Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przeszedlem tez darmowy z Epica "Death's Gambit". Taka troche soulsowata giera 2D. Dosc latwa, dosc krotka. Ogolnie mocno taka sobie. Nie byla zla, mialem ochote na jakies pixelowo-soulsowe zmagania i przez chwile sie nawet ok gralo. Na ng+ mialem zerowo ochote.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu premiery, czyli już prawie 4 latka, robię drugie podejście do Cyberpunka 2077. Gra się zmieniła nie do poznania, bardzo dużo ponaprawiali. Powiedziałbym nawet, że jakby ta giera wyszła w tej formie, to nie byłoby gównoburzy i wieszania psów przy premierze. Mogli zrobić 4 lata żółtych screenów z opóźnieniami premiery i nie byłoby sprawy lol. Poznawszy już fabułę, teraz mogę ją olać i grać dla czystej frajdy, udając że gra to RPG a nie film, i bujać się po mieście jako rzezimieszek. No to se chodzę i rzezam te mieszki, a wygląda to tak: pierwsza połowa mojej postaci polega na statsie Reflexes, więc chłop jest wiotki i zwinny, parkourem pomyka przez płoty, omija ogień unikami, szast-prast zamyka dystans i już jest przy wrogu, i wtedy wjeżdża druga połowa czyli Body, i wtedy jest JEB z kolby w ryja a potem z grubej rury w papę aż makijaż się babie topi bo mam na swojej pompce moda Pyro. Jak naboi w tubce brakuje a już druga baba próbuje zajść z flanki to ja wtedy z kieszeni dwururkę i przypierdalam z obu rur w bebechy, podczas gdy trzecia kurwa od tyłu chce zajść to ja wtedy z kieszeni pałę i jeb przez plery aż coś chrzęści i dziwka kończy na glebie i się wije z bólu. Ja wtedy na szybkości wszystkie fanty do kieszeni, hop do Porsza i znikam w tumanach kurzu i ruskiego techno. I tak tu se żyjemy na tej wsi. Kocham Night City i kocham kobiece postaci w grach. 🙂
photomode_17092024_093704.png.0d073b98afb329f6a9ec0a8485f4d91a.pngphotomode_17092024_095628.png.b4159ba3be065a7290bfea7783b63ca9.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach CP.. Masz dlc? Polecam, jest świetny. Dogtown bije na głowę wszystko co widziałem wcześniej w Night City, również z projektami postaci.

Też się ciągle przymierzam żeby zagrać od nowa ale jakoś nie mogę hehe. Może dla tego, ze przeszedłem CP parę razy i DLC tylko raz i to OP hakerem z podstawki i było za łatwe na hardzie.. Mam ponad 240h w tej grze. Chyba tylko Elden to przebił.

Braciak też zaczął kolejny raz grać i mnie namawia.

Może się złamię ale ja na razie odpalam mniejsze gry.  Wczoraj odpaliłem Limbo i pograłem ponad godzinkę, a chciałem tylko sprawdzić o co kaman. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Póki co nie brałem DLC, jeśli przejdę podstawkę i będzie niedosyt to może obczaję, ale nie lubię jak jest hollywood w grach. Jakby nie było Elby to bym grał.

Ja go nie znam i jakoś bardzo mi nie wadził. Spoko ma postać ale nie muisz jakoś badzo się z nim kumplować bo jak zwykle droga nie jest jedna. 

 

Jeśli pójdziesz tam na koniec gry, tak jak ja, możesz być za bardzo dopakowany co trochę sprawi że przelecisz przez samą fabułkę jak błyskawica. A jest tam sporo aktywnośći, jak zrzuty, które ciekwasze są na pewno będąc wyzwaniem. 

Myślę że warto tam iść wtedy, kiedy odblokowuje się dlc czyli jakoś po queście z voodoo boysami. 

 

Nie namawiam ale DLC jest solidny. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, EthicallyChallenged said:

Póki co nie brałem DLC, jeśli przejdę podstawkę i będzie niedosyt to może obczaję, ale nie lubię jak jest hollywood w grach. Jakby nie było Elby to bym grał.

Na zachętę w dlc jest fajna postać Aurore Cassel niestety nie ma dla niej ścieżki romantycznej ale artyści rule 34 próbują wypełnić tę lukę :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Destroyer napisał:

Na zachętę w dlc jest fajna postać Aurore Cassel niestety nie ma dla niej ścieżki romantycznej ale artyści rule 34 próbują wypełnić tę lukę :

 

jeden search i już widzę, starają się wypełnić nie tylko lukę, ale też wszystko inne... na mnie coomerbait nie działa, starego dziada na takie coś się nie da podejść. Ja lubię jak słonko wstaje, ptaszki ćwierkają, mołotowem w bank rzucić, z kolby w ryja dać.... XD

Nie no ogólnie, to zachwalać mi nie trzeba, wiem że dlc to CEDep zrobić umi, od czasów Wieśka to wiadomo i ztego co słychać Phantom Liberty też im wyszła. Zapewne zagram, ale póki co cieszy mnie druga młodość podstawki napędzana przetasowaniem i podrasowaniem mechaniki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności