Jump to content

Teczka kitu i shI†u

kengi

Recommended Posts

Myślę czy by nie podejść hobbystycznie do 3D... ale żem leniwy... to zacznę od pytania czy polecicie jakiś zestaw alphek / brushy do zetki albo blendera, do sculptingu detali skóry, typu ryj, czy generalnie postać?

Mój test object. Głównie do zabawy materiałami proceduralnymi w blendku. Ale pomyślałem, że może by polatał po jakiejś ściółce... zobaczymy. Any feedback welcome.

Edit: w planach silnik typu STOL i podwozie, i płetwy/skrzydła do upgradu.

T.E.O.-02.thumb.png.a3150c7a34d41caeafd582bbd6214db3.png

helmet_test_15.png

screenshot.jpg

helmet_test_10.png

Edited by kengi
  • Like 9

Dokładnie, pierwotnie miał być robo-pająk... ale przytomnie zauważyłem, że nie zriguje tego dziadostwa jakbym kiedyś miał jakąkolwiek pomroczność jasną aby cokolwiek więcej z nim zrobić i wyszło, że latające łatwiej zanimować jakby co. Teraz jego własne niedoszłe nogi go prześladują:

image.png.d7e1ca337c032a7afa71ecb8b4c41322.png

Edited by kengi
  • Like 3

Tja, ale ja jakoś wolę takie małe główki, nie zależy mi na realizmie; z El Greco zrzynam ;P. Podobają mi się takie w proporcjach 1:9. Z resztą chyba nawet ten zjebany Loomis ma tam warianty do 1:9 dla herosów.

Tak btw. Loomisa nie trawię. IMHO jeden z gorszych od takich rzeczy. Ale najpopularniejszy. Gottfried Bammes z takich klimatów mi najbardziej podchodzi. Albo Hogarth. Reilly ma też spoko metodę na konstrukcję łba. Chociaż proporcje to raczej wszędzie te same na "ideał".

Dobrze pamiętałem... Loomis, "9 heads":

9heads.jpg.8c0400d3c7e40a37c10f4238bcde46a5.jpg

@jakubziom przypomniał mi, że kiedyś też chciałem robić komiksy... ale skończyło się na 3 podejściach (historyjki niepowiązane, miały być tylko pretekstem)... stylufka przekombinowana i sporo biedy warsztatowej, ale tak to kiedyś było (ok. 2015 r.)... nie żeby coś się pozmieniało 😜

A2_01.thumb.jpg.559388d27c9c1a8d186c04596836f4fb.jpg

life_bw2.thumb.jpg.93c8a2ac84cbf3dded0b18e7f2bec18d.jpg

california.thumb.jpg.20569846f69c17711c904039efd441ea.jpg

Edited by kengi
  • Like 4