Skocz do zawartości

Nasze Petsy - daily updates


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając zdjęć siłaczano dietetycznych z czasów mojej największej grubości natrafiłem na zdjęcie tulonego Piratka zrobione z zaskoczenia 🙂
Paczajcie też jaki bicep, 43% tłuszczu ale jaki obwód! 😄 
Siła to szybkość razy masa i mimo, że zawsze unikam niepotrzebnych walek to w tamtych czasach trzeba było stosować maksymalnie pół cepa bo cały cep mógłby wytrzymać tylko wielki chłop a mniejszego mógłbym zabić 😄

5bxt9KY.jpg

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam psa ale też zawsze chciałem mieć i kota. Córce marzy się kot od dawna. Żona nie chciała się zgodzić bo wkurza ją sierść, która jest wszędzie. Ciągle trzeba odkurzać a jak lnieje (czyli 70% roku) to już jakaś masakra... 

Kupiłem roombę i teraz żona z córką wybierają kota

clever black guy | Meme Generator

 

One chcą jakiegoś wiecie, rasowego. Ja to bym brał każdego który ma wąsy i miauczy. No ale za parę tygodni pewnie się pochwalę i zdam relacja jak moja suczka reaguje na naturalnego wroga pod nosem 😉  Chyba, że od razu go zje. Albo on ją. 

  • Haha 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem psiarz zdecydowanie. A ten tutaj to Drops. Żywi się głównie chlebem z masłem i pasztetem. Niezdrowo. Żeby go przekonać do zmian zrobiliśmy mu badania krwi i takich tam (no bo ta dieta nas niepokoi). Pani weterynarz zadzwoniła, że takich dobrych wyników to w życiu nie widziała. No i jak mu teraz wytłumaczyć, żeby ruszył psie żarcie? 

66788511_10214843953522431_8160108812070551552_n.jpg

93281747_10217263265843727_4070897241554944000_n.jpg

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał wody, ale chyba nie pił... Przesiedział w pudełku do nocy, postanowiliśmy go odstawić na drzewo (zgodnie z instrukcjami z internetu) żeby sobie odleciał w siną dal. Wracamy po 20 minutach sprawdzić co i jak...no i co? No i 3 koty siedzą pod tym drzewem xD Więc teraz nietoperek siedzi sobie na piętrze, na balkonie, przyczepiony do balkonowego krzesła i będziemy obserwować co się stanie do rana 🙂 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, RaVirr said:

Idę sobie do żabki, a znajduję na chodniku nietoperza 😮 Siedzi teraz na balkonie, mam nadzieję, że odleci.
Patrzcie jaki ładny:

unknown.png
IMG_20220325_172944.jpg

Morbius 🙂 Daj mu trochę swojej krwi to poczuje się lepiej a Ty odblokujesz nowe drzewko umiejętności 🙂 

 

yZ3ZrXu.jpg

aLTTe3i.jpg

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, RaVirr said:

Idę sobie do żabki, a znajduję na chodniku nietoperza 😮 Siedzi teraz na balkonie, mam nadzieję, że odleci.
Patrzcie jaki ładny:

unknown.png
IMG_20220325_172944.jpg

Hmm a może posyp go cukrem pudrem albo zrób w tempurze bo nie wygląda zdrowo jak na zdjęciu 🙂

j2Dq7CB.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak spamuję to odświeżę i ten wątek 🙂

Zdjęcia historyczne i moi "pomocnicy" 🙂

Kluseczka

luKw9VY.jpg

Łatek

3RNgf9C.jpg

Stasiu

tPiCHh9.jpg

Dacyt

7T73LBl.jpg

 

jRfaqQk.jpg

Qk5C1NB.jpg

5fkk3NH.jpg

PDHskEA.jpg

TAV3bqJ.jpg

BdZ58cg.jpg

xE6WPKY.jpg

 

Oczywiście wszystko uwalone w sierści, żeby komputer tak jej nie zbierał to postawiłem go wysoko na parapecie i trochę pomogło i łatwiej było czyścić.

A żeby koty nie spały na obudowie, nie drapały lakieru i co najważniejsze nie wyłączały komputera przy okazji niszcząc mi pracę zbudowałem taką konstrukcję 🙂 
Daaaj kamienia! 😄 

z0jjx4o.jpg

 

 

 

 

  • Like 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, michalo said:

Fun fact - na każdym zdjęciu u Destroyera jest inny kot. On ma ich ze 40..

,10 Crazy Cat Ladies in Movies and TV, From 'Alien' to 'The Office' (Photos)

Haha z moją byłą prowadziliśmy dom tymczasowy, czasem pomagałem nawet w szpitaliku fundacji stawiamy na łapy, jechałem z jakimś kotem na rehabilitację czy inne takie i fakt trochę się tych kotów przewinęło przez te lata 🙂 

Każdy kot ma inny charakter i osobowość i jest na swój sposób fajny. Sporo się przy nich nauczyłem np jakie meble kupować żeby nie były rozszarpane w kilka miesięcy tj fotel materiałowy z wąskim oparciem na głowę 🙂 Choć to w sumie było miłe gdy sobie pracowałem a kot leżał za mnąna zagłówku i przytulał się do mojej głowy i patrzył co robię. Gorzej jak zaczęło mu się nudzić i szarpał pazurkami moje włosy żeby coś się działo 🙂 

Luntve1.jpg

L3Otn2P.jpg

 

Albo co za szkodnik przerabiawszystkie kartonowe pudła na koneffti 

aPsNwzU.jpg

Umdnnk2.jpg

 

kto wysyła mele z pogróżkami do moich klientów 

1LXmRQ3.jpg

I co zrobić żeby koty nie spały na moim komputerze i nie wyłączały mi go guziczkiem podczas pracy czy renderingu 🙂

4K6PTYU.jpg 

Albo żeby nie zostawaić rysunków węglem na biurku 😄 

OLkFU1n.jpg

9oy99SH.jpg

Dlaczego głośniki mi trzeszczą i szybko się psują 

SOGSrPQ.jpg

 

 

8u0tZxK.jpg

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 2
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre,

A ja pod koniec wakacji wzbogacę się o kotka, całego czarnego

https://photos.app.goo.gl/hERA8LZKPPZh1Hya8image.jpeg.49da0c22451edac0b194cf13b468112a.jpeg

 

Miał być rasowy ale u dziadka kotka się rozmnożyła i ma 2 śliczne kotki i się żona złamała i zgodziła 😄

Tylko mam 10 letnią suczkę w domu. Jakieś rady żeby się nie zeżarły? Będę miała nich oko bo siedzę w chałupie ale wiecie... Stres dla małego kota itp.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo zależy od psa i jego charakteru, często psy bardzo dobrze dogadują się z kotami od pierwszego momentu ale to warto sprawdzić i pilnować. Są też pewnie jakieś sposoby wprowadzania kota do domu z psem coś jak socjalizacja z izolacją ale to musisz sam doczytać i oszacować jak pies może zareagować. 

https://wamiz.pl/pies/porady/11700/psy-i-koty-pod-jednym-dachem-jak-je-pogodzic

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mialem nie spamowac, ale wydaje mi sie ze to bedzie akurat dobre miejsce 🙂  nie namawiam do wplat ani nic, ale jezeli ktos czuje ze lepiej dorzucic kilka zl i wypic jedno piwo w dlugi weekend mniej to zapraszam 🙂

Andrzej to opiekun pieskow na paluchu, opiekowal sie tajga jak siedziala tam przez 2 lata. Bardzo dobry czlowiek, pomocny itp. Jego zona potrzebuje wsparcia finansowego w walce z choroba.

image.jpeg.046043fac9a8bde3d7f322705ce013c8.jpeg

https://zrzutka.pl/z/andrzejthedogguardian

 

nie naklaniam ani nic, ale z gory dzieki 🙂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Dianulca wymacałem guzka, niestety, jak się okazało, potworne paskudztwo- rak sutka. 
Z racji tego dzisiaj, po dłuugim okresie oczekiwania (wszystkie badania, pierdolety no i fakt, że troszkę podeszły wiek już) przeszła operację wycięcia tego dziadostwa. 
Pan weterynarz był bardzo zadowolony z tego co zrobił, powoli schodzi narkoza, nam, po 3 tygodniach schodzi stres. Trzymajcie kciuki za dobre gojenie. Fotka słodziaka z kolan:
IMG_20220624_172205.jpg

Edytowane przez RaVirr
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności