Skocz do zawartości

Bitwa 3D: 8 ( koniec )


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ttaaddeekk koncept nawet fajny, ciekawy taki ;)

Ale co to ma dokładnie wspólnego z tematem? To co trzyma w ręku to niby to małe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirach- thx

 

ttaaddeekk koncept nawet fajny, ciekawy taki ;)

Ale co to ma dokładnie wspólnego z tematem? To co trzyma w ręku to niby to małe? :)

 

w zamysle to mialbyc embrion w czerwonej kuleczce, ale sie jeszcze z tym pomyslem wstrzymam, myslem tez nad pomarancza, miniaturowym kochankiem(taki maly ukon w streone kina Pedro Almodóvar'a), kulka ognia, nasionko. cos wymysle potem. w kazdym razie ma to wzbudzac podziw nie tak ładnej "entki"

 

a wspolnego z tematem... hmm powiedzmy ze niechce narzucac interpretacji :)

 

@fikołek-thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zamysle to mialbyc embrion w czerwonej kuleczce, myslem tez nad pomarancza, miniaturowym kochankiem, kulka ognia, nasionko

 

a może zrobić każdą kulę inną, jak pudełko czekoladek nigdy nie wiadomo na co się trafi zwłaszcza że rośnie na plecach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zrobić każdą kulę inną, jak pudełko czekoladek nigdy nie wiadomo na co się trafi zwłaszcza że rośnie na plecach :D

 

rany nie! Bedzie wygladac jak choinka :eek: mi sie podoba pomysl czegos lesnego i jej jako bardziej lesnego stworzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany nie! Bedzie wygladac jak choinka :eek: mi sie podoba pomysl czegos lesnego i jej jako bardziej lesnego stworzenia...

 

choinki tez sa z lasu o_0 :D

 

dzisiaj sie skonczylo na montowaniu referek (chyba nie musze wspominac ze to najlepsza czesc modelowania lasek :D) , nie bede swinia i sie podziele:

 

 

 

09f00246cb91bd79m.jpg c521b4b04139a231m.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc nie mily :) Ale o ile pamietam to na 2ostatniej bitwie robiles cos z laskami :) Moze zmienisz klimat :) Bo rozumiem ze robisz to w czym jestes najlepszy ale dasz szanse wygrac innym co :D :)

 

Jak zrobisz taka twarz jak na fotce to masz moj glos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadzio-thx

 

Nie chce byc nie mily :) Ale o ile pamietam to na 2ostatniej bitwie robiles cos z laskami :) Moze zmienisz klimat :) Bo rozumiem ze robisz to w czym jestes najlepszy ale dasz szanse wygrac innym co :D :)

 

Jak zrobisz taka twarz jak na fotce to masz moj glos :)

 

raz na bitwe robilem kolesia i to niezbyt mile doswiadczenie ogladac przez n godzin jak rozkladaja sie miesnie na wspanialym ciele arnolda szfarcenegera 0_o

 

piotrek-thx

 

dobra juz nie spamuje watku, najwyzszy czas wziasc sie do roboty

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadku poszukaj jeszcze troche refek :)

 

ta po lewej jest super bardzo kobieca, ta po prawej wyglada jakby miała charakterek - diablica hehe

 

Nie wiem zabardzo czy chcesz osiagnac pieknosc, czy wlasnie cos z ciekawym charakterkiem tak czy owak wole bardziej kobiece kształty i kobieca delikatnosc :D

 

jezeli chodzi o ten embrionek ! Tadek genialny pomysl ostry sss zeby cien dziecka wychodzil po 2giej stronie *zakochany*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SirAnen-wydaje mi sie ze juz odpowiedzialem

@KLICEK sam poszukaj :P http://forums.superiorpics.com/ubbthreads/ubbthreads.php/Cat/0/C/1 (to takie max3d.pl tylko dla normalnych ludzi)

a glowa to jeden wielki mix tych 2 lasek, jednak wszystkie baby sa takie same :D:D

 

narazie tylko taki basemesh pod jakiegos sculpta, ogolnie dbalem o to zeby topologia i proporcje byly dobre, bo takie sprawy jak nos, oczy, usta, to niepotrzebana mordega na tym poziomie imho

d2e0d8748cdc96bc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! pomysl naprawde ciekawy!

 

ja sie bede czepiac siatki ;) - nie wiem co sie stalo bo gorna czesc twarzy wyglada swietnie a wokol ust doszlo do chaosu ;) i mam wrazenie sam sobie zycie utrudniles [nie mowiac juz ze jest to nieanimowalne...] osobiscie dalabym tez znacznie wiecej loops wokol oczu i wymuskala ksztalt powiek, etc...

 

moja sugestia...

 

d2e0d8748cdc96bc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz jest podrecznikowo :D Ah no jak bedzie sculpt to nie trzeba wiecej :D - no moze poza dziwnym kszaltem na czubku nosa - jakis on chudy i wklesly ale to mozna w zbrushu lub mudboxie poprawic ... moglbys tez wziasc lattice i czolo przesunac nieco w tyl bo jest zbyt do przodu wysuniete na kobiete.. - czekam na update!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sitka super! jak będziesz wrzucał do sitek w modelingu to swoją też wrzuć będzie z czego odrysować :P

 

ten rederek z tymi "wywijasami" :D też mi się bardzo podoba, fajny klimat się zapowida

 

jak na razie twoja praca z pewnościa zalicza się do ścisłej czołówki w wyścigu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz jest podrecznikowo :D Ah no jak bedzie sculpt to nie trzeba wiecej :D - no moze poza dziwnym kszaltem na czubku nosa - jakis on chudy i wklesly ale to mozna w zbrushu lub mudboxie poprawic ... moglbys tez wziasc lattice i czolo przesunac nieco w tyl bo jest zbyt do przodu wysuniete na kobiete.. - czekam na update!

 

@Intervain-ok, jutro poprawie, dzieki z spostrzeżenia

 

sitka super! jak będziesz wrzucał do sitek w modelingu to swoją też wrzuć będzie z czego odrysować :P

 

ten rederek z tymi "wywijasami" :D też mi się bardzo podoba, fajny klimat się zapowida

 

jak na razie twoja praca z pewnościa zalicza się do ścisłej czołówki w wyścigu :)

 

 

 

 

@fikołek-troche jescze brekuje tej siatce zeby wrzucac, ale nie ma sprawy ;)

w czołówce na sa narazie wszyscy, na koncu sie oceni

 

 

narazie tyle , nie chcialo mi sie kroic modelu wiec wrzycam samo drzewo, noise jest tymczasowy, potem mam zamiar zrobic kore w sculpcie

c9196e7a4c92344a.jpg

 

pozro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ciekawa forma...nie znam się na technicznych aspektach ale aż chciało by się wziąć za jakiś soft 3d, tyle że wtedy już bym musiał zrezygnować ze snu na dobre. :) Ostatnie 2 rendery są co najmniej intrygujące...pomijając ten nos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :)

w czym renderujesz ? :)

pozdro i powodzenia

 

bardzo fajnie i przyłączam sie do pytania nielota w czym renderujesz ? ładnie wygląda

 

@nielot007,fikołek-MR + hdri w env + FG na medium +GI + material sss +3 mrOmni light z cieniami MR + zdeph i dof w ps ( gryps to malo powiedzialen :P )

 

 

powiem tadku, że naprawdę smakowicie to wyglada :) trzymam kciuki i powodzenia

 

Pozdrawiam

@tweety-thx, pozdrawiam :)

 

Kurde, ciekawa forma...nie znam się na technicznych aspektach ale aż chciało by się wziąć za jakiś soft 3d, tyle że wtedy już bym musiał zrezygnować ze snu na dobre. :) Ostatnie 2 rendery są co najmniej intrygujące...pomijając ten nos :)

 

 

@JakkaS-nos jest do poprawki bo narazie jest tragiczny, wiem,

to zrezygnuj z innych rzeczy na poczet grafiki, ja np za niedlugo zrezygnuje ze studiow, tylko tak troche mimowolnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne..ja to mogę co najwyżej zrezygnować z pracy..ale mieszkam wtedy u Ciebie :D hehe

 

no stary nie ma sprawy, tylko zobacz na co sie piszesz :D

 

Zapachnialo mi tutaj Tool'em ;)

 

Keep it up :)

 

faktycznie wyglada jak toolowski ludzik, nawet nie zauwazylem, ale jak dojdzie 1/2 aski to moze sie zmieni :)

 

qrcze Tadek no dajesz tam :D

 

gdzie daje, co daje ?? :P

 

no zapowiada sie rzeczywiscie super szczegolnie jak dojdzie do tego mudbox! ... tylko teraz mi sie z jednym kojarzy przez ten shader - obranym jablkiem LOL - sorry ale co na to patrze to widze obierki;)

 

to moze zmienie koncept :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

ttaaddeekk no i znowu wyczes! genialne modele!

Jestem bardzo ciekawy finalu, a tu tak daleko do maja ;-)))

tadek daj szanse innym ;-))) jeden znaczek pod Member'em Ci wystarczy ....... narazie ;-)))

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności