Napisano 16 Kwiecień16 Kwi Autor Wygrzebane z cmentarzyska umarłych projektów (ok. 2018 roku). Storyboard i koncept pieseła.Miało być na podstawie To Build a Fire — Jacka Londona.Test animki jeszcze: Edytowane 16 Kwiecień16 Kwi przez kengi
Napisano 16 Kwiecień16 Kwi 7 minutes ago, kengi said:Test animki jeszcze:Zajebiście creepy animacja, widzę to w jakimś indie horrorze
Napisano 16 Kwiecień16 Kwi Autor 1 minute ago, SebastianSz said:Zajebiście creepy animacja, widzę to w jakimś indie horrorzeTrochę tak miało być.
Napisano Niedziela o 21:242 dn Autor Młody Grzesiu Busz jako operator GROM walczy w Nairobi z terrorystami.Nie umiałem narysować klamry do paska, bo nie obejrzałem tutorialu @EthicallyChallenged, więc dostał klamrę typu cobra.
Napisano Poniedziałek o 08:501 dn Autor Ten leworęczny ;PA tak serio, to chyba przypadkiem wyszedł dżordż junior trochę (?), tak mi się skojarzyło przynajmniej. A de facto całkiem 🐂💩 .
Napisano Poniedziałek o 09:001 dn 8 minut temu, kengi napisał:Ten leworęczny ;PA tak serio, to chyba przypadkiem wyszedł dżordż junior trochę (?), tak mi się skojarzyło przynajmniej. A de facto całkiem 🐂💩 .jak przystało na tytuł teczki, oba postulaty wypełnione XD
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto