Skocz do zawartości

Scena 3D: Salon...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tylko tyle, że na zewnątrz wydaje się być skwar południa, a w środku już lekki klimat późnego popołudnia. Za słabe światło z okien jak na tak spasowaną mapę za oknem. Reszta to geniusz, pięknie;) Powiesz coś o tej stojącej lampie?

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne sciany i podloga, doczepilbym sie do materialow foteli i kanapy- taki niewyrazny... ( w zamysle mial byc zamsz?).

Kolorystyka zypelnie mi nie podchodzi (zloto i ta czerwien), ale to moja bardzo subiektywna opinia kierowana gustem (lub jego brakiem ;P).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle, że na zewnątrz wydaje się być skwar południa, a w środku już lekki klimat późnego popołudnia. Za słabe światło z okien jak na tak spasowaną mapę za oknem. Reszta to geniusz, pięknie;) Powiesz coś o tej stojącej lampie?

 

Pozdr!

 

dzieki...

wzialem sobie do serca Twoja uwage i poprawilem... nie wiem czy jest dobrze, brakuje dystansu :)

przy okazji wrzucilem wieksza rozdzielczosc

 

-Yaro16

nie wiem jak inni ale ja dalem wysoka wartosc distribution i mala thickness... no i trzeba uzbroic sie w duza cierpliwosc (strasznie dlugo renderuje)

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie bardzo fajnie. Wnetrze nie w moim guście, ale jak wiadomo o tym sie nie rozmawia;) Bardzo fajny bump na scianach, super lampa. Przy fotelach wydaje mi sie ze zgubiles proporcje. Ogolnie bardzo pozytywnie.

Ile sie liczylo i na jakim sprzecie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie bardzo fajnie. Wnetrze nie w moim guście, ale jak wiadomo o tym sie nie rozmawia;) Bardzo fajny bump na scianach, super lampa. Przy fotelach wydaje mi sie ze zgubiles proporcje. Ogolnie bardzo pozytywnie.

Ile sie liczylo i na jakim sprzecie?

Pozdrawiam.

 

Dzieki

... projekt wnetrza moze budzic pewne kontrowersje ... :) szczerze mowiac tez nie w moim guscie

- Dual Core 2.13

 

-George82

chamferbox i FFD

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne!

 

Jabłka na podzłodze siakieś takie dolepione na chama.

Odnoszę też wrażenie, że materiał foteli i sofy wykazuje delikatny self ilumination, ja się nie znam na rendererach ale chyba podatność na gi ma za mocny.Łotewer:p

 

Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny rendering. ile czasu miałeś na przygotowanie wizualki? ile trwały prace nad sceną i finalny render? i czy pracowałeś tylko nad tym ujęciem, czy również nad innymi pomieszczeniami/ujęciami?

 

świetna podłoga, materiały i tekstury.

 

salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wizka, jedyne co mi sie nie podoba to widok za oknem, jak tak patrze to chyba wolalbym byc na zewnatrz, mysle ze gdyby na zewnatrz byla noc to calosc by lepiej wygladala, teraz wydaje mi sie ze wnetrze jest troche ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności