Skocz do zawartości

Social Support - pomoc na spolecznosciowkach


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj wrzucamy linki i zebramy o lajki 🙂 klasyka 

Dzielimy sie wiedza oraz tipami odnosnie zycia socjalnego (i nie niechodzi o 500+ sio)

 

Dobra to lece "pierszy" - dej lajka  zapisz w ulubionych i poszeruj:

image.png.d973f588caf3ea099de9c028978599e9.png

 

linczor:

https://www.instagram.com/p/Cdpy983KEGV/

 

czy wiecie ze "zapisanie w ulubionych" to wiekszy boost do zasiegu niz lajk?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK changed the title to Social Support - pomoc na spolecznosciowkach
  • KLICEK pinned this temat
7 minut temu, KLICEK napisał:

Tutaj wrzucamy linki i zebramy o lajki 🙂 klasyka 

Dzielimy sie wiedza oraz tipami odnosnie zycia socjalnego (i nie niechodzi o 500+ sio)

 

Dobra to lece "pierszy" - dej lajka  zapisz w ulubionych i poszeruj:

image.png.d973f588caf3ea099de9c028978599e9.png

 

linczor:

https://www.instagram.com/p/Cdpy983KEGV/

 

czy wiecie ze "zapisanie w ulubionych" to wiekszy boost do zasiegu niz lajk?

Done. Spodoba ci się 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEK bez Ciebie nie wiedziałbym, że na instagramie jest opcja dodania do ulubionych xD

1 minutę temu, JackTheRippy napisał:

no i to wlasnie jest piekne, wyobraz sobie, ze robisz model 4msc i nagle jestes wyruchany, bo na stronce powiadomien nie ma 😄

Dobra, jednak działają mi TYLKO powiadomienia sprzed 3 dni xD

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, michalo napisał:

Do Trending trafiłeś, nie trzeba bardzo scrollować. 

 

A jak wam się chce i macie konto na ZBC może mi zbumpować post, zoabczymy czy coś to ruszy XD zanim skasuję. 

https://www.zbrushcentral.com/t/kingdoms-forlorn-miniatures/425923

 

juz ide 🙂 nie kasuj szkoda posta 🙂 zostaw dla potomnych, ale zbc imo martwica straszna dostajesz komcie tylko ze staffu. mialem to samo 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Ja niestety (stety) nie mam konta na instagramie, ale na artstation dam lajka, tylko dawajcie znać wcześniej którego dnia i o której godzinie będziecie postować żeby wykorzystać ten myk z algorytmem i lawiną lajków wynoszącą pracę do trending o którym pisał KLICEK.

to zaloz fejkowe konto na insta i tylko wrzucaj pindole 🙂 hehe

 

i ja zrobilem wrzutke:

https://www.instagram.com/p/Cdu9inrq0ul/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, EthicallyChallenged napisał:

Ja niestety (stety) nie mam konta na instagramie, ale na artstation dam lajka, tylko dawajcie znać wcześniej którego dnia i o której godzinie będziecie postować żeby wykorzystać ten myk z algorytmem i lawiną lajków wynoszącą pracę do trending o którym pisał KLICEK.

Lawiną 😄 

 

Dzięki panowie. A czy to działa czas pokaże. Ja jestem sceptyczny.

Wczoraj Klicek poszarowałeś jeden mój wcześniejszy art i dostałem 2 lajki (w tym jeden od ciebie 🙂) a  masz 12,5 tyś obserwujących. A może po prostu nie zasłużyłem na więcej hehe

Ciekawe czy coś daje to szarowanie poza spamem 😉 

 

Klicek, już to robisz jakiś czas. Pomogło coś komuś? 

Edytowane przez michalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, michalo napisał:

Lawiną 😄 

 

Dzięki panowie. A czy to działa czas pokaże. Ja jestem sceptyczny.

Wczoraj Klicek poszarowałeś jeden mój wcześniejszy art i dostałem 2 lajki (w tym jeden od ciebie 🙂) a  masz 12,5 tyś obserwujących. A może po prostu nie zasłużyłem na więcej hehe

Ciekawe czy coś daje to szarowanie poza spamem 😉 

 

Klicek, już to robisz jakiś czas. Pomogło coś komuś? 

no wlasnie z szerowania czasem slabo idzie, nie wiem od czego to zalezy. Ja widze ze z mojego szera przy 10k followow, klikniec w szera mam 120 🙂  hehe wiec te 2 lajki to i tak nie tak zle XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zróbcie może w pierwszym poście listę kont na instagramie forumowiczów. Byłoby łatwiej i szybciej to ogarnąć niż szukać co kto wrzucił. No i dla tych, którzy dojdą z czasem będzie wygodniej.

Na dniach będę zaczynał uaktualniać swojego feeda, to łapcie do mnie linka: https://www.instagram.com/lukaszliszko/ (tylko u mnie to i dużo fotografii jest, tak więc nie wiem czy to będzie pasować na ten social support 😛 )

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was już mam 🙂 Jak natykam się na kogoś z forum lub co coś tam znam to od razu follow.  

https://www.instagram.com/michalo.art/

https://www.artstation.com/michalo

 

co do skuteczności. Ta sharowana pracka którą tutaj zlinkowałem zdobyła przewrotnie zawrotna liczbę 61 serc, co stawia ją najwyżej ocenianą z ostatnich kilkudziesięciu moich postów. Cały rok zamiotła ;0 

Ale cyfry co? XD 

teraz wrzucę i nikomu nic nie powiem.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2022 o 14:29, JackTheRippy napisał:

no i to wlasnie jest piekne, wyobraz sobie, ze robisz model 4msc i nagle jestes wyruchany, bo na stronce powiadomien nie ma 😄

Ty to na zasiegi raczej nie powinienes narzekac xD....

Ja instagrama nie ma ale artstation juz dalem sobie spokoj. xD jak dobijemi 30 likow to i tak jest dobrze xD.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebazx6r napisał:

Dodam ,że artstation traktuje bardziej juz jako portfolio które rozsyłam jak ktoś mnie o to poprosi.

Ja też zawsze podsyłam link do AS jak ktoś randomowo się do mnie odzywa.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa inicjatywa chłopaki 🙂 Sam się noszę od jakiegoś czasu żeby wrócić do social mediów od czasów kiedy wybuchła popularność nft i też chciałem kawałek tortu ze skubania frajerów tej piramidy finansowej ale sienie udało, na pocieszenie ja też nie dałem się oskubać więc nie jest źle 😛 Ale moje introwertyczne baterie społecznościowe zostały tak wyczerpane, że do tej pory prawie nic nie zapostowałem od ponad roku i zajrzałem tam ze 2 razy w roku 🙂 

Ale Panowie nie po to są automatyczne rozszerzenia do przeglądarek, boty i co tam jest w tych socialach żeby samemu klikać jak zacofana pierdołą z korei północnej 🙂 @Sebazx6r Ty umiesz coś programować i skryptować albo znasz innych programistów to może napisać takie rozszerzenie do chroma czy samodzielny program, tak się każdy zaloguje i będzie w stane "stand by" a jak tylko ktoś z grupy doda jakiegokolwiek byle gówno do swoich sociali to z autoamtu like, favourites, add to collection, koment "wow best thisn since sliceed bread" share to all i automatyczne rozsyłanie smsów do wszystkich kontaktów w książce telefonicznej 🙂 Bo tak klikać samemu to komu by się chciało, na początku będzie trochę motywacji ale to umrze, poza tym jesteśmy starzy, mam swoje sprawy na głowie jak leki na pamięć czy wizyta u kręglarza to będzie się zapominało a takie rozszerzenie by pomogło 😛 


Mój wkład  przedświecie to chwytliwa nazwa dla tego hakerskiego wynalazku:
K.W.A.S.D.ZM.3D
Kółeczko Wzajemnej Adoracji Starych Dziadów Z Max3D

albo w skrócie KWAS D3 😄

  • Like 1
  • kekw 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, KLICEK said:

hehe

image.thumb.jpeg.0c11b0febc7830f3d7f38f08ad0ee854.jpeg

 

a co to te segz i drugz jakis nowy trendzik na tik toku ???  milenials here albo  gen Z, kij wie  🙂

@edit Chociaż w necie piszą że mój rocznik 97 to już baby boomer 😄 

279876738_523977625895771_8391946445171384964_n.thumb.jpg.c003ba5a10f5426bad8514d9d880d833.jpg

 

Edytowane przez ArnoldSzczesliwy
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Destroyer napisał:

@Sebazx6r Ty umiesz coś programować i skryptować albo znasz innych programistów to może napisać takie rozszerzenie do chroma czy samodzielny program, tak się każdy zaloguje i będzie w stane "stand by" a jak tylko ktoś z grupy doda jakiegokolwiek byle gówno do swoich sociali to z autoamtu like, favourites, add to collection, koment "wow best thisn since sliceed bread" ....

Mam tez duze opory w sobie xD i robie tylko skrypty na rzeczy ktore mnie wqrwiaja lub gdy mnie ktos o cos poprosi..

I tylko na Mayke pisałem aczkolwiek coraz bardziej mysle napisac jakis skrypt stand alone bo qrwa po co mam odpalac mayke do renamowania textur xD. Nie no cienki jestem 😜 tyż umim ile umim.

Poza tym coraz bardzej mysle ze mam zjebanie umysłowe xD ...

Edytowane przez Sebazx6r
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebazx6r ech szkoda, taki autoamt bardzo by sięprzydał w naszym niecnym palnie i przedsięwzięciu aż do momentu dostania bana na wszystkich platformach za podejrzaną aktywność 😛 

 

14 minutes ago, Sebazx6r said:

Poza tym coraz bardzej mysle ze mam zjebanie umysłowe xD ...

Jak my wszyscy 🙂 

QKWdc8K.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak dostaniemy bana to bedziemy niejako zmuszeni przestac postowac i problem sie sam rozwiaze a my bedziemy mogli saczyc jakies witaminizowane napoje niskoslodzone rozkladajac rece w gescie "nawet jakbym chcial - to nie moge".

Kiedys chcialem zrobic taki geriatryczny portal dla ludzi po 30 (to bylo z dekade temu 😄 ), gdzie bylyby oferty pracy dla ludzi starszych, moznaby pogadac o wszystkim, ponarzekac, posmiac sie z mlodych. Teraz to troche traci racje bytu jak jest max3D... 😉

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2022 o 23:18, jakubziom napisał:

DM it!

Sorry za małe odbiegnięcie od tematu, ale wytłumaczcie mi co oznacza skrót "DM" w komentarzach na Insta i pewnie nie tylko?🤔

Z tego co wiem DM oznacza Direct Message? OK, ale co ma delikwent na myśli pisząc w komentarzu pod moim postem na Instagramie przykładowo "DM it on...", "Love it DM..." itp.? że mam komuś coś wysłać czy jakoś zareagować?🤔

Pewnie wyszedłem na lamusa, ale człowiek uczy się całe życie😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, daromir napisał:

Sorry za małe odbiegnięcie od tematu, ale wytłumaczcie mi co oznacza skrót "DM" w komentarzach na Insta i pewnie nie tylko?🤔

Z tego co wiem DM oznacza Direct Message? OK, ale co ma delikwent na myśli pisząc w komentarzu pod moim postem na Instagramie przykładowo "DM it on...", "Love it DM..." itp.? że mam komuś coś wysłać czy jakoś zareagować?🤔

Pewnie wyszedłem na lamusa, ale człowiek uczy się całe życie😅

Wysyłasz wiadomość do danej strony i oni Ci oferują płatną promocję 😉 
Te komentarze wysyłają boty więc nie ma co się przejmować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RaVirr napisał:

Wysyłasz wiadomość do danej strony i oni Ci oferują płatną promocję 😉 
Te komentarze wysyłają boty więc nie ma co się przejmować

Dzięki, trochę mi to śmierdziało botami właśnie🤖

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności