ale zapomniano chyba o fakcie, ze my jako jury zrobilismy to pro bono,wykazujac inicjatywe, poswiecajac nasz wlasny prywatny czas. Pamietajcie ze kazdy ma swoje zycie a skomentowanie wszystkiego zajelo by "troche" czasu, daletgo najlepiej posluchac sie rady Ravirra i zalozyc/ wrzucic prace do istniejacej juz teczki.

A my oraz reszta uzytkownikow w miare sposobnosci postaramy udzielic sie kilku cennych wskazowek.

 

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim uczestnikom, wszak chodzilo tu glownie o dobra zabawe, "pokazanie sie swiatu" i zdobycie doswiadczenia, dlatego prosze zachowajmy pogode ducha i nie psujmy juz wiecej krwi w tym watku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z ice'em. W tym wszystkim zapomnielismy o jury ktora jak by nie bylo poswiecila swoj czas w dodatku w swieta. Jezeli nagrodzonych prac jest 3 to mozna powiedziec ze kazdy z nas zdobyl ex aequo 4 miejsce :-) Osobiscie nie pracuje jako ilustrator (chociaz fajnie by bylo :-) ) po godzinach maluje i dla mnie takie bitwy to odskocznia od codziennosci :-) czekam na nastepna.

sory za brak polskich liter ale komorka ich poprostu nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

nie miałem pojęcia że ogłoszenie wyników wwywoła taką bitwę słowną - może to dobry pomysł na kolejny konurs?

Przechodząc do rzeczy - tak jak napisał KrzyweZwierciadło, podane zostało, że w szanownym jury zasiądzie 6 osób , w tym 3 z tego forum (ja, KrzyweZwierciadło, Świrastlyn, GrzegorzPrzybyś, Mayk i ICE) (de facto wsyzscy są z tego forum).

Pozwolę sobie nawet zacytować jedną z informacji jaka pojawiła się w newsie na max3d.pl:

Prace zostaną ocenione przez 6-cio osobowe jury w którego skład wchodzić będzie również grupa osób znana dobrze na Max3D.pl:[...]

Słowo również nie oznacza jedynie.

To tyle jak chodzi o ilość osób.

 

Jak chodzi o wyniki. Bardzo mi przykro z powodu tego, że nie wszstkie komentarze wsyzsktich człownków się spodobały. Tak już jest z ludźmi, że niektórzy swe uczucia przekazują lepiej inni gorzej.

Mam wrażenie po kilku kometarzach, że coś jest niejasnego, więc wyjaśnie:

głosowanie przebiegało w dwóch etapach - w pierwszym każdy mógł wybrać 3 najlepsze według niego prace. Z matematycznego punktu widzenia praca Rotcore zyskała w pierwszej turze ZDECYDOWANĄ większość głosów. Za nią uplasowały się 4 prace exequo - z których po ponownym głosowaniu wyłonillismy 2 i 3 miejsce.

Wszystkie wyniki, wraz z opisem kto i na kogo głosował w kazdej turze mam przy sobie i nie bede publikowal ich tutaj, bo wywolam kolejną bitwę.

Każdy z członków jury, po napisaniu do mnie maila (macie mój adres) dostanie dokument xls z pięknymi cyferkami.

 

Jak Adek powiedział, bardzo, ale to bardzo ciężko oceniać prace. Jeszcze ciężej wyłonić 3 z 40. Wiem że posługiwanie się tak nieładnym artystycnzie narzędizem jak matematyka jest brzydkie i fuj, ale jest to jedyne, które daje przejryzste wyniki.

 

Kończąc, jeszcze raz serdecznie gratuluję W PEŁNI ZASŁUŻONYM zwycięzcom i cieszę się, że podczas tej mini bitwy powstały takie dore prace (subiektywnie, według mnie).

 

Zapraszam na szkolenia ArtBuzz.

 

Edit: Tak dodając cąłkiem prywatnie od siebie, ja na prawdę nie rozumiem osób, które mówią, że coś odbywało się "poza nimi". Jury było w ciągłym kontakcie mialowym. Każdy mógł w kązdej chili o wsyztko zapytać, na każdego zagłosować. Nikt nie ukrywa żadnych informacji. W tkaiej sytuacji ja nie rozumiem znaczenia słów "poza nimi" :)

Edytowane przez danilo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności