Skocz do zawartości

Social Support - pomoc na spolecznosciowkach


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie społecznościowe, ale co tam - jak by co to weźcie pasa i walcie mnie po tyłku 🙂 
Wiem że męczę was z tym konkursem więc krótka piłka: Kierowniku daj głosik... na bułeczkę z piwkiem 😉 🥖🍺
A tak serio, jak macie ochotę i w miarę się wam podoba to co wyrenderowałem, to jak chcecie to zagłosujcie 👍

abf215ee2f3002a9e91014510f33af1c.jpg 
https://artinpost.pl/galeria?s=2541  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany, ale 3 tys prac to już nie głosowanie na najlepszą tylko loteria bo kto będzie w stanie wszystko obejrzeć i realnie wybrać najlepsza? 🙂 

<Notka dla siebie:>  najlepiej oddać pracę na tyle wcześnie żeby była na samym początku listy i była lepsza od tych tuż obok bo wtedy będzie największa szansa na łatwe zwycięstwo 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł głos, mam nadzieję, że coś ugrasz, ale chyba faktycznie kolejność zgłoszeń ma zbyt duże znaczenie w tym wypadku 😞
Już mogli po prostu dać randomowe wyświetlanie prac szczerze mówiąc- wtedy choć trochę byłoby to uczciwsze 😐

PEJNTA MOSZ? TO URZYWAJ- CZY DE SIE ZAHCIAŁO

image.png.e790f15d28bfedb42aa4003b5680287a.png

Edytowane przez RaVirr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RaVirr też mi się od razu rzuciło w oczy to główienko z żałosną próbą podpięcia się pod aktualne tematy żeby coś więcej ugrać udając, że ma misję którą zasłania się swoją nieudolność. Żałosne ale często ta zagrywka jest używana a przeciętny zjadacz kiełaby pewnie nawet nie zauważy w tym wyrachowania i prostactwa. 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, EthicallyChallenged napisał:

Dajta lajczka kto ma chęć, @Kalberos dał bez proszenia sam z siebie więc wygrał ale z proszeniem też będzie wdzięczność 🙂

https://www.artstation.com/artwork/03kJQw

Ha ode mnie lajeczka prosic nie musisz ;D Sztos malunki wiec samo sie klika

1 godzinę temu, michalo napisał:

Gosciu sztos te figurki!!! Jprdl zawsze takie chcialem kleic z c4 ale brak czasu i umiejetnosci:P malujesz je pozniej??

16 godzin temu, KLICEK napisał:

dejcie lajka mojemu studenciakowi 

https://www.artstation.com/artwork/r9yLB2

Dobry nauczyciel to i dobry studenciak! poszedl lajczek

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kalberos napisał:

Gosciu sztos te figurki!!! Jprdl zawsze takie chcialem kleic z c4 ale brak czasu i umiejetnosci:P malujesz je pozniej??

Dzięki! Mam już 14 nowych, inspirowanych greckimi bóstwami figurek wyrenderowanych więc może ci się spodobają też. Będę dzisiaj wrzucał na maxa i może na artstację też. 

Nie malowałem jeszcze nigdy ale chciałbym kiedyś się tego nauczyć. Tylko też czasu brak na to wszystko niestety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, michalo napisał:

Dzięki! Mam już 14 nowych, inspirowanych greckimi bóstwami figurek wyrenderowanych więc może ci się spodobają też. Będę dzisiaj wrzucał na maxa i może na artstację też. 

Nie malowałem jeszcze nigdy ale chciałbym kiedyś się tego nauczyć. Tylko też czasu brak na to wszystko niestety.

 

no niestety na wszystko brakuje aktualnie czasu:D Greckimi bostwami powiadasz, to musi byc dobre! wrzucaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Kalberos napisał:

no niestety na wszystko brakuje aktualnie czasu:D Greckimi bostwami powiadasz, to musi byc dobre! wrzucaj

 

Wrzuciłem pierwsze 7. Album to maks 10 obrazków wiec podzieliłem na dwie transze

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, michalo napisał:

Wrzuciłem pierwsze 7. Album to maks 10 obrazków wiec podzieliłem na dwie transze

 

Widziałem:D to chyba z moich konceptow i szkicy robiłes. Ja do teraz ich wrzucic nie moge, ale Ty pewno je widziales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kalberos napisał:

Widziałem:D to chyba z moich konceptow i szkicy robiłes. Ja do teraz ich wrzucic nie moge, ale Ty pewno je widziales.

Elegancko! Zagadaj, ja mogę wrzucać jak już pokażą rendery to pewnie i ty możesz 😉 

Jeśli to twoje rysunki to mega sztos. Uwielbiam taki styl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michalo napisał:

Elegancko! Zagadaj, ja mogę wrzucać jak już pokażą rendery to pewnie i ty możesz 😉 

Jeśli to twoje rysunki to mega sztos. Uwielbiam taki styl

Były takie tuszowe. No dalej nie dostalem zgody. Chlopie w portfolio to ja mam 5 letnie starocie:P nie moge narazie nic nowego wrzucic 😞 eh te NDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś w tytule napisać mid journey not, albo ai dall-e v3 increadible results not 😄 w ten sposób nie mijasz się z prawdą a wyszukiwarka działa na Twoją korzyć 🙂 and for good mesure add slava ukraini, blm, vegan, organic, curelaty free, eco, sustanible, live, love, lugh, metwo, atenshsion whoring hashtag diarrhea i masz komplet 🙂

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności