Skocz do zawartości

AI i technologie przyszłości


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Tvaroog napisał(a):

@Nezumi W Milli Vanilli śpiewali prawdziwi ludzie przynajmniej, tylko nie pokazywali ich publicznie. W muzyce disco to była normalka. Dzisiaj nawet w zespołach rockowych wokaliści brzmią jak roboty przez autotune'a, ale nikomu to nie przeszkadza.

ten problem jest szerszy bo tutaj nie chodzi tylko o spiew, po prostu w wielu obszarach stało się modne dążenie do ideałów za wszelką cenę, np w kwestii urody (dlatego w niektórych krajach (np korea )stało sie to kulturową obsesją doprowadzając do wygenerowania armii identycznych prawie klonów)

 

Edytowane przez OldMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2024 o 17:17, Nezumi napisał(a):

@adekznam te rzeczy, instalowalem cuda wianki na poczatku hype'u i testowalem. Ale nie moge przejsc do porzadku dziennego nad tym poczuciem ze nic tam nie robie. Ja nigdy nie chcialem byc art directorem ktory tylko patrzy co jest ok a co nie i kaze zmienic a praca z AI mi troche to przypomina. Tyle ze zamiast ludzi masz maszynke. Aspekt moralny calosci tez mi jakos srednio podchodzi. Inna rzecz z tymi seedami i calym prompt engineering jest taka ze to nie jest artystyczna robota jak dla mnie. Z podobnych przyczyn nie uzywam Houdiniego bo jest zbyt techniczny. Jednak lubie ja zrobic cos, doslownie. pociagnac tym piorkiem, ruszyc myszka, ocenic czy dobrze czy nie... Odkad musze cos generowac czuje sie jakbym umieral w srodku - przypomina mi to uczucie jakby mi dac jakis 9-5 job w biurze i quote na pincet uobrozkow dziennie. Albo w fabryce przy tasmie tylko zamiast dokrecac srobki sprawdzam czy obrazek jest ok. Zabija to cala moja przyjemnosc z pracy. Tu nawet juz nie chodzi o jakies ego bo nie jestem wybitnym artysta. Po prostu praca z AI sprawia mi zero przyjemnosci.

rozumiem Cie w pełni, ja aktualnie usunąłem z kompa na razie wiele rzeczy związanych z AI bo mi sie juz troche znudziło, mozna powiedziec ze sie juz wybawiłem (usunąłem np setki modeli do Stable Diffusion które zajmowały już grube gigabajty na moich dyskach), zostało pare narzędzi których uzywam bo muszę (np Chainner i specjalistyczne customowe modele do poprawiania jakosci bitmap wybitnie popsutych). w przypadky grafiki obecne narzędzia AI nie dają przyjemnosci twórczej , to po prostu mielenie różnych obrazków w celu uzyskania kolejnego obrazka, nie ma nad tym sensowej kontroli (tzn jakas tam jest ale nie o taką kontrole mi chodzi, to nie jest kontrola twórcza). Mozliwe ze w przyszłosci pojawią sie jakies narzędzia i techniki by praca z AI w przypadku grafiki była bardziej twórcza ale mozliwe też ze te narzędzia zeby powstać będą musiały wymagać znacznie więcej mocy (np jakis program malarski z pędzlami AI )

Edytowane przez OldMan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, OldMan napisał:

rozumiem Cie w pełni, ja aktualnie usunąłem z kompa na razie wiele rzeczy związanych z AI bo mi sie juz troche znudziło, mozna powiedziec ze sie juz wybawiłem (usunąłem np setki modeli do Stable Diffusion które zajmowały już grube gigabajty na moich dyskach), zostało pare narzędzi których uzywam bo muszę (np Chainner i specjalistyczne customowe modele do poprawiania jakosci bitmap wybitnie popsutych). w przypadky grafiki obecne narzędzia AI nie dają przyjemnosci twórczej , to po prostu mielenie różnych obrazków w celu uzyskania kolejnego obrazka, nie ma nad tym sensowej kontroli (tzn jakas tam jest ale nie o taką kontrole mi chodzi, to nie jest kontrola twórcza). Mozliwe ze w przyszłosci pojawią sie jakies narzędzia i techniki by praca z AI w przypadku grafiki była bardziej twórcza ale mozliwe też ze te narzędzia zeby powstać będą musiały wymagać znacznie więcej mocy (np jakis program malarski z pędzlami AI )

Tutaj wydaje mi się, że warto wiedzieć jakie są możliwości. Co do Stable Diffusion. O ile samo generowanie obrazów - (można się wkręcić), jakaś kontrola jest - natomiast tak jak piszesz - nie taka, aby tworzyć coś od zera. Osobiście bardzo mi się podobają te narzędzie w koło tego projektu do zwiększaszania rozdzielczości, edycje na zdjęciach. W wielu kwestiach świetnie zastępuje Photoshopa.

Ale na dzień dzisiejszy sama świadomość ograniczeń - co można, czego nie, gdzie co wykorzystać - to jest duży plus.

Tak samo z ChatGPT - ludzie myślą, że to po prostu asystent, rozmowa. Tymczasem narzędzia na platformie OpenAI - tam dopiero jest prawdziwy warsztat. 

Dzisiaj z tymi narzędziami trzeba po prostu wiedzieć gdzie można czegoś użyć, aby pójśc na skróty, coś sobie ułatwić (np. dopisać jakiś skrypt, zautomatyzować jakiś proces).

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adek napisał(a):

 Osobiście bardzo mi się podobają te narzędzie w koło tego projektu do zwiększaszania rozdzielczości, edycje na zdjęciach.

 

ja sie ostatnio wkręciłem bo naleze do grupy która zajmuje sie scanlacjami (komiksy zagraniczne tłumaczone amatorsko na polski) i czasami jestem proszony bym wyczarował coś z gównianego materiału źródłowego, ostatni przykładowy eksperyment

 

COMP.jpg

workflow.jpg

Edytowane przez OldMan
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, OldMan napisał:

 

ja sie ostatnio wkręciłem bo naleze do grupy która zajmuje sie scanlacjami (komiksy zagraniczne tłumaczone amatorsko na polski) i czasami jestem proszony bym wyczarował coś z gównianego materiału źródłowego, ostatni przykładowy eksperyment

 

COMP.jpg

workflow.jpg

Świetny przykład. O tym własnie pisałem. Efekt super.

Dlatego wrzucanie "AI" do jednego wora nie ma sensu i jakoś powoli dochodze do wniosku, że efekt wow spowodowany samym generowaniem obrazów mamy za sobą. Ale tutaj zastępuje to w dużym stopniu stockowe zdjęcia. Tak to widzę (szczególnie jak widzę ich wykorzystanie). 

BTW. nie znałem chaiNNera. Wygląda OK.

Nie wiem jakie są zalezy względem SD czy ComfyUI, ale poczytam. Rozumiem, że to głównie do upscailingu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnież brandsy narzucają limitacje na ai 😉

https://80.lv/articles/brands-forbid-advertising-agencies-from-using-ai/

ssqLC5n.png

 

Także brandsy

2eYT5wr.png

K9VrMDT.png

 

To wygląda jak sklejka i albo z kilku wygenerowanych obrazków i zdjęcia w tle albo kilku stocków (któe też już coraz częściej są ai) a jakość obrazka jest niska i brak mocno widocznych niedociągnięć więc ciężko orzec 

tUvFkph.png

Coraz więcej wszędzie obrazków ai się pojawia, ale to tak jak kolega mi powiedział, dawniej to chłop na kawałku tekturki pisał "dzisiaj kartofle po 99gr za kilo" a teraz generuje obrazek ai i ten sam komunikat 🙂 Tak jak wasze przykłady z ulotkami na dancing ze sztachetami w remizie przy akompaniamencie braci Figo Fagot, nikt nie doceni i nikt nie zapłaci odrobinę więcej nawet za wiekopomne dzieło sztuki a potem to co? Pozostanie kwiczeć jak absolwentka po asp, że nie spełnia się artystycznie robiąc napisy na długopisach na akrod w małej firmie sprzedającej hurtem chińskie śmieci? 🙂 

On 3/21/2024 at 1:22 PM, SebastianSz said:

ale tak szczerze to jakbym miał takie robić to też bym pewnie używał AI, tak jak @OldMan, bo jakiegoś artystycznego wysiłku i tak nikt nie doceni.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kaman, przeciez nawet jak brandsy niechca ai, to i tak podzlecaja ta robote do domu produkcyjnego a tam artysta cwaniak wrzuca promptcika na magiczny programik na disrodzie XD robi robote w 5 min, 14 dni wolnego i 15k poproszem

 

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
7 minutes ago, KLICEK said:

no kaman, przeciez nawet jak brandsy niechca ai, to i tak podzlecaja ta robote do domu produkcyjnego a tam artysta cwaniak wrzuca promptcika na magiczny programik na disrodzie XD robi robote w 5 min, 14 dni wolnego i 15k poproszem

 

 

No tak ale brandsy tak umywają ręce a jak ktoś ich za nie złapie to zwalą na podwykonawcę, pozwą na miliony za złamanie ustaleń i zadowolone, rączki czyste honor nieskalany, można wynosić na ołtarze kapitalizmu 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, juz jest! Nareszcie! Pierwszy film telewizyjny wygenerowany przez AI! Zapowiada sie znakomicie - zaloze sie ze bedzie smashing success. Nic tak nie mowi "pewnosc siebie" jak wylaczone komentarze 😄 No kto nie chcialby obejrzec filmu w ktorym bohaterowie wygladaja inaczej na kazdym ujeciu a calosc plywa jakby byla zrobiona z farbek wodnych z za duza iloscia wody? Plus flary w kazdej scenie co by sie nie dzialo i slow mo bo sie nie da za dlugich klipow generowac! Fjuczer iz hir!

Fascynuje mnie jak ludzie probuja mimo udowodnic ze da sie cos czego sie nie da. Mogli poczekac jeszcze te 5 lat po uplywie ktorych bedzie juz genialnie i nie do odroznienia od realiow!
🤣

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
  • kekw 2
  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z biegiem czasu to co mówisz, Nezumi, brzmi coraz bardziej sensownie. za 5 lat może też się nasilić trend który albo mi się zdaje, albo wygląda tak

image.gif.c27bb3b1e4ae0f739cc1bde870b71923.gif

Ostatnio odświeżałem sobie prezentacje Elona Muska z lat 2015-2020 (T-5 lat haha) na temat Cybertrucka, cyber ciężarówek, hypnoloopa i innych rewolucji, i jak się spojrzy przez pryzmat tych prezentacji na to co dziś się mówi o AI, to nabiera człowiek dystansu. Oczywiście nadal uważam, że wszyscy jesteśmy zgubieni i cywilizacja zmierza ku zagładzie, ale nie sądzę, że to przez AI, ale AI jest doskonałym kozłem ofiarnym na który można zwalać winę gdy bańka pęka, przemysły się kurczą itd itp, a równocześnie obietnice są jak lep na muchy dla inwestorów którzy w panice szukają gdzie by tu upchnąć pieniądze tracące w zawrotnym tempie moc nabywczą bo bańka pęka, przemysły się kurczą itd itp...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"So Devin does solve some kind of task, just not the one it was supposed to do. "

Troche jak cale to generative AI co powinno nas wyreczyc w nudnej czesci roboty ale tak sie zlozylo ze chce nas wyreczac w tej fajnej czesci 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi to już nawet nie chodzi o to, gdzie leży prawda i racja, co jest lepsze i czy AI w ogóle istnieje, a raczej o siłę oddziaływania.

 

Ludzie są jak stado baranów, zawsze dadzą sobie wcisnąć kit. Grafika ma być AI, samochody elektryczne, nie wolno palić węglem itd. itd. Taki ruski syndrom braku indywidualnego myślenia. Dzięki internetowi, smartfonom, przełożony na skalę globalną. Takiej masie bezwładnej można nakazać wszystko i się na wszystko zgodzą.

  • +1 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alex3d Ta, te oglupione masy lykaja juz totalne, oczywiste nonsensy. Wczoraj trafilem na taki rodzynek. Otoz doradczyni do spraw klimatu przy ONZ najpierw stwierdzila, ze za zmiany klimatyczne odpowiada czlowiek ale nie byle jaki tylko bialy, a pozniej dodala ze... uratowac planete mozemy chroniac najbardziej narazone spolecznosci takie jak czarne trans kobiety:

I gada taka idiotka bzdury kompletne przy wtorze gromkich braw. Ludzie juz maja tak zryte bereciki, ze przerazenie ogarnia. A kazdy dzien przynosi nowe przyklady totalnego, intelektualnego upadku...

Slepa wiara w AI to tylko kolejna kropla w oceanie glupoty.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
  • Confused 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi Zamiast skupiać sie na Sztucznej Inteligencji, należało by się skupić na jej BRAKU u takich jednostek z filmiku xD Bo ta sztuczna chociaż próbuje być mądra gdzie ta nie sztuczna zanika w galopującym tempie.
Zobrazuję to ( bo jak wiemy 1 obraz wart 1000 słów) jakie mam wrażenie jak było i jest 🙂 

image.png.3a050607e3ff3a233d0bc880eec12e61.png

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Mortom said:

@Destroyer dziękuje za podsumowanie... to ja już sobie idę do zsypu ze śmieciami 😭

Pośmiać się z ai zawsze można ale w tym przypadku to jak bicie leżącego upośledzonego dziecka cegłą, nawet jak bym się powstrzymał

przez chwilę

publicznie 

🙂 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Destroyer napisał(a):

... to jak bicie leżącego upośledzonego dziecka cegłą, nawet jak bym się powstrzymał

przez chwilę

publicznie 

🙂 

Znam co najmniej jednego sławnego gościa z krótkim wąsikiem, który nie dość że by się nie powtrzymał a jeszcze z chęcią zachęcał swoich rodaków aby się do niego przyłączyli. Zapomniałem nazwiska, ale pamiętam, że lubił malować obrazy. Podobno później rozkręcił jakiś ruch społeczny, czy jakiś tam happening który rozciągnął się na ościenne narody w 1939... Podobno gdy impreza nieco się uspokoiła, razem z kolegami wyjechał do Argentyny hodować kukurydzę czy coś... No ale rozpisałem się.


Fakt głupiutkie to i na niskim poziomie... ale i głupi kawał może być śmieszny czyż nie? 😛 Na koniec żart od GPT... sami osądźcie czy śmieszny.
image.png.7ab84f7b70496be5a63c19f770689937.png

Edit:
Gdybyście się zastanawiali dlaczego AI postanowiła zlikwidować nasz gatunek... oto jeden z powodów.... Ludzie są wredni i głupi!
Link

Edytowane przez Mortom
  • kekw_waldi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Mortom said:

@Nezumi Zamiast skupiać sie na Sztucznej Inteligencji, należało by się skupić na jej BRAKU u takich jednostek z filmiku xD Bo ta sztuczna chociaż próbuje być mądra gdzie ta nie sztuczna zanika w galopującym tempie.
Zobrazuję to ( bo jak wiemy 1 obraz wart 1000 słów) jakie mam wrażenie jak było i jest 🙂 

image.png.3a050607e3ff3a233d0bc880eec12e61.png

Wkradł się pewien błąd, już poprawiam:

image.png.3a050607e3ff3a233d0bc880eec12e61.thumb.jpg.0ad641bb8c8a98d49636ba4d067596d0.jpg

  • kekw 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzac efekty AI przestalem sie nim przejmowac, ale tak dla zasady odnotujmy ze anty technologia nadal sie rozwija.

https://www.cgchannel.com/2024/04/the-glaze-project-releases-anti-ai-style-cloaking-tool-glaze-2-0/

Osobiscie jako osobnik bardziej zlosliwy chetniej widzialbym rozwoj tego softu co to mial zarazac i psuc modele (https://nightshade.cs.uchicago.edu/index.html). Jakby sie to okazalo skuteczne to bym wrzucal takie zarazone obrazki tylko dla blogiej swiadomosci ze dostarczam problemow tym firmom. No, ale to tez fajne i juz nie zajmuje 14 godzin zeby przerobic obrazek 🙂

edit

Poczytalem ze team pracuje tez nad nightshade i jakimis innymi jeszcze projektami zeby sypac piach w tryby ejajowych overlordow. No i dobrze.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nezumi napisał(a):

Widzac efekty AI przestalem sie nim przejmowac, ale tak dla zasady odnotujmy ze anty technologia nadal sie rozwija.

https://www.cgchannel.com/2024/04/the-glaze-project-releases-anti-ai-style-cloaking-tool-glaze-2-0/

Osobiscie jako osobnik bardziej zlosliwy chetniej widzialbym rozwoj tego softu co to mial zarazac i psuc modele (https://nightshade.cs.uchicago.edu/index.html). Jakby sie to okazalo skuteczne to bym wrzucal takie zarazone obrazki tylko dla blogiej swiadomosci ze dostarczam problemow tym firmom. No, ale to tez fajne i juz nie zajmuje 14 godzin zeby przerobic obrazek 🙂

edit

Poczytalem ze team pracuje tez nad nightshade i jakimis innymi jeszcze projektami zeby sypac piach w tryby ejajowych overlordow. No i dobrze.

 

52 minuty temu, SebastianSz napisał(a):

@Mortom

To jakieś szachy 4D 😄 Musze postudiować THE BLADE jeszcze trochę chyba 😄

@Nezumi

Ooo fajnie, że dalej rozwijają.  Już korzystałem z Glaze, przez Cara Cara | Artist Social & Portfolio Platform ale może będzie szybciej i łatwiej teraz.

Testował ktoś z was ten Glaze? czy to faktycznie cos chroni, czy to cos na zasadzie płachty na byka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Kalberos said:

 

Testował ktoś z was ten Glaze? czy to faktycznie cos chroni, czy to cos na zasadzie płachty na byka

Trudno powiedzieć, trzeba by pewnie samemu jakoś przetestować. Cięzko brać za dobrą monetę to co w necie piszą, bo uj wie ile z tego to prawda, zarówno ze strony zwolenników jak i przeciwników. Nawet jesli działa, to pewniei i tak jest do obejścia, jak z piractwem. Ale może chociaż coś tam utrudni, się okaże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to myślę, że teraz ten Glaze pomoże jak umarłemu kadzidło.

Adobe, shuterstocki czy inne już mają swoje generatory oparte na wewnętrznych bazach, wygenerowane przez ai stocki są u nich tagowane więc nie będzie chowu wsobnego, bazy jak artstation czy inne mogłyby mieć coś takiego wbudowane z automatu bo tak to tylko garsteczka będzie się w to bawiła a jeśli zrobiliby to systemowo dla każdego to z kolei byłoby za dużo materiału do nauki jak to obejść 🙂 A i tak pewnie w większości takie bazy są już pokopiowane po 10 razy przez różnych twórców ai a to już im w większości powinno wystarczyć żeby dopracować swoje algorytmy.

Ale można powalczyć żeby mieć poczucie, że coś się robi, ja np ostatnio wybrałem anty ai opcje w sondzie na facebooku :D 

mZxXeXa.png

giphy.gif

 

my job is done 😉 

giphy.gif

 

 

  • Like 1
  • +1 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się wydaje że z tym anty AI do zabezpieczeń to jak wyścig Geparda Z Antylopą... Na każdy zwrot strona przeciwna zareaguje i skoryguje. 
A to co już naściągało to ich 😐 te g...n się jeszcze rozrosną... a zanim chłopacy z senatu coś uchwalą w tej sprawie to AI bedzie na takim pułapie, że samo im będzie pisać uchwały a oni tylko przycisk czerwony lub zielony będą naciskać.
Didn't think I'd see this in my lifetime : r/idiocracy

True Story GIFs - Find & Share on GIPHY

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer

Myślę raczej, że może utrudnić skopiowanie czyjejś pracy/stylówki, jak w przypadku G. Rutkowskiego, ale pewnie trzeba by wtedy swoje prace od początku wrzucać z takim glazem żeby tylko takie były dostępne (zakładając, że to w ogóle działa ofc). W skali globalnej to już dawno po ptokach i pewnie było po ptokach długo zanim ktokolwiek z nas się połapał o skali progresu AI.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Mortom said:

a zanim chłopacy z senatu coś uchwalą w tej sprawie to AI bedzie na takim pułapie, że samo im będzie pisać uchwały

Spóźniłeś się, już w 2023 uchwalono prawo pisane przez chatgpt

https://www.rp.pl/prawo-dla-ciebie/art39533291-uchwalono-pierwsze-prawo-napisane-przez-sztuczna-inteligencje

Swoją drogą przy ostatnich wyborach samorządowych w moich rodzinnych stronach kandydowali ludzie których znałem, chodziłem do tej samej szkoły czy nawet ludek z klasy kandydował na wójta. 

I słowo daję jeśli wszyscy kandydaci są na podobnym "poziomie" to już mogą podjechać taczkami gnoju, dać czapeczkę dyrektora na wierzch i niech rządzi, dużo gorzej już nie będzie, tylko podstawić opcje do wyboru pod spód a gdzie skapnie gnój to akceptować 🙂 

@SebastianSz dokładnie, teraz to trochę musztarda po objedzie. Teraz ma to sens dla kogoś kto zaczyna karierę, albo wchodzi w social media czy Internet albo zmienia i wypracowuje swój nowy styl, czyli prawie dla nikogo 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Destroyer said:

Swoją drogą przy ostatnich wyborach samorządowych w moich rodzinnych stronach kandydowali ludzie których znałem, chodziłem do tej samej szkoły czy nawet ludek z klasy kandydował na wójta. 

I słowo daję jeśli wszyscy kandydaci są na podobnym "poziomie" to już mogą podjechać taczkami gnoju, dać czapeczkę dyrektora na wierzch i niech rządzi, dużo gorzej już nie będzie, tylko podstawić opcje do wyboru pod spód a gdzie skapnie gnój to akceptować 🙂 

Plot twist - zawsze tak było, tylko człowiek jak był młodszy to myślał, że ci dorośli to mądrzy i ogarnięci ludzie są 😛 

8 minutes ago, Destroyer said:

@SebastianSz dokładnie, teraz to trochę musztarda po objedzie. Teraz ma to sens dla kogoś kto zaczyna karierę, albo wchodzi w social media czy Internet albo zmienia i wypracowuje swój nowy styl, czyli prawie dla nikogo 🙂 

No ja trochę zmieniam (nie żebym jakąś mega charakterystyczną miał do tej pory...), idać w stronę tych tradycyjnych mediów, więc wypróbuję te cuda na nowszych pracach, ciekawe czy coś to da. Ale tak szczerze to raczej robię to w ramach inhalacji copium niż z jakiegoś głębokiego przekonania o skuteczności takich rozwiązań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer No proszę! Jaka wspaniała i pozytywna rozmowa się nam toczy 🙂 
Na max3d.pl się pośmiejemy i popłaczemy a i mistrza @SebastianSz można popodziwiać/poczytać, a jak jeszcze @RaVirr pomoże, to i posłuchać ciekawych piosenek! 🥰
A to wartości dodane same w sobie są pozytywne i budujące na kolejny ciężki dzień pracy! 😄

Trying To Stay Positive GIFs | Tenor

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawic was na chwile to zaraz zaczynacie wierzyc w rozwoj AI 😄 Normalnie sie czuje jak Mojzesz co poszedl na chwile na gore po przykazania, wraca a tu juz AI cielca zbudowali i go czcza.

Chwile temu zgadzilismy sie co do faktu popartego przez wiele przykladow ze AI nie jest takie dobre jak je maluja. Co sie zmienilo przez ostatnia chwile? Juz sie pozbyli problemow? Teraz juz super dziala? Co przegapilem? 😉 

Skad sie bierze takie wiernopoddancze podejscie ze "aaa i tak to nic nie da..."... Widocznie to prawda co mowia z tym AI, zaraz nas zastapi i nic sie nie da zrobic...

Kurna, az sie zasepilem jak zobaczylem ten nawrot 😄 Ciekawy mechanizm. Nic nie uleglo zmianie, AI jest nadal tak samo dupiate jak bylo a w kilka komentarzy sami siebie przekonaliscie ze jednak sie super rozwija.

  • Like 1
  • kekw 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@Nezumi musisz cały czas czuwać nad płochliwą trzodą bo jak widać wiara w narodzie chwiejna i potrzeba silnego przywódcy z charyzmą który nas poprowadzi w walce z EJ! 🙂 

Ale @SebastianSz pokzał naukowy wykres i wychodzi, że może i ej aj dupiate ale człowieki nawet bardziej dupiate i to bez BBL 😉 

a poza tym to @RaVirr piosenki w ai robi zamiast samemu śpiewać i grać na mandolinie 😄 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer Na chwile przysnie pasterz a owieczki juz to szukac dziury w plocie i na zatracenie do lasu sie oddalaja... Zaprawde powiadam wam nie dajcie sie uludzie AI na manowce wodzic. Obroccie sie plecami do Generative AI a jesliby ktory choc na chwile glowe w jego strone zwrocil - w operatora przycisku zmieni sie i skilla swojego zatraci.

@RaVirr Bring it on! Te piosenki to chyba najlepsze co od AI widzialem/slyszalem 😄 

  • Like 2
  • bogactwo 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności